Cok kötüydüm kizlar

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
hamileydim.ultrasona gitdim.test gosteriyor ama bebek yok.boru hamileliyi dediler.emeliyat olacaksin eyer bebyin kendisi dusmese.meyerse borularda inksafdan kalmis.ilk hamileliyimde boyle olmusdu.cildirmisdim kizlar ne emeliyati.sukurler olsun kurtuldum emeliyatdan.kendisi dusdu bebyimin.simdide bir cok testler yaptiriyolar bana.cok zor gunler geciriyorum

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.683
Hoşgeldin ablam,

Yaa çok üzüldüm rabbim yardımcın olsun :dertli:

Sen iyimisin peki şimdi ?

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Çok üzüldüm canım.Şuan içinde olduğun durumu anlayabiliyorum :uzgun: Allah güç versin.Evlat acısı okadar kötü birşey ki :uzgun:

Boş hamilelikmiymiş.Onu anlayamadım.Yoksa dış hamilelikmi :uzgun: Vardır bundada bir hayır.Rabbim bunun böyle olmasını uygun gördüyse inan vardır bir hikmeti.Ne diyeceğimi bilemiyorum :uzgun:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Çok geçmiş olsun canım.
Hakkında hayırlısıolsun Rabbim neyi nasıl isterse öyle olur sanada güç kuvvet versin yaşadıkların kolay şeyler değil.
Bu durum da ne denir nasıl destek olunur ne diyeceğimide bilemedim.
İnşallah geride bırakırsın bu zor günlerini.

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Canim cok üzüldüm, hamilelik icin ne zaman test yaptin, dis gebelikmis sanirim onu ne kadar zaman sonra anladin?
Rabbim sabir versin canim.

-Gizem-

Daimi Üye
Tepki
561
Çok üzücü bir durum gerçekten.. :uzgun: Bende ne diyeceğimi bilemedim. Allah yardımcınız olsun. Şekerpare'ye katılıyorum kesinlikle vardır bunda da bir hayır. Allah her şeyin en hayırlısını nasip etsin.

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
evet canim dis hamilelikmis malesef.hepinize tesekkur ederim canlarim.5 gun sonra yapdim testi.10haftasina kadarda dis hamilelik oldugunu bilemedim.ultrasonda anladilar

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Canım benim çok üzüldüm Geçmiş olsun zor ve üzücü bir durum yaşamışsın rabbim birdaha yaşatmasın Kuseyencim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar