Cilt lekeleri için doğal maskeler

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Cilt Lekeleri İçin Maske 1: Birkaç adet havucu rendeledikten sonra suyunu sıkın. Havuç suyuna biraz kil toprak birazda krem olacak değin zeytinyağı ekleyin. Bunu karıştırı ve cilt lekelerinize sürün. Devam ettiğiniz takdirde lekelerin kaybolduklarını görürsünüz.

Cilt Lekeleri İçin Maske 2: Bir adet yumurtanın beyazıne bir limon kabuğunu rendeledikten sonra krem olana değin karıştırın. Bu karışımı banyodan bir saat kadar önce cildinize masaj halinde sürünüz.

Cilt Lekeleri İçin Maske 3: Bir adet elma suyuna bir adet limon suyunu karıştırın. daha sonra bu karışıma biraz zeytin yağı ile biraz da süt katın ve karıştırın. Bu karışım pomat olana değin kısık ateş üzerinde karıştırın.Bu pomad ile soğudukdan daha sonra cildinize masaj halinde günde bir kez sürün.

eda_bayır

Yeni Üye
Tepki
1
Paylaşım için çok teşekkürler :) elma sirkesininde faydalarını bir kaç yerde okumuştum..bir kaç kere denedim ama sanki hiç faydası :( konuyla ilgili bilgisi olan varsa bana cevap yazabilirmi??? şimdiden teşekkürler...

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Rica ederim canım. Ben hiç denemedim açıkcası. Umarım sana yardımcı olacak bir arkadaş çıkar.:hhhhhh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar