Bunu almayı düşünüyorum

hazalım

Daimi Üye
Tepki
978
kızlar oturma odama bunu almayı düşünüyorum ağır bi halı oturma grubumda bu tonlarda ne dersiniz? saray halının ırmak serisi
11544R.jpg

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Canım kabartma desenli bir halı ise tekrar düşün derim , süpürmesi çok zor çünkü.

Bir de naçizane umarım darılmazsın ama bu halı , zaten kahverengi olan koltuklarınla kombinlenince odanı çok karartabilir , kahverengi zaten sıkıcı bir renktir (benim salonum da kahve ağırlıklı bu arada) bu yüzden bence en koyu rengi minimum olan daha modern çizgili bir halı tercih etmeni tavsiye ederim.

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
bence çok uyumlu olur kabartma halı bendede var ama biraz süpürmesi zor oluyor yinede seçim senin

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Güle güle kullan oturma gurubunun burdaki resimde bulunan renkleride hoşmuş

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Oturma grubuna bayildim canim, cok güzel. Halida güzel bence uyumlu olabilir. :huhuu:

OP
hazalım

hazalım

Daimi Üye
Tepki
978
teşekkür ederim canlar. lilim halı kabartmalı değil kayınvalidemde kullanıyor sakın alma zahmetli dedi birazda ona istinaden düz yün halı aldım canım. :eek:ky:aslında kahverengi çok kullandığım bir renk değil ev dekorasyonu dışında evde ağır durduğunu düşünüyorum koltuklarım açık kahverengi bu halıyla çok hoş oldu odanın havası senin seçtiklerinde harikak canım eline sağlık

Eileithhyia

Daimi Üye
Tepki
523
Ben de tam Lili'ye katılıyorum diyecektim ki; halıyı almışsınız:) Güle güle kullanın diyorum o zaman:D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar