"Çocuklarımıza Özel Menüler - 2 " Yarışmasına katılımlar başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
aP4aJg.jpg

"Çocuklarımıza Özel Menüler - 2 " Yarışması Başlıyoooor

"Çocuklarımıza Özel Menüler" adlı yarışmamız çok keyifli olmuştu. Bu nedenle bu senede tekrarlamak istedim. Katılımcılardan beklediğimiz sadece çocuklara özel tarifler hazırlayıp en fazla 5 resimle bana tariflerini ulaştırmaları...

Kurallarımız belli alıntı resimler olmayacak kendi elinizden çıkan tarifin resmini çekmelisiniz ve yarışma bitimine kadar da kendinizi deşifre etmemelisiniz...

Katılım süresi yeterli çoğunluğa erişince son bulacak.

Tariflerinizi buraya tıklayarak bana ulaştırabilirsiniz... :sutarafa:

CartoonKids1.gif

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
ben ben ben kesin katılcaaaaaaaaaaaaammm :1::1:
-----------------
Bildirim Amaçlı Etikettir..

@melekfeyza @hums @yasemin52 @yeliz47 @emoşş @berrine @Ulku nur @cefos @bengim @hint kınası @öznur çulha @cellda @melifalis @berrin tubay @hande_3434 @Fundaca @kuzgunanne @altiokmine @s_arslan @nazlı cangır @Civciv277 @bilgee @meraal @Hera @bayanbiftek @lena @beyaz-masal @office @Lilav @maviboncuk @sürpriz @elem @münteha @Leonie- @suphiye @bblau @tansel @pikecan @adengokce @aZeLYa55 @nazo06 @kuseyen @Nara @panter @kedijik @esmeryarim @Eylem_Işıl @füreyya @Şila @maren @*Bilgin* @LiLi @ZiLeY @mmelis @kikimoraa @küçük hanımm @SudeFB @firkete1 @nesrin yonkuç @burcu13 @havvacan @hazalım @hayall @elis @melek yüzlüm @kızların süper annesi @sühoş @-sumeyye @pamukelf @okypete @Beyonce @tuana @Çikolata @nüve @zeh @zele @mes32 @jelibon @pembenutella @fıdan @denizplt @deniz 22 @Güℓümse @zeynepnehir @nly @serpilL @niha55 @zuzu44 @sunay @Ayben @eylülkoc @oyamtar @elfb @telma @olcay @dermieladen @aslı83 @havvaelgün @dietileter @gululucan @gül2007 @gafarli @kbrszgn @btll @beste @çilekk @Şekerpare @ferah @talya @Aslı Oktay @nk83 @Deokman @incitanemtuana @elifsu @Fındık Kurdu @Arina @Es_se @rüzgar gülü @ayser @elis @*Neşe* @Kariyer @acigul @ademiyat @Ahududu @besmele @aminenur @alaz @AMOR @anneyimben @arzuco @asksinsencansinsen @aslı0909 @asmil @AYPARÇASI @azelya @başakk @berceste @Betty @bettyprenses @beyazgül @beyazinci @birsam @Blossom @BıCıR_kıS @böcegimm @canikom @chatlack @cimcimesultan @derin55 @Dilar @donut @divinity @DyGLu @duygudolu @ebe melek @eftelya @elasu @esmer bomba @esmer bomba @günce @fosforlu @fufuk @gurbetkusu @Gülümse @hazalım @iklim @k.a.y.r.a. @KaraKiz @KheChi @LaRisA @mavisim @Masum @melek25 @melegim @merwe @muju @munise @Neriman @Oruc @p@g @purelove @ravza @roşum @seren.. @serena @sufu* @sunshine @suskun @tatlıpozan @valeire @yesilgosluMELEK @ünzile @yoruldum71 @zehra @zencefil @Özor @_Dersena_ @halece @lalece @Anber @Zümrüt @güneşparıltısı @dadlu dilber @∂αяк αηgєℓ˚ @nil1 @songulkurt

firkete1

Daimi Üye
Tepki
257
bana mutfak demeyin.elimden gelse her öğünümü hazır isterdim.çocuklarım küçükken akşamlıyordum mutfakta sonra dizler kist oldu.şimdi mutfağın önünden geçerken bakmadan geçiyorum:tskler::böö:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Eee bekliyorum hanımlar :salla::salla::salla:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Hadi hanımlar kalabalık olalım çocuk menüsü hazırlamak çok da zorlayıcı olmayacak aksine çok keyifli olacaktır :sevindirikasli:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
1 kişi tamam 2.si yolda var mı katılan :sevindirikasli:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Bende katılcammmmm :kayris:
yarın salı pazardan alayım bişiler :hihi:
egzantirik bişe yapam :hihi:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Benimde aklımda var birşey bakalım olacak mı :findikim:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar