Burçlara göre saç stili

__asli__

Daimi Üye
Tepki
448
Burçlara göre saç stili

Başkentte bir kadın kuaförü, kadınların saç ve makyaj tarzlarını, karakterden, kariyer seçimi ve is hayatına, aşktan, para ve sağlığa kadar pek çok konu üzerinde etkili olduğuna inanılan burçlara göre belirliyor. Nazan Tezcan, burçların, insanların karakterlerini etkilemesinin yanı sıra beğenileri, arzuları, hayattaki duruşları ve tarzları üzerinde de etkili olduğunu öne sürerek, "Kadınların çoğu, burçlarının giyim, kuşam, saç ve makyaj tarzlarını belirlediğini bilmiyor. Bu nedenle astroloji bilgilerinden yararlanarak ve mesleki yeteneklerimi kullanarak, onlara burçları doğrultusunda en fazla yakışan saç rengi, biçimi ve makyajı seçiyorum" dedi.
"Burçların kendine özgü renkleri olduğunu", kıyafet ve saç rengi seçimlerinde bu renklerin tercih edilmesinin "daha çok" beğeni toplayacağını ifade eden Tezcan, şunları kaydetti:

"Ateş burçlarından (Koç, Aslan ve Yay) olan kadınlara, çılgın saç renkleri yakışır. En uygun saç rengi ise platin sarısı. Kahverengi ve ateş kızılı da bu grubun kadınlarına hoşluk kazandırır. Ateş burcu kadınları makyajda en çok kahve tonlarını ve pembeyi tercih etmeli. Uzun ve dalgalı saçlar bu grubun kadınları için idealdir.

Toprak burçlarından (Oğlak, Başak ve Boğa) kadınlar, saç ve makyaj için turuncu ve kahve tonlarını ön planda bulundurmalı. Kat kesim bu gruba oldukça yakışıyor.

Mavi/siyah saçlar hava grubu burçlarından (Kova, Terazi ve İkizler) hanımları mükemmel bir görünüme kavuşturuyor. Kısa, sert saç kesimleri Kova, Terazi ve İkizler kadınlarını çok çekici kılıyor. Makyajda mavi-yeşil tonlara ağırlık vermeli.

Su burçları (Balık, Akrep ve Yengeç) saç boyamada sarı renkleri tercih etmeli. Gölge ve balyaj çok yakışır bu grubun hanımlarına. Makyaj da ise ****l renkler göz önünde bulundurulmalı."

Kadınların, rahatlamak ve bakımlı olmak için kuaföre geldiğine işaret eden Tezcan, kendilerinin de müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarını söyledi. Tezcan, "Müşterilerimiz buradan aldıkları hizmetten memnun olarak ayrılıyorlar" dedi.

Oruc

Daimi Üye
Tepki
2.379
Su burçları (Balık, Akrep ve Yengeç) saç boyamada sarı renkleri tercih etmeli. Gölge ve balyaj çok yakışır bu grubun hanımlarına. Makyaj da ise metal renkler göz önünde bulundurulmalı."

doğru...

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Saçlarınızı boyatmak istiyor ama size yakışacak renge bir türlü karar veremiyor musunuz? O halde burcunuzdan yardım alın...

* Koç: Koç kadını için kızılın her tonu çok uygun.
* Boğa: Boğa kadını için en uygun saç rengi sâri ve kızıl.
* İkizler: Çılgın duyarlı ve rutine karsı duran kişiliği ile saç rengini birkaç haftada bir değiştirebilir.
* Yengeç: Romantik Yengeç kadınına balköpüğüne uzanan açık kumral saç rengi çok yakışır.
* Aslan: Aslan kadınının saçlarına en uygun renk fındık kabuğu.
* Basak: Kusursuz görünmek için çabalayan Başak kadını için platin tonları çok uygundur.
* Terazi: Abartılı olmayı sevmediği için kumral tonları tercih eder.
* Akrep: Altın sârısı ya da siyah fark etmez Akrepler için ideal.
* Yay: Maceracı Yay kadına koyu kumral saç rengi çok yakışır.
* Oğlak: Fethetmeyi seven Oğlak kadınına toprak renkleri gider.
* Kova: Yoğun ve net kızıllar Kova kadını ile bütünleşir.
* Balık: Toprağın tüm renkleri Balık kadınına yakışır.

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
ben boğayım sarı ve kızılmış kesimdede kat kesim saçlarımı katlı kestirmem gerekiyor :)

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
Toprak burçlarından (Oğlak, Başak ve Boğa) kadınlar, saç ve makyaj için turuncu ve kahve tonlarını ön planda bulundurmalı. Kat kesim bu gruba oldukça yakışıyor.senelerden beri saçımı hep kat kestiririm seviyorum

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
YORULDUM BENDE BOĞAYIM CANIM İKİSİNİDE DENEDİM AMA TAMAMINI BOYATMADIM RÖFLE YAPTIRDIM

inan çok yakışıyo denede gör istersen

en son kahve karamel boyadım o da güzel oldu ama sarı röflekadar değil inan:eek:

kat kestirdim saçlarımı 1 ay önce

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
Kova, Terazi ve İkizler) hanımları mükemmel bir görünüme kavuşturuyor. Kısa, sert saç kesimleri Kova, Terazi ve İkizler kadınlarını çok çekici kılıyor.

kısa sacı hıc sevmemkı:(

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Mavi/siyah saçlar hava grubu burçlarından (Kova, Terazi ve İkizler) hanımları mükemmel bir görünüme kavuşturuyor. Kısa, sert saç kesimleri Kova, Terazi ve İkizler kadınlarını çok çekici kılıyor. Makyajda mavi-yeşil tonlara ağırlık vermeli.

* Terazi: Abartılı olmayı sevmediği için kumral tonları tercih eder.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Toprak burçlarından (Oğlak, Başak ve Boğa) kadınlar, saç ve makyaj için turuncu ve kahve tonlarını ön planda bulundurmalı. Kat kesim bu gruba oldukça yakışıyor.
katiliyorum

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ateş burçlarından (Koç, Aslan ve Yay) olan kadınlara, çılgın saç renkleri yakışır. En uygun saç rengi ise platin sarısı. Kahverengi ve ateş kızılı da bu grubun kadınlarına hoşluk kazandırır. Ateş burcu kadınları makyajda en çok kahve tonlarını ve pembeyi tercih etmeli. Uzun ve dalgalı saçlar bu grubun kadınları için idealdir.

Kahverengiden vazgeçmem:eek:

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
Toprak burçlarından (Oğlak, Başak ve Boğa) kadınlar, saç ve makyaj için turuncu ve kahve tonlarını ön planda bulundurmalı. Kat kesim bu gruba oldukça yakışıyor

Tepki
914
Basak: Kusursuz görünmek için çabalayan Başak kadını için platin tonları çok uygundur.:sok:sok

yakışana çok yakışıyor da asla saçımı boyamayacğım bir renk yaaww...

daha önce mavi-siyah a bayılırdım ve de kızıla ...

şimdi de tarçın bakır karamel bakırı çok seviyorum ..
ben şimdi ne idüğü belirsiz miyim yaaawww:kptmya:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Ateş burçlarından (Koç, Aslan ve Yay) olan kadınlara, çılgın saç renkleri yakışır. En uygun saç rengi ise platin sarısı. Kahverengi ve ateş kızılı da bu grubun kadınlarına hoşluk kazandırır. Ateş burcu kadınları makyajda en çok kahve tonlarını ve pembeyi tercih etmeli. Uzun ve dalgalı saçlar bu grubun kadınları için idealdir.

Saçımı hayatta sarı yapmam :ne:

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
Mavi/siyah saçlar hava grubu burçlarından (Kova, Terazi ve İkizler) hanımları mükemmel bir görünüme kavuşturuyor. Kısa, sert saç kesimleri Kova, Terazi ve İkizler kadınlarını çok çekici kılıyor. Makyajda mavi-yeşil tonlara ağırlık vermeli.Uzun saç bana daha çok yakışıyor:tıktık

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar