Canım dostlarım bebeğim için yasin-i şerif okumanıza ihtiyacım var

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
merhaba arkadaşlar biliyosunuz hamileyim bugün doktorum bebeğin eşi yaşlandığı için beni erken doğuma alacaklarını söyledi, ama bebeğim daha 3 kg bile olmamış. sürekli takiple idare edebildiğimiz yere kadar idare edecez dedi. normalde doğum tarihim 15 aralık ama doktorum 30 kasımdan önce almamız gerekebilir. bol bol dua et zamanında gelsin bebeğin dedi. benim için yasin-i şerif okumanızı rica ediyorum. 30 kasımdan önce doğmaması için dualarınıza ihtiyacım var. lütfen benim ve bebeğimin yanında olurmusunuz. dualarınızı bizden esirgemezseniz sevinirim. hepinize teşekkürediyorum.

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
felicim üzülme erkende gelse geçte gelse her şey iyi olacak inş.
geçecek bugünler ,korktuğun gibi olmayacak:uzulme:
dualarımız seninle ve bebeğinle:eek:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
merhaba arkadaşlar biliyosunuz hamileyim bugün doktorum bebeğin eşi yaşlandığı için beni erken doğuma alacaklarını söyledi, ama bebeğim daha 3 kg bile olmamış. sürekli takiple idare edebildiğimiz yere kadar idare edecez dedi. normalde doğum tarihim 15 aralık ama doktorum 30 kasımdan önce almamız gerekebilir. bol bol dua et zamanında gelsin bebeğin dedi. benim için yasin-i şerif okumanızı rica ediyorum. 30 kasımdan önce doğmaması için dualarınıza ihtiyacım var. lütfen benim ve bebeğimin yanında olurmusunuz. dualarınızı bizden esirgemezseniz sevinirim. hepinize teşekkürediyorum.

Feli'cim kötü düşünmeyelim birtanem.
Benim bebeğimde erken dünyaya geldi,inan evet ilkin biraz ağır geliyor ama sonra alışıyorsun birtanem.
Rabbim hayırlı doğumlar nasip eder inşallah.
Eğer fırsat bulabilirsem benim canavarlardan okurum inşallah birtanem.

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105

Erken doğması seni okadarda korkutmasın bebeğin zaten gelişmiş oluyor.Allah yardımcın olsun.

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
felicim kalbini ferah tut Allahın izniyle hiç birşey olmaz ,benim büyük kızım eylül sonunda doğacaktı ama doktor daha önce ki kötü tecrubelerimden dolayı eylülün başında aldı sezeryanla,yani 20-25 gün önce...bebişin 2 kilo üzeriyse korkma canım ,ben doğduğumda 2 kilo 200 gr mışım :)

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Felicim elbette ederiz dualarımızı ama bu kadar korkma canısı sen üzülüp endişelendikce bu bebişine de yansıyor ben büyük kızımı 2kg.650 gr ikizlerimi de 2kg.500gr dı dünyaya geldiklerinde şimdi 3 de kocaman oldu Rabbim sağlıcakla kucağına almanı nasip edicek inşaallah bitanem

OP
felisity

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
ayy çok sağolun arkadaşlar valla moralim yerine geldi biraz. çok teşekkürederim. ben kuvezde yatmak zorunda kalır diye korkuyorum umarım öyle bi durum olmaz

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Allah yardimcin olsun canim, benim iki bebegimde iki hafta önce geldi dünyaya.
Ilk oglumda 2840 gramdi.
Iyi düsün canim, hersey güzel olacak.
Dualarim seninle.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ayy çok sağolun arkadaşlar valla moralim yerine geldi biraz. çok teşekkürederim. ben kuvezde yatmak zorunda kalır diye korkuyorum umarım öyle bi durum olmaz

Felicim bu gece senin ve bebeğin için Yasin okudum,Rabbim kabul ederse inşallah.Bol bol dua ettim birtanem.
İyi düşünelim inşallah herşey yolunda gidecektir,sen kalbini ferah tut.Sen ne kadar üzülürsen bak içindeki melek senden daha çok üzülür.Şu an senin hislerini taşıyor meleğimiz unutma emi birtanem.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Felimmm bidenem canim benim, insallah hersey yolunda gider sağlıcakla bebisini alırsın kucağına dualarim seninle birtanem Allah yar ve yardımcın olsun

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Canını sıkmamaya mümkün olduğunca fazla hareketlerden kaçınıp bol bol dinlenmeye çalış.İnşallah zamanında gelir ama olurda erken gelirse bile sıkıntı doğuracağını düşünmüyorum.Zor bir süreç olur tabi ama yeteri kadar büyümüştür artık o.Şuanki kilosunuda merak ettim.2 kg doldurduysa hiç korkma.Allah yardımcınız olsun.Dualarımda olacaksınız ...

OP
felisity

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
Canını sıkmamaya mümkün olduğunca fazla hareketlerden kaçınıp bol bol dinlenmeye çalış.İnşallah zamanında gelir ama olurda erken gelirse bile sıkıntı doğuracağını düşünmüyorum.Zor bir süreç olur tabi ama yeteri kadar büyümüştür artık o.Şuanki kilosunuda merak ettim.2 kg doldurduysa hiç korkma.Allah yardımcınız olsun.Dualarımda olacaksınız ...

sağol canım. doktorum geçtiğimiz cuma 3 kiloya yakın ama tam 3 olmamış dedi. yarın randevum var bakalım ne dicek. kesin tarih yarın belli olacak Allahın izniyle

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar