Çaresiz kalınca oğlunu öldürdü

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
chrishall.jpg

Çaresiz kalınca oğlunu öldürdü

Önce işini kaybeden, sonra eşiyle boşanma aşamasına gelen bir adam, diabet hastası 5 yaşındaki çocuğunu öldürdükten sonra intihar etti.

İngiltere'de yürek parçalayan bir aile dramı yaşandı. İşini kaybettikten sonra eşiyle boşanma kararı alan 40 yaşındaki Chris Hall bunalıma girerek korkunç bir cinayet işledi. Eşiyle 5 yaşındaki oğlunun velayeti konusunda mahkemede mücadele eden Chris Hall, son dönemde oğlunun elinden alınacağı korkusu yaşıyordu. Son dönemde maddi sıkıntı içinde olan Chris Hall, diabet hastası oğlunu öldürdükten sonra intihar etti.
Talihsiz baba ile oğlun cesedini eşi Rachel Chris'in evi telefonla aramasıyla ortaya çıktı. Telefona yarım saatten fazla bir süre cevap alamayan Rachel, polisi aradı. Polis ambulanslarla eve gidince korkunç bir manzarayla karşılaştı. Baba ile 5 yaşındaki çocuğun cesedi morga kaldırılırken, kadının eve girmesine izin verilmedi.
Chris Hall'ın en yakın arkadaşı, "5 yaşındaki oğlunun adı da Chris idi ve onu çok seviyordu. Son dönemde en büyük endişesi onun kendisinden alınacağıydı. Hayatı son birkaç ay içinde altüst olmuştu. Problemlerini benimle paylaşıyordu. Ama böyle korkunç bir şeye kalkışacağı hiç aklıma gelmezdi" dedi.

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
şimdi bu adamın karısına ne demeli işini kaybetmiş ve karısından ayrılaçak ne kötü
destek çıksana kocana ne varda ayrılıyon
çocukta hastaymış
bi bakıma iyi yapmış adam

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla bence de kimsenin bi çocuğu öldürmeye hakkı yok dayanamıyosun kendin öl git madem sanki öl
nce rahata erecek ya o da ayrı mesele de neyse.......

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
valla bence de kimsenin bi çocuğu öldürmeye hakkı yok dayanamıyosun kendin öl git madem sanki öl
nce rahata erecek ya o da ayrı mesele de neyse.......
bakma sen böyle yazdığıma insanın canına tak ettimmi
işte ne yapacağı belli olmuyor kimbilir karısıyla ne zorunları vardı birde işini kaybetmiş çocugu hasta
ne yapsın adam kader rabbimin ikisinin alnına yazdığı kader
kim kıyabilir yavrusuna kim
ama çok çaresiz kalınınca göz birşeyi görmez canısı
ALLAH akil fikir versin,her halukarda olan cocuklara oluyo iste,,,
evet vebalini çocuklar ödüyor
cevremde görüyorum ayrılıyorlar adam istemez kalsın sende der kadın istemez eeeeeeee
ne olacak bu çocuklar demek ki adamında düşündüğü bi taraf varmışki yaşamdan açı cekmemek için

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
:sok:sok:sok
ne olursa olsun masum bir melegin canina kiymaya asla hakki yok
caninida o vermediki
kendi imalatida diil
Allah bizlere verdigi bir emanetdir
esinide anlamak lazim belkide kocasinin sadece isten cikmasi diilmismistir sebeb:dertli:

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
:sok:sok:sok
ne olursa olsun masum bir melegin canina kiymaya asla hakki yok
caninida o vermediki
kendi imalatida diil
Allah bizlere verdigi bir emanetdir
esinide anlamak lazim belkide kocasinin sadece isten cikmasi diilmismistir sebeb:dertli:

tabi ne oldugunu biz bilemeyiz karı koca arasında gecenleri ama adamın canına tak ettiren olay varki adam oğluyla ölümü seçmiş
oğlunun acı çekmesini istemediğinden de olabilir yada karısına pek güvenmediğinden
onu sadece rabbim bilir
çünkü bu adamın yaptığını bende az kalsın yapmak üzereydim
ama sonra vazgeçtim bir hiç uğruna değmez diye
onun için dedim öyle iyi yapmış diye ama bu kisinin kaderi böyle olacakmışki rabbim katında olmuşta
ne desek boş olur artık
her ikisinede allahtan rahmet dilerim
ayrılsaydılar çocuk dahada acı çekecekti belki

aseniz

Yeni Üye
Tepki
22
kimsenin canına tak etti diye birini öldürme hakkı yoktur helede bi küçücük çocuğu,bu caniliktir, geriliktir ,eğitimsizliktir çocuğunu kaybetme korkusu değil bu ne biliyomusunuz eşine kaptırma korkusu başka bişi değil sadece kendi pis ogosu başka bişi değil:sok

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
işte bu inançsızlığın bir örneği işte inancı tam olan bir insan yavrusuna değil hiç bir canlıya kıyamaz ya ne demek çocuğumu vermemek için elimden geleni yapar mücadele edrim gerekirse kaçırırım ama böyle yapmam bence adamın ruhsal sorunları var madem çocuğunu çok seviyorduda niye kıydı kendini öldürseydi:(

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Ben bu insanları anlayamıyorum insanlar iyi günde kötü günde diyerek başlıyor kötü günü gördüğü zaman kuyrugunu omuzlayıp kaçıyor..İşsiz kalmış boşanmışlar o kadın bi kere kadınlıgından utanmalı ..Çocuguna arada harcamışlar Eger tek sorun işsiz kalması ve kadının bu yüzden gitmesi ise suçun %90 ı kadının ..Teşekkürler..Tam rezillik insanlar duygularınıda para ile parcıyor sanırım.Para bitince sevgide aşkta bitiyor

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
tabi ne oldugunu biz bilemeyiz karı koca arasında gecenleri ama adamın canına tak ettiren olay varki adam oğluyla ölümü seçmiş
oğlunun acı çekmesini istemediğinden de olabilir yada karısına pek güvenmediğinden
onu sadece rabbim bilir
çünkü bu adamın yaptığını bende az kalsın yapmak üzereydim
ama sonra vazgeçtim bir hiç uğruna değmez diye
onun için dedim öyle iyi yapmış diye ama bu kisinin kaderi böyle olacakmışki rabbim katında olmuşta
ne desek boş olur artık
her ikisinede allahtan rahmet dilerim
ayrılsaydılar çocuk dahada acı çekecekti belki

sen de mi düşündün:soksakın aklına öyle şeyler geçirme biz Allah a inanıyoruz öldükten sonra ebedi bi hayat olduğunu biliyoruz bunu yapan adam büyük ihtimalle canından olunca kurtulacağını sandı ama öyle bişey yok inançlı insanlar ölümün bi kurtuluş olmadığını çok iyi bilir canım

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
adamın ruh halini bilemem böyle birşeyi yapmak için aklını tamamen kaybetmiş olması gerekir ki zaten öyle olmuştur... birde iman kuvveti olmayınca tabi.. Rabbime şükürler olsun ki onu(Allah'ı) bilen tanıyanlardan etti beni.

eşimin arkadaşı italya'da oturuyor ve oradan bir bayanla evliydi.. bu bayan geçen senelerde eşiyle beraber çalıştığı fabrikaya müdür olmuş eşide aynı fabrikada işçi olarak çalışıyor. ve müdür olduğundan beri hiç evlilik halleri kalmamış.beraber yatmıyorlar,günboyu konuşmuyorlar ayrıcada ev arkadaşı gibi herkes ortak masraf karşılıyormuş. elde kalan parayıda her kendi harcıyormuş yani ev arkadaşı gibi kimse kimseye parasını vermiyor(bayan öle istiyor) adam sevgililer gününde hediye almış belki bişiler düzelir diye onu bile umursamamış.. neden?? bayan müdür olduğu için şuan türkiye hesabıyla 18.000(eski tl ile18milyar) maaş alıyormuş. eşimin arkadaşı ise 1.300 tl alıyormuş..adam çocuğunu bırakıp Türkiye'ye gelemiyorda..şuan ne haldeler bilmiyorum ama bu aile ve yuva önemi başka ülkelerde kocaman bir sıfır malesef. Ama bu çocuğu öldürmesine sebep değil... eminimki çok bunalımdayken yapmıştır çünkü kimse sevdiğine, yavrusuna böyle bir kötülük yapamaz...

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
adamın ruh halini bilemem böyle birşeyi yapmak için aklını tamamen kaybetmiş olması gerekir ki zaten öyle olmuştur... birde iman kuvveti olmayınca tabi.. Rabbime şükürler olsun ki onu(Allah'ı) bilen tanıyanlardan etti beni.

eşimin arkadaşı italya'da oturuyor ve oradan bir bayanla evliydi.. bu bayan geçen senelerde eşiyle beraber çalıştığı fabrikaya müdür olmuş eşide aynı fabrikada işçi olarak çalışıyor. ve müdür olduğundan beri hiç evlilik halleri kalmamış.beraber yatmıyorlar,günboyu konuşmuyorlar ayrıcada ev arkadaşı gibi herkes ortak masraf karşılıyormuş. elde kalan parayıda her kendi harcıyormuş yani ev arkadaşı gibi kimse kimseye parasını vermiyor(bayan öle istiyor) adam sevgililer gününde hediye almış belki bişiler düzelir diye onu bile umursamamış.. neden?? bayan müdür olduğu için şuan türkiye hesabıyla 18.000(eski tl ile18milyar) maaş alıyormuş. eşimin arkadaşı ise 1.300 tl alıyormuş..adam çocuğunu bırakıp Türkiye'ye gelemiyorda..şuan ne haldeler bilmiyorum ama bu aile ve yuva önemi başka ülkelerde kocaman bir sıfır malesef. Ama bu çocuğu öldürmesine sebep değil... eminimki çok bunalımdayken yapmıştır çünkü kimse sevdiğine, yavrusuna böyle bir kötülük yapamaz...

Canım aynı anda aynı şeyleridüşünüp yazmışız

evlat ki candan öte.nasıl kıyılır..

..tebessum..

Daimi Üye
Tepki
2.391
Allahım yarabbim ne kadar korkunç birşey gözümüzden sakındığımız evlatlarımıza nasıl kıyılır demekki ne büyük çaresizlikki onu çıkış kapısı görüyor :( Rabbim hiçbirimize katlanamıyacağımız dert vermesin ve bunları yaşatmasın..

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Cok üzücü bir durum ama ne olursa olsun o yavrunun hatta kimsenin kendi canini almaya hakki yok. 5 yasindamis ya cok üzüldüm.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
şimdi bu adamın karısına ne demeli işini kaybetmiş ve karısından ayrılaçak ne kötü
destek çıksana kocana ne varda ayrılıyon
çocukta hastaymış
bi bakıma iyi yapmış adam
Canim her isini kaybeden ve bosanma karari böyle yapsa neler olurdu dimi:(
belki önceden bosanma karari almislardi bilemeyizki kadini suclamamk lazim bence
allah kimsenin basina vermesin:aglayan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar