Bunalıma girdim ya bir fikir verin :(

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
nerden başlasam bilmiyorumda
yaa canlarım nete giremiyordum ya birazda sorunlarım var gözüm pek
pc görecek durumda degildi ..

biliyorsunuz bir ablam var ve hamile sizin gibi :hamis:
ablam bebegi ögrendiginde aldırmaya kalktı ben cok yalvardım eniştem felan cok ısrar etti
kazara oldugundan dolayı istememişti ama sonra sonra istedi
şuan çok istiyor ama yaklasık 2-3 hafta önce doktora gitti
kontrole ve duysa inanırsınız :gitme:

ablamın bu 3. bebegide erkek olcak. kız diye cok iistemiştim olsun ama asıl mühim konu ...
bebegin ensesinde bir beze varmış ve engelli olma durumu varmış henuz dogmadı ablam 6 aylık hamile ve cok üzülüyorum bir dua etseniz allah rızası için :gitme:

gece gunduz dua ediyor saglıklı bir bebek olsun diye rabbim dua'larımı kabul etsin istiyorum ki sizdende bir avuc dua :gitme:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
:aglayan: insallah bitanem güzel dileklerin için allah razı olsun

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Allah korusun, insallah saglikli sihhatli olur canim. Ablanda hayirlisi ile cocugunu kucagina alir. Dualarim sizinle

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Çok üzüldüm canım ya :(

Umarım yeğenin sapasağlam, hayırlısı ile doğar. Dualarımız sizinle :hhhhhh:

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
Allah korusun ya inşallah bişeyi yoktur bebeğinizde, doktorlar bazen yanılabilir canım özürlü doğacak bebeğiniz diye demişler ama sapasağlam doğmuştu bi tanıdığımın çocuğu.. İnşaallah sizinkinde de bişey yoktur...

Allah yar ve yardımcınız olsun...

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
Allah (c.c) razî olsun bitaneciklerim dilerim söylediginiz gibi doktor yanılmıştır :aglayan::aglayan:
ama 2 tanesindi hiç birşey yok yaa allahım neyin bedeli bu ???? :aglayan::aglayan:
diyorum bazen aldırmak isdedigi icin mi böyle oldu rabbim cezalandırıyormu anlamıyorum
ama cok zor inanın :aglayan::aglayan:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Canım bitterim Rabbim sana öyle güzel bir yürek vermişki.
Yaşından olgun düşünce ve davranışlarınla inan seni çok seviyorum.

Daha dün bir arkadaşım geldi 3 aylık bebeğine down sendromu teşhisi koymuşlar,çok şükürki tahliller sonucunda bebeğin çok sağlıklı olduğunu öğrenmişler.
Hatta doktor hemen aldırın demelerine rağmen inançlarından hiç bir şekilde ödün vermemişler o küçücük meleğe kıyamamışlar.
Ablanda kı veya erkek diye sakın sıkıntı yapmasın ve bu mübarek gecede bol bol dua etsin birtanem.
Bende hamileyim ilk çocuğum erkek evet ikincisi gönül isterdiki kız olsun ama Rabbim böylesini hayırlı görmüşki bak ikinci kez aslan anası olacağım ne mutlu bana.
Şu an bende gün sayıyorum inan her bir bebek yuvanın bereketi neşesidir.
Bol bol dua edeceğim ablacığın için.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
allah razı olsun bu gecenin yuzu suyu hürmetine dualarımızı kabul etsin rabbim
rabbim tüm sıkıntısı olanımızın yardımcı olsun
insallah saglıcakla alırsın bebegini kollarına sahım :eek:

bizim bir tanıdıgımız var bebegi 5 aylık simdi.. eşi hamileyken hep erkek erkek diyordu evet erkek oldu ama yumurtalıklarının ve organını bebegin hissetmedigini ögrendiler ameliyatla kız olacak ne kadar kötü bir durum degilmi ??

rabbim önce eli ayagı düzgün bir evlat versin tüm isteyenlere ve bekleyen hamişlerimize :eek::eek:

( aminnnnn )

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
rABBIM O MINIK MELEGI KORUSUN VE SAGLIGIYLA SIHATIYLE DÜNYAYA GELMEYI NASIP ETSIN INSAALLAH
ABLANA HAYIRLI DOGUMLAR DILIYORUM
KIZ ERKEK FARKETMEZ SAGLIKLI VE HAYIRLI EVLAT OLSUN YETERKI
DUALARIM ABLAN VE MINIK MELEGIYLE BITTERIM

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
kardeşim çok geçmiş olsun ablanız için ALLHIN izniylr inş sağ salim alacaktır bebeğini kucağına aksine ALLAH onu bebeğine kıyıp aldırmadığı için sağlıklı bir bebek nasip edecektir inş bende diyabetten dolayı çok riskli iki hamilelik yaşadım eşim üçüncü bebeğimde doktorlarla birlikte çok baskı yapmıştı bebeğimi aldırayım diye doktorlar yüzüme neler söylemedilerki bide biz yakın akrabayız eşimle dawn sendromu testi üçlü tarama testi 20 haftalıkken3 boyutlu ultrason vs dünya kadar testten geçtik sonuçta bebeğime kıymadığım için ALLAH dünyalar tatlısı bir kız nasip etti o yüzden ALLAH inancınızı yitirmeden çok dua edin inş bende çok dua edicem ALLAH sizlere ablanıza bağışlasın yüreğinizi ferah tutun

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar