Canım Arkadaşımız Aslı Oktay'ımız şu an doğumda

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet bir 9 ay daha bitti...Canım arkadaşımız Aslı'mız şu anda hastahanede bebişini almak için saniyeleri sayıyor.
Bizlerde canım arkadaşımıza destek verelim ve onun adına dua edelim canlarım.
Rabbim hayırlısı ile sağlıcaklı bir şekilde bebişini kucağına almayı nasip eder inşallah.Dualarımız seninle Aslı'cım:bebek:

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
ayyy inşallah ben hamıle kalana kadar bıraz kilo vermek istiyorum ama hamile kalırsamda hamilelik esnasında cook dikkat edicem ayy nasıl heycanlandım hem aslımıza hemde kendim icin :gulbis:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ayyy inşallah ben hamıle kalana kadar bıraz kilo vermek istiyorum ama hamile kalırsamda hamilelik esnasında cook dikkat edicem ayy nasıl heycanlandım hem aslımıza hemde kendim icin :gulbis:

Dilerim herşey istediğin gibi gelişir..
Sonrada bizlerede teyze olacağımız haberlerini müjdelersin birtanem.

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
inşallah bu güzel dileklerin icin tesekkür ederim canım

önce aslımızdan güzel haberleri alalımda ahh aklım sımdı onda yaaa :durbun: napıyordum canım sımdı kıyamam yaaa :utan:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
inşallah bu güzel dileklerin icin tesekkür ederim canım

önce aslımızdan güzel haberleri alalımda ahh aklım sımdı onda yaaa :durbun: napıyordum canım sımdı kıyamam yaaa :utan:

En son öğlen sıralarında sancılarını sıklaştırmışlardı.
Şu ana kadar ses soluk yok kesin doğurdu benim içime doğuyor şimdi mışıl mışıl mis kokulu bebişi ile uyuyorlardır..Günün yorgunluğunu atıyorlardır,inşallahhh

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Bencede prenses anneciğinin kollarına gelmiştir artık :ninni:ben gidip son hazırlıklarımı bitireyim eee hoşgeldin bebek kutlaması var yakında şekerimiz kurabişimiz süsümüz püsümüz hazır dursun :bebecik

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Canlarım benim bebeğim sağ salim kollarımda 7:40 da doğdu Nazlı kızım dikişler falan ancak bitti isimiz suan biraz ağrım var Zeyneb'imi de kontrole aldılar hala getirmediler:cirla: hepinizi çok öpüyorum sonra görüşürüz insallsh

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Canlarım benim bebeğim sağ salim kollarımda 7:40 da doğdu Nazlı kızım dikişler falan ancak bitti isimiz suan biraz ağrım var Zeyneb'imi de kontrole aldılar hala getirmediler:cirla: hepinizi çok öpüyorum sonra görüşürüz insallsh

Kokla bizler içinde misler gb kokla Zeynebimizi canım benim.
Bol bol dinlen sonra mıncıklarız meleğimizi..
Haydi gözün aydın birtanem.
Rabbim analı babalı büyütsün.
Vatanına,milletine,annesine ve babasına hayırlı bir evlat olsun inşallah.
İsminin güzelliğini her daim taşısın inşallah.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar