Burçlar Konuşursa Ne Söyler?

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Koç

''Yönetilecek her şey için söyleyecek birkaç lafım vardır, duygusal olduğum bir gerçek ama prensiplerimden kolayca vazgeçmem.''

Boğa
''Yaptığım her şeyin hesabını tutarım, söylediğim sözlerin de söylemediklerimin de ne anlama geldiğini en iyi ben bilirim.''

İkizler
''Hayatım sadece eğlenceden ibaret değil, bir duyguya ya da işe tutunduğumda bırakmamasını da başarabilirim.''

Yengeç
''İnsanları dinliyorken susarım, ne söyledikleri değil nasıl anlattıkları önemlidir benim için. Anlatırken, neleri ezip geçerler, ona bakarım.''

Aslan
''İlgi görmeyi sevdiğim kadar ilgi de gösteririm. Hayatta karşılıksız var olan tek şey bir annenin çocuğuna sevgisidir.''

Başak
''Mantığımı kullanmak istediğim yerde mantığımı kullanırım ama romantik olmak istediğimde kimse bunu engelleyemez.''

Terazi
''Flört etmeyi sevdiğim bir gerçek fakat sadakatim sevdiğim insana karşı sınanmayacak kadar sağlam ve güçlüdür.''

Akrep
''Fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok severim ama arsızca yorum yapabileceklerini düşünenler henüz iğnem ile tanışmamışlardır.''

Yay
''Özgürlüğüme düşkünüm ilişkilerden kaçar gibi gözüksem de, aynı zamanda bana uymayan ilişkileri seçiyorumdur. Yanılmamalısınız.''

Oğlak
''Beklentilerim alt seviyelerde de olsa, karşılandığı süreçte oldukça uysalımdır. İnatçılığım beni zorladıklarında ortaya çıkar.''

Kova
''Tutunmak istediğim halde tutunacak bir şey bulamadığımda uçar giderim, yoksa ben de severim kalıp birlikte şarkılar söylemeyi.''

Balık
''Mantığım ile hareket etmeyi de duygularım ile hareket etmeyi de severim, ikisinin farkını da iyi bilirim, asla karıştırmam.''

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
İkizler
''Hayatım sadece eğlenceden ibaret değil, bir duyguya ya da işe tutunduğumda bırakmamasını da başarabilirim.''

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
Kova
''Tutunmak istediğim halde tutunacak bir şey bulamadığımda uçar giderim, yoksa ben de severim kalıp birlikte şarkılar söylemeyi.''
öyle valla:tskler:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Koç

''Yönetilecek her şey için söyleyecek birkaç lafım vardır, duygusal olduğum bir gerçek ama prensiplerimden kolayca vazgeçmem.''

:rujsigara:

Tılsım

Daimi Üye
Tepki
6.213
Koç

:biyik::biyik::biyik:

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
Terazi
''Flört etmeyi sevdiğim bir gerçek fakat sadakatim sevdiğim insana karşı sınanmayacak kadar sağlam ve güçlüdür.'

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Terazi
''Flört etmeyi sevdiğim bir gerçek fakat sadakatim sevdiğim insana karşı sınanmayacak kadar sağlam ve güçlüdür.''

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar