Çocuğuma mani olamıyorum!!

Ayten4123

Yeni Üye
Tepki
4
Hanımlar, sizlerle büyük bir sorunumu paylaşmak. Benim çocuk uyurken telefonumu alıyor,ay sonunda faturama bir bakıyorum abuk sabuk oyun sitelerinden bir sürü ödeme yapılmış. Sizlerde de bu sorunu yaşayanlar var mı? Nasıl önüne geçiyorsunuz?

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Hmm.. Tam teknoloji yaşları. Telefonunuza okadar fatura geldiginen her seferinde ödeme yapacağınıza eline bir oyun almayı düşündünüzmü ? Psp gibi ?

OP
A

Ayten4123

Yeni Üye
Tepki
4
Biz oğlanları tanıştıralım en iyisi şebnemcim :)) iyi geçinirler. aynen bizimkide öyle mikrofonla falan oynuyor küçücük bacağıyla

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Bakın benim yeğenimde DS var. Ablamda bıkmıştı bundan. Fiyatıda aşırı pahalı birşey deil. Düşünün benceokuyorsada sadece günde 1 2 saat müsade edersiniz olur biter.

nintendoDS.jpg

Kartları oluyor dilediğiniz katarda oyun yükleyebilirsiniz :)

Queen_Şebnem

Yeni Üye
Tepki
10
Bakın benim yeğenimde DS var. Ablamda bıkmıştı bundan. Fiyatıda aşırı pahalı birşey deil. Düşünün benceokuyorsada sadece günde 1 2 saat müsade edersiniz olur biter.

nintendoDS.jpg

Kartları oluyor dilediğiniz katarda oyun yükleyebilirsiniz :)

bitter_im önerin için çok sağol gerçekten ama hani pek önüne geçilmiyor dediğin yöntemle.Necla'nın dediğine de bakacağım ama kadıncağızı siteden atmışlar niye öyle olmuş

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ne kadar teknoloji caginda olsalarda yasak getirmenizi tavsiye ederim faturayi gectim bu telefon oyunlar vs onlar icin aman aman da yararli bir sey degil onune gecemiyorum diyorsunuz ama birde ceza sistemi uygulasaniz en azindan babann bir otoritesi vardir istedigi baska birseyden kisitlamak olabilir mesela
tabi cocuga siddet manasinda demedim yanlis anlasilmasin ama cocuklarda hayiri da ogrenmeli fikrimce
ayrica telefonlariniza da parola koymaniz faturalarinizi rahatlatir kanaatindeyim

deryalım

Yeni Üye
Tepki
2
ne kadar teknoloji caginda olsalarda yasak getirmenizi tavsiye ederim faturayi gectim bu telefon oyunlar vs onlar icin aman aman da yararli bir sey degil onune gecemiyorum diyorsunuz ama birde ceza sistemi uygulasaniz en azindan babann bir otoritesi vardir istedigi baska birseyden kisitlamak olabilir mesela
tabi cocuga siddet manasinda demedim yanlis anlasilmasin ama cocuklarda hayiri da ogrenmeli fikrimce
ayrica telefonlariniza da parola koymaniz faturalarinizi rahatlatir kanaatindeyim

konuşmaları okudum da hanımefendi haklı en mantıklısı parola koymak gibi görünüyor.

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
çocuğunuz oyun bağımlısı olmuş olabilir.
tehlikeli bir durum bence. bu halinden kendisi de huzursuzdur eminim
mutsuz bir çocukluk yaşarsa ileride aynı durum devam edebiliyor. allah korusun

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar