Canım çok yanıyor :(

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Babamın halası var hiç evlenmedi bizimle yaşıyor 90 küsur yaşlarında ama sürekli sohbetli aklı basında insandı.Tek sorunu yıllar önce 60 yaşlarında felan diz ve belini kırdı platin takıldı o zamandan sonra daha yürüyemedi yıllardır babaannemler bakıyor kardeşleri felan hiç yaklaşmıyor bakmaya..Bizim de onunla aramızda çok güzel anılar vardır eline doğdum ben onun..
Bu mayıs ayında memlekete gittim ama zaman kısıtlılığı yüzünden yanına uğrayamadım telefonla konuşmustuk ölürsem felan yanıma gel cenazeme gel diyordu bende çok kızıyordum..
Bu sabah annem Ahmeti aramış ninem sabaha doğru hastalanmış beyin kanaması geçirmiş ardından felç olmuş durumu kritikmiş yoğun bakıma almışlar.Nasıl içim yandı bilemezsiniz hala da yanıyor..Yaşlıda olsa insan kabüllenemiyor işte istiyorki hep yanı başında dursun..Allahım ne olur biraz daha yaşasın yalvarıyorum :mendil::mendil:

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Gecmis olsun canim.
Ne yazacagimi bilemedim.
Keske kimse ölmese diyoruz ama maalesef bu mümkün degil.
Rabbim yardimcisi, yardimciniz olsun insallah.

Amin ablam hani derler ya olacağın önüne geçilmez ama insan yine de dert ediyor. Yaş kaç olursa olsun yakıştıramıyor.

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
gecmiş olsun rabbim şafi ismiyle yardımcısı olsun ablam ama onun icin hayırlı olanı iste her zaman duan bu olsun kimse istemez ölmeyi sevdiğini kaybetmeyi ama rabbim gel beri dedikten sonra itiraz şansımız yok vade ne kadarsa az yaşa cok yaşa elbet gelecek başa kaçış yok maalesef inşallah sağlık sıhhatle döner aranıza

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
geçmiş olsun canım ,yaşı kaç olursa olsun insan sevdiklerine birşey olacak diye korkuyor üzülüyor,inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur Allahtan ümit kesilmez...yaklaşık bir aydır anneannem Ankara'da yoğunbakımda benimde 84 yaşında ,çocukların okulu olduğu için sonra göremem belki diye bayramda kızlarım ve ben gittik,öyle zordu ki onu öyle görmek ...bu yazı annemle birlikte bende geçirmişlerdi inanamadım öyle görünce vücut trombosit üretmiyormuş hala yoğun bakımda ve ben hergün annemle görüşüp haberini alıyorum ama iyi değil:( bak nasıl da dertliymişim benzer bir sıkıntı görünce içimi döktüm resmen,Allah şifa versin inşallah hepimizin hasta olan sevdiklerine...

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Çok geçmiş olsun canımcım :dertli:
insan konduramıyor sevdigine yakıştıramıyor ne yazıkki..
Ama ölüm hepimiz için güçlü olman gerekiyor canın acıyor biliyorum ama rabbimdende umut kesilmez canım ne tarafı hayırlıysa o tarafa kayırsın ne dicegimide bilemedim :( İnşallah hayırlı haberlerini alırsın.. Çok üzüldüm keşke gidebilseydin demekten baska bişe gelmiyor aklıma :dertli:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar