Cem Yılmaz "Yahşi Doğu"yu çekiyor

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
yahsi-bati-2_640.jpg

2 MİLYON 322 BİN 826 KİŞİ İZLEDİ
Cem Yılmaz rotasını doğuya çevirdi! Son filmi Yahşi Batı'da 1880'li yılların Amerikası'nda kovboylarla mücadele eden Osmanlı paşaları Aziz Bey ile Lemi
Bey'in maceralarını anlatan Yılmaz'ın yeni filminin adı Yahşi Doğu olacak. Yahşi Batı'nın 2 milyon 322 bin 826 seyirci tarafından izlenmesi ve 20 milyon 855 bin 375 lira hasılat yapması üzerine yapımcı firma Fida Film ile CMYLMZ Fikir Sanat devam filmi için kolları sıvadı.

ŞUBAT 2011'DE VİZYONDA
İlk iş olarak Fida Film, 'www.yahsidogu.com' adlı internet adresini satın aldı. Cem Yılmaz da senaryo ve cast çalışmalarına başladı. Oyuncu kadrosunda Ozan
Güven kesin olarak yer alırken Yılmaz bir de sürpriz isimle anlaştı. Ünlü komedyen, Uğur Yücel'i 'Yahşi Doğu'da oynamaya ikna etti. Yaz sonunda çekimlere başlamayı düşünen Cem Yılmaz, filmi şubat ayında vizyona sokmayı planlıyor.

Alintidir!

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
ben yahsı batıyı hıc begenmemıstım evet bazı ınce espırıler var ama cıddı anlamda hosuma gıtmedı :dertli: sırf cem var dıye ozellıkle ızlemıstım ama bekledıgım gıbı olmamıstı belkı bu daha etkıler benı..:eller:

..tebessum..

Daimi Üye
Tepki
2.391
yahşi batıyı izledim hiçte beğenmedim sinemaya gidipte keyif almadığım ender filmlerdendi bana göre kuzeyini güneyinide çekse gidiceğimi sanmıyorum:)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar