Buda benim ki

Tepki
51
bu orurma odam bırz koyu cıkmıs dıger :findikim:

resim

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Gece çektiğin için karanlık çıkması normaldir.Yinede herşey çok güzel görünüyor iyi günlerde kullanın eşyalarınızı.

Buarada orta sehpana takıldım.Ne güzel olması gereken yerinde duruyor :aglayan: Benim sehpamda salonun bir kıyı köşeciğinde duruyor.Ona rağmen oğlum düşe kalka bir hal oluyor üstünde.Çöpe atıcam bu gidişle :sinifsinif:

OP
B
Tepki
51
Gece çektiğin için karanlık çıkması normaldir.Yinede herşey çok güzel görünüyor iyi günlerde kullanın eşyalarınızı.

Buarada orta sehpana takıldım.Ne güzel olması gereken yerinde duruyor :aglayan: Benim sehpamda salonun bir kıyı köşeciğinde duruyor.Ona rağmen oğlum düşe kalka bir hal oluyor üstünde.Çöpe atıcam bu gidişle :sinifsinif:

:tskler: benım de 2 bucuk yasında oglum var ama bır ıynem yerınden oynamaz evımın her odası boyle ıncık boncuk ama bır seyın kırıldıgını hatırlamıorummm olsun onlar sag olsun yenılerı alınır canım

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
Cok güzelmiş canımcım rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin

denizplt

Daimi Üye
Tepki
423
Güzel ve düzenli...keşke bizim bebislerde seninki kadar uslu olsalardıdsp sehpalar ortada dursaydı:gul:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
:tskler: benım de 2 bucuk yasında oglum var ama bır ıynem yerınden oynamaz evımın her odası boyle ıncık boncuk ama bır seyın kırıldıgını hatırlamıorummm olsun onlar sag olsun yenılerı alınır canım

Ahh ne güzel ne güzel :hihi: Benim oğlumunda kırıp dökme huyu yoktur aslında ama çok hareketli.Salondaki sehpayı oyüzden ortadan kaldırdım.Rahat hareket etsin diye :ask:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar