Bu SMS'ler Erkekleri Çileden Çıkarıyor!

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
'Sana yazdığım uzun mesajın cevabı bu mu?

'Eski mesajlarımıza bakıyorum da benim yazdığım mesajlar ne kadar çok. Sen daha az mesaj yazmışın.'

"Telefonun niye meşgul, kimle konuşuyorsun?"

'Hep ben romantik mesajlar gönderiyorum. Sen neden göndermiyorsun. Yoksa içinden mi gelmiyor?'

'Bugün bana karşı çok mesafelisin. Bir şey mi oldu, ben mi bir şey yaptım, dün olanlardan dolayı mı, hayatında başkası mı var, ayrılmak istiyorsan açık açık söyle'

"Neyse sen meşgulsün galiba iyi geceler"

"Sen bilirsin..."

"Peki..."

Yazdıklarıma cevap vermiyorsun, sen artık beni eskisi kadar sevmiyorsun"

İşte bu mesajlar erkeklerde telefonu fırlatma isteği yaratıyor. Benden tavsiye kesinlikle bu mesajları yollamayın :)

kaynak:haberler.com

:lululu:

OP
duyguuuu

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
"Telefonun niye meşgul, kimle konuşuyorsun?"

:)

eşim çıldırmıştı gerçekten :)

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
Onlar bizi çileden çıkartmasa bizde onları bunaltmayız belki :sinirli: herşeey karşılıklı ohh olsun :hihh: . ' sen bilirsin ' tercihimdir :eek: . Anlamı : istediğini yap düşün nasılsa benim istediğim yola geleceksin pişman ettiririm ben seni :lululu:

OP
duyguuuu

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
Onlar bizi çileden çıkartmasa bizde onları bunaltmayız belki :sinirli: herşeey karşılıklı ohh olsun :hihh: . ' sen bilirsin ' tercihimdir :eek: . Anlamı : istediğini yap düşün nasılsa benim istediğim yola geleceksin pişman ettiririm ben seni :lululu:

aynen katılıyorum diloşum :)

zeynepnehir

Daimi Üye
Tepki
1.028
işlerine gelince trip atınca kıskanınca çok tatlı oluyosun delrler, fazla sıkıncada çok boğuyosun. erkek milleti.. çözemezsin!

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Ne bu mesajlardan attım ne de aldım.Bu duruma göre biz yanlış yoldayız :dill::dill:

catpat

Aktif Üye
Tepki
162
'Hep ben romantik mesajlar gönderiyorum. Sen neden göndermiyorsun. Yoksa içinden mi gelmiyor?'

buda benden :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar