Bugün Yıldız Benim (Show tv)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
1050510_720x360.jpg

Show TV bir ilke daha imza atıyor!

Show TV ekranları bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını R Film’in üstlendiği “Bugün Yıldız Benim”, sürpriz kadrosuyla yakında izleyiciyle buluşacak.

“Sesime güveniyorum!”, “Sahne performansımla herkesi büyülerim!”, “Giydiklerimle olay yaratırım!” diyen ve kendine güvenini kanıtlamak isteyen hanımlara, hodri meydan!

“Benim neyim eksik?” diye söylenmekten bıktınız mı? Artık ev işleri yaparken şarkı söylemekten sıkıldınız mı? Yoksa altın günlerin aranan yıldızı olmaktan daha fazla şeyler mi istiyorsunuz? Bu sorulara hanımlardan tokat gibi cevap geliyor!

Genç hanımlar ve daima genç kalmak isteyen bayanlar, Show TV ekranlarında, birbirinden değerli jüri üyelerinin karşısına çıkıp ter dökecekler. Müzik dünyasına kendini kanıtlamış koçlarıyla çalışıp ellerinden geleni ardına koymayarak yeteneklerine yetenek katacaklar. Onlar sadece evinin hanımını değil Türkiye’nin yıldızı olmak için kıyasıya bir mücadeleye başlayacaklar.

“Bugün Yıldız Benim” diyorsanız başvurular son bulmadan sahne ışıkları altındaki yerinizi ayırtın!

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar