Çok kararsız kaldım sizce hangisi ??

Tepki
36
Slm canlar
Biz bayanlar istiyoruzki her aldığımız şık olsun evimizin konseptine uysun pişmanlıklar keşkeler yaşamayalım..İşte bende tam bu noktada size danışmak fikir almak istedim..
Şimdi canlarım benim büyük bir balkonum var..Cam balkonla kapalı..Bildiğiniz oda gibi yani..Şu anda boş ve ben oraya köşe koltuk takımımı yoksa ahşap oturma grubumu alayım tereddütte kaldım..
Köşe koltuğu rahatlık açısından istiyorum..Fakat oturma odası gibimi durur balkon havasından çıkar diye kararsızım..Ayrıca bana extra 1 koltuk takımı silme derdi olacak..Ama rahatlığını düşününce bunları aşarım gibime geliyor.
Diğer ahşap oturma grubuda temizlik açısından çok kolay fakat rahatlık açısından rahat olmayacak..
Sizce rahatlıkmı yoksa görünümmü?? Yerimde olsanız ne yapardınız??Balkonu büyük olanlar nasıl dekore ettiniz?? Cidden çok bunaldım bu konudan fikirlerinizi bekliyorum kızlar..

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Rahatlığına düşkünse eğer bence ona göre bir seçim yap bak ne çok örnek balkonlar var bunlar hem modern duruyor hem tam balkonluk abes durmaz...Ben olsam bu tarz birşeyler düşünürdüm.

OP
Beyonce
Tepki
36
Bunlar benimde çok hoşuma gidiyor ama nerde yaptırabileceğim hakkında hiç fikrim yok çünkü yeni karar verdik ve daha araştırmaya girmedim..Özellikle son resimdekine bayıldım..

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Bu tarz bir kış bahcesi de yapabilirsin çeşitli bitkilerle de süsleyince keyfine doyum olmaz koltuk olarakta bana sorarsan ben bambu yu tercih ederim

model8.jpg

OP
Beyonce
Tepki
36
3097v3b.jpg

Bu takımıda geçenlerde gezerken beğenmiştim kızlar..Bunlar nasıl kullanışlı olurmu sizce..Balkonda rahatlıkmı yoksa estetik bir görünümmü seçim yapmak zor cidden

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar