Coca-Cola Lip Smacker Collection

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
coca-cola-lip-smacker_292.jpg

Bir Coca-cola içer misin dudaklarımdan?

Sevgililer Günü'nde sevgilinize Coca-Cola Lip Smacker'lı bir öpücük hediye edin, eğlenceli tatların keyfini birlikte çıkarın... Orijinal CocaCola, Fanta ve Sprite hem kokusu hem tadıylagün boyu dudaklarınızda...

Türkiye'ye getirilen, Coca-Cola Lip Smacker Collection, dudaklarda ferahlatıcı tatlar bırakıyor. Coca-Cola, Fanta ve Sprite olmak üzere üç çeşidi ve eklenecek yeni tatlarla, kısa sürede gençliğin vazgeçilmezi olacak.

Gençlerin sevdiği tatları dudaklara taşıyan, pratik kullanımlı Coca-Cola Lip Smacker, eğlenceli ambalajıyla da dikkat çekiyor. Gençlerin büyük keyifle kullanacağı, Coca-Cola, Fanta ve Sprite'ın orijinal kokusu ve tadı ile cezbeden Coca-Cola Lip Smacker, dudakları soğuktan, rüzgardan ve güneşten de koruyor...

Canınız Coca-Cola, Fanta ya da Sprite mı çekiyor? Ne zaman nerede olursanız olun Coca-Cola Lip Smacker'ı çantanızdan çıkarıp dudaklarınıza sürmeniz yeterli.

Coca-Cola Lip Smacker ile tazelik hissini gün boyu dudaklarınızda yaşayacaksınız... Sevgililer Günü'nde sevgilinize de Coca-Cola Lip Smacker hediye edin, eğlenceli tatların keyfini birlikte çıkarın...

The Coca-Cola Company lisansı ile hazırlanan, ferahlatıcı eğlenceli Coca-Cola Lip Smacker, tekli ambalajlarda 5.99'luk fiyatıyla sunuluyor.

ekolay

tubi88

Yeni Üye
Tepki
0
kızlar ben dayanamadım üçünü de denedim gerçekten süpermiş. ............... sitesinde buldum bu arada şu an john frieda ürünlerinde acayip indirim var bu sitede kullanıyosanız kaçırmayın derim, istanbulda yaşıyorsanız erkul kozmetik var taksimde varmış, gratis mağazalarında da varmış. tamamiyle gerçek coca cola tadına bayıldımmm-rgulu

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar