Clinique eski maskaranı alıyor, yenisini veriyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Clinique maskaranız varsa, tam size göre bir haber. Ben Clinique hiç kullanmadım ve performansı nasıldır bilmiyorum gerçi. Kullananlar varsa, beni bilgilendirebilirse çok memnun olurum:ayna:

attachment.php

Kampanya kapsamında 19 Eylül 2010 tarihine kadar herhangi bir marka eski maskarasını Clinique standlarına getirenlere Clinique’in en çok satan 3 maskarasından birinin deneme boyu hediye edilecek.

Bu şekilde tüm kozmetik severler Clinique’in dünyada en çok satan ürünler arasına giren maskaralarıyla ücretsiz tanışma fırsatı bulacaklar.

Kampanya kapsamında deneme boyu hediye edilecek olan maskaralar:

High Lenghts Mascara
Clinique’in son çıkan maskarası. Özel tasarıma sahip fırçasıyla, en ince ve kısa kirpikleri dahi belirginleştirerek en vahşi hayallerinizin bile ötesine uzanan kirpikler yaratır.
Fiyat: 46 TL

High Impact Curling Mascara
Kozmetik sektöründe de bir ilk olan özel Termal teknolojisi sayesinde polimerlerin oluşturduğu ince film tabakası kirpikleri ağırlaştırmadan dolgun bir görünüm ve kalıcı bir renk sağlar.
Ilık suyla kolayca temizlenir.

High Impact Mascara
Benzersiz formülü ve özel fırçası sayesinde kirpiklerinizi iki katı dolgun ve uzun göstererek bunu kanıtlıyor. Buğday özleri sayesinde kirpikleri besler. En hassas gözlerde dahi reaksiyona sebebiyet vermez.

Ekli dosyalar

• rimel.jpg
    rimel.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 61

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
ben yaptim bunu,gecen aylarda tam hangi aydi bilemiycem ama,eskiyi goturdum,yeni maskara aldim,,,

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Aynen, özellikle Dior:kptmya: Var elimde bir tane hemen değiştirim valla :ayna:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Allah seni :kptmya::kptmya:

Bende bu haftasonu gideyim bakalım Douglas'a

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar