Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Buzdan masallar ülkesine hoş geldiniz!

Konu, 'Turizm ve Tatil Rehberi' kısmında nk83 tarafından paylaşıldı.

1. nk83

nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

Buzdan masallar ülkesine hoş geldiniz!

Çin’in kuzeyindeki Harbin şehrinde gerçekleştirilen Uluslararası Buz ve Kar Festivali sizi tam da hayallerinizle buluşturacak cinsten.

Buz ve kardan dalgaları, kaydırakları, piyanosu, evleri, insanları ile sizi bambaşka bir dünyayla tanıştıracak olan festival bugün açılıyor.

Usta ellerden çıkan eserlerin rengârenk ışıklarla donatılmasıyla ortaya çıkan renk cümbüşü büyüleyici bir güzellikte.

Eserleri ayrıntılarıyla görmek isteyenler ise, buzdan şehrin dört bir tarafına yerleştirilmiş çiçek dürbünleriyle bu manzaranın tadını çıkarabilir

bitter_im bunu beğendi.
  2. Simge_01

Simge_01 Daimi Üye

Bende yer almak istiyorum ama bu buzdan masallar ülkesinde.Muhteşem bir sanat.

3. bitter_im

bitter_im Admin

Oooffff diyorum harikaaa :1::1:
    Bayıldım yaaaaaa :sevindirikasli: