Bunlarda Kardeşimin Çeyizinden

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Salon Takımı
kanser örneği diyorlar bu örnek için ve annem bütün kardeşlerime bende dahil olmak üzere çeyizinize örmüştür.marifetli anacım benim
50tl4.jpg

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Daha neleri var neleri..Şimdilik bunları resimlemiştim hemen sizlerle paylaşmak üzere ekledim..

Tepki
8.216
o kanser örneklerı okadar emek ısterkı ama çokta sık dururlar yanı dantel gibi değil farklı bışeymış gibi dururlar ama emeğinize sağlık buyuk iş başarmışsınız bunları yapmak gerçekten yetenek ve sabır ıster

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
o kanser örneklerı okadar emek ısterkı ama çokta sık dururlar yanı dantel gibi değil farklı bışeymış gibi dururlar ama emeğinize sağlık buyuk iş başarmışsınız bunları yapmak gerçekten yetenek ve sabır ıster

hayal canım o örnekleri yapan insan canım annem..
Hepsini bizzat kendisi ördü ve yaptı..Çok sabırlı bir kadın değilmi annem?
Ben patlarım herhalde onu örerken hepsi sıkı iğne çünkü..:eek:

chatlack

Daimi Üye
Tepki
807
senden canım bunlar,senin çeyizinden gözün bir yerden ısırmıyormu aceba:D

Evet ısırıyor ben de diyorum benim çeyizime benziyor :D Gerçekten bir kere daha canım annnem'e burdan çok tşk ederim.Hepimiz için tek tek uğraştı hepimiz için süper çeyizler yaptı.Allah annelerimize sağlık sıhhat versin onların yerini kimse alamaz.Tek çıkarsız hep bizleri düşünerek yaşıyorlar.Evlenmemize rağmen halen destek çıkmak isteyen hasta yatağında iken bile kızım lazım olan bi şey varsa götür diyen.Yani burdaki olay her şekilde analar başka onlar kadar bizi bu dünya da düşünen var mı?-hmm Annem'i Çok Seviyorum-alkis

KRİZANTEM

Aktif Üye
Tepki
148
AYYYYYYYYYY-alkis
BÜYÜK BİR HAYRANLIKLA BAKTIM HEPSİNE -alkis
ÇOK GÜZELLER EMEĞİNİZE SAĞLIK
ÇOK BEĞENDİM HEPSİNİ İYİ GÜNLERDE KULLANMAK NASİP OLSUN:)

BELKIS

Daimi Üye
Tepki
307
hepsi çok güselmişşşş emeğinize sağlık beğendiğim bi kaç modeli aldım haberiniz olsun anneme göstericem

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar