Canım babama...

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Bugüne kadar her konuda yanımda olduğu için, her zaman benim fikirlerime önem verip kararlarını ona göre aldığı için, yeri tutulamayacak kadar derin bir sevgiyi bana verdiği için, beni yüreğiyle sarıp sarmaladığı için, doyasıya sarılamasam, öpemesem de bana sevgisini hep en güzel şekilde hissettirdiği için, gözyaşlarıma gerçek anlamda değer veren tek insan olduğunu düşündüğüm için, bir kız çocuğunun sahip olabiliceği en güzel baba örneği olduğun için, benim bitanem, canım, yüreğim olduğu için...

İyi ki benim babamsın... Bunları yüzüne söylemeyi hep çok isteyip de söyleyemiyorum babacımmmm. SENİ ÇOK SEVİYORUM. Sen benim bu hayatta sahip olmaktan en mutlu olduğum insansın, kıymetlimsin. Rabbim seni başımdan eksik etmesin.

Sana herşey için... ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Ne kadar çok şanslısın Allah nazarlardan saklasın.

Senden esinlendim bende ilan ediyorum. Bende şanslıyım bu konuda ve Babamı çooook seviyorum. Allah başımızdan eksik etmesin Babalarımızı.... Amin....

pamukelf

Daimi Üye
Tepki
620
canım çok güzel yazmışsın...
bende babamı çoooooooooooook severim canımıniçidir o benim, hem annem için harika bir koca hemde bizim için süppper bir baba o bizim canımız kanımız herşeyimiz Allah Babacığımı başımızdan eksik etmesin. Keşke kocamda babama benzeseydi birazcık kocişimde iyidir ama babam kadar değil babam harika bir adam çünkü hayatını eşine ve çocuklarına adamış fedakar bi insan....
Seni çooooooooooook seviyorum babacığım çok özledim çoooooooooook........... Bayram olsada gelsem yanına....

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Bunlari ona mutlaka söyle canim sonra gec olabilir:lilav:

Dün doğum günüydü babacığımın, pastasını alıp Rabbim seni başımızdan eksik etmesin dedim :eek:ys: Ailemizin yapısı gereği biz sevgimizi birbirimize fazla gösterebilen insanlar değiliz. Ama herkes ne kadar sevildiğinin farkındadır.

Birgün hepimiz ayrılmak zorunda kalıcaz farkındayım... Ama inşallah Rabbim bizi ahirette de birlikte kılar. Sevmeyi sevilmeyi ilk öğrendiğimiz yer ana baba kucağı. O sevgileri bir ömür ve ahirette de hep üzerimizde olsun inşallah :aglayan:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Dün doğum günüydü babacığımın, pastasını alıp Rabbim seni başımızdan eksik etmesin dedim :eek:ys: Ailemizin yapısı gereği biz sevgimizi birbirimize fazla gösterebilen insanlar değiliz. Ama herkes ne kadar sevildiğinin farkındadır.

Birgün hepimiz ayrılmak zorunda kalıcaz farkındayım... Ama inşallah Rabbim bizi ahirette de birlikte kılar. Sevmeyi sevilmeyi ilk öğrendiğimiz yer ana baba kucağı. O sevgileri bir ömür ve ahirette de hep üzerimizde olsun inşallah :aglayan:

iyi yapmissin canim her ne kadarda birbirimizi sevdigimizi bilsek insan duyunca iki kat seviniyor:eek:ys:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
İnan bana canım bu düşüncelerini babanın yüzüne söylesen kimbilir nekadar mutlu olur.Tabi dediğin gibi söylemeden hissettirilebilir de ... Ne mutlu sana

Senin sayende bende babacığıma onu çok sevdiğimi söylemek istiyorum.

Babacığım ; İyiki varsın ve iyi ki benim babam oldun.Hayatımda olduğun için okadar şanslıyım ki ... Allah anneme de sana da sağlıklı,huzurlu,hayırlı uzun ömürler olsun.Seni çok ama çok seviyorum :huhuu:

Dad02.gif

cerenimo41

Daimi Üye
Tepki
688
hayatta en büyük korkum ailemi kaybetmek ama yinede onlara sevgimi pek gösteremiyorum yapım böyle ama şu kısacık hayatta onlara sıkı sıkı sarılıp doya doya öpmek istiyorum annemiz babamız hayattayken onların kıymetini bilelim rabbim onlara saglıklı uzun ömürler versin

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
hayatta en büyük korkum ailemi kaybetmek ama yinede onlara sevgimi pek gösteremiyorum yapım böyle ama şu kısacık hayatta onlara sıkı sıkı sarılıp doya doya öpmek istiyorum annemiz babamız hayattayken onların kıymetini bilelim rabbim onlara saglıklı uzun ömürler versin

Amin canım çok doğru söylüyosun

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Babalarınızı çok sevdiğinizi onların yüzüne sık sık söyleyin kızlar. Sarılın boyunlarına öpücük lerinizi eksik etmeyin. Ben istesemde yapamıyorum . çünki o artık bedeniyle bu dünyada değil. O öldü diyemiyorum. Mezarının başındayken bile onu yanımda hissediyorum. Onu sevdiğimi bilirdi ama şımaramazdık onun yanında daima sert görünürdü yaşlanınca pamuk helva gibi olmuştu. Küçük çocuk gibiydi o sert adam. Onu çok özlüyorum . 3 aydır onsuzum çok zormuş çok.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar