Cildinizde pürüzsüz dokular

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Çizgi, sivilce ve gözenekleri minimize ederek kalıcı pürüzsüzlük sunan ve makyaj altı olarak kullanılan Pro Prime hem yüz hem de göz için 2 ayrı ürünü ile makyajı mükemmelleştiriyor.

27_28042010124940.jpg

Nars koleksiyonun yeni ürünü Pro Prime Smudge Proof serisi pürüzsüzleştirici etkisiyle yüzümüzü ve gözlerimizi gün boyu etkisi süren makyaja hazırlıyor. Çizgi, sivilce ve gözenekleri minimize ederek kalıcı pürüzsüzlük sunan ve makyaj altı olarak kullanılan Pro Prime hem yüz hem de göz için 2 ayrı ürünü ile makyajı mükemmelleştiriyor.

Kozmetik dünyasında 1 ayda çığır açan ve Amerika’da satışlarıyla kadın dergilerinin ürün seçiminde ilk sırasına oturan Pro Prime, göz kıvrımlarını belirginleştirirken çizgileri kapatarak göz makyajının gün boyu kalıcılığını sağlıyor.

Her ten grubu için uygun olan Pro Prime Smudge Proof makyajınızı çaba harcamadan parıldayarak ve kolaylıkla çeşitlendirmenin yanı sıra çok amaçlı bir ürün olarak bayanlara makyajda kolaylıklar sunuyor. Sabitleyici altında kullanılarak kusursuz bir matlık oluştururken, mucizevi dokusuyla parmak uçlarınızla uygulandığında mükemmel pürüzsüzlük etkisini yaşatıyor.

Sadece gözlere özel göz farı bazında ise sabitleyici özellik hem krem hem de toz renkler için uzun süre mükemmel bir koruma sağlıyor. Çabuk kuruyarak narin göz kapağın pürüzsüzleştirmesinin yanı sıra pigmentlerle uyumlu şekilde, renk uygulamasına hazır hale getirerek göz çevresini heykel görüntüsüne kavuşturuyor.

Alıntıdır!

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
baslıgı gordum gıbı uctum :uc:

hersey hurılerım ıcın :dil:
paylasım ıcns sagol fıstık:eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye