Bu Ürün İşe Yarayacak :)

svgl.90

Yeni Üye
Tepki
4
Saçlarıma dur diyemiyordum. Yıllardır döküle döküle bitmediler :) Kullanmadığım şampuan, yağ, bakım ürünü kalmadı. Ama bir arkadaş tavsiyesi ile birlikte iyi bir ürünle karşılaştım. Denemek İster Misiniz ?

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Bende dökülme yok arkadaslarin isine yarar belki link vermeden isim verebilirsin:sackurutma:

OP
S

svgl.90

Yeni Üye
Tepki
4
Tabikide :) Kullandığım ürünün adı Arganrain diye bir ürün normal şampuanlarda bulunan zararlı maddeler içermiyor. Tüm testlerden olumlu sonuç almış bir ürün tavsiye ederim.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
ise yariyorsa denemekte fayda var benim arada mevsimlerden dökülür ama yine gecer

OP
S

svgl.90

Yeni Üye
Tepki
4
Bu ürünü kullandığında emin ol mevsimsel dökülmen de olmayacak çünkü saçı herzaman korur ve olan saçını dökmez.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Nette şöyle bir araştırma yaptımda...
Söylemiş olduğunuz ürün argan yağından yapılma bir ürün.
Kullanıcı yorumlarından da olumsuz cevap veren olmamış,sadece olumlu cevaplar okudum..
Özellikle röfleli saçlar içinde mucize etkisi yarattığı yazılmış ama fiyatı konusunda net bir bilgi göremedim.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Şimdi gördüm 65 Tl fiyatı var...
Ayrıca cilt içinde yararı varmış..Vay bir taşla iki kuş yani:benmi:

tubaicennet

Yeni Üye
Tepki
1
Merhaba kızlar.bir arkadaşımın saçı dökülüyordu saç problemi olan bir komşumun tavsiyesiyle katkısız keratin bakım uyguladı. kendi evinde gönül rahatlığıyla, saçının hem dökülmesinin hemde güçlü ve canlılığını kaybetmeden ilk doğallığına kavuştunu sevinerek söyledi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar