Bu sezonun popüler renklerine bakmak ister misiniz?

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bu sezon makyajlarımız her zamankinden daha farklı ve daha şaşırtıcı olacak. Bordo ruj, yosun yeşili far ve açık mor tonlarında bir oje ile farklı olmaya ne dersiniz? Biliyorum söyleyince kötü geliyor; ama belki ürünleri görünce ve kendinizde deneyince hoşunuza gider. Hem değişiklik iyidir :ayna:

attachment.php

Şarap gibi dudaklar

Yoğun vişne çürüğü dudaklar Proenza Schuler, Dolce&Gabbana ve Luca Luca defilelerinde dikkat çekti. "Klasik kırmızıya sofistike bir alternatif," diyor Los Angeles'tan makyaj artisti Vasilios Tanis ve ekliyor: "Biraz keskin olsa bile yine de zarif bir görünüm." Mükemmel bir sürüş için dudak fırçası ile uygulayın ve ardından fazlasını alın. :eek:pucuk:

Yeşil yeşil bakan gözler

Göz kapağınıza çekeceğiniz yosun yeşili bir eyeliner ya da kalem sayesinde arkadaşlarınızı kıskandırabilirsiniz. "Yeşil göz makyajı kırmızı ruj gibidir. Herkese uygun bir ton mutlaka var. Kendinize yakışanı bulmak size kalıyor" diyor New York'tan makyaj artisti Kristofer Buckle. Buckle, açık tenler için açık ya da koyu tonları önerirken (lületaşı veya zeytin), esmer tenlere zümrüt gibi canlı tonların yakışacağını söylüyor ve ekliyor: "Bu rengi siyah maskarayla kullanın, hoş bir kontrast yaratırsınız".

Seksi karışım tırnaklar

Geçen sezonun gözdesi bej tonlarına biraz mor katarsanız ne elde edersiniz? Yepyeni bir trend oje rengi! "Sonbaharda giyilen kıyafetlerin koyu rengine uyum sağlayan doğal bir renk," diyor New York'tan manikürist Jin Soon Choi bu ton için. Bir öneri: Chanel'in Paradoxal rengi ojesini hemen elde etmeye bakın, çok hızlı tükeneceği kesin...

İşte sezonun muhteşem renklerinin fiyatları;

Lancome Rouge Absolu ruj, 69 TL

Inglot, AMC No:85 eyeliner, 39 TL

Avon, Glimmerstick Eyeliner 7.50 TL

Shiseido, Luminizing Satin Eye Color Trio üçlü far, 99 TL

Essie, in Merino Cool oje, 25 TL

Chanel Le Vernis in Paradoxal oje, 59 TL

FlorMar, No:79, 1.75 TL

Arina & EKolay

Ekli dosyalar

• sezonrenklerimoda.jpg
    sezonrenklerimoda.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 49

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Yesil rengini pek kullanmiyorum aslinda degisiklik olsun diye sürsem fena olmaz. :eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Yeşilin her tonu olur aslında canım sana. Esmer olduumuz için bu açıdan şanslıyız. :eek: Ben yeşili çok kullanırım kışın:) Gerçi son 1 yıldır fazla makyaj yapmıyorum ya o da ayrı:)

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
bende makyaj yapmıyorum ne zamndır göz kalemi rimel ve parlatıcı kullanırım bunlardan başka bişey kullanmam teşekkürler canım..

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bu fiyatlar beni aşar:)) zaten akyaj da yapmıyorum uzun zamandır hazır evdekiler bozulacak:ates:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Onların da belli bir kullanma tarihleri var biliyorsund eğil mi İlknurcum, ben geçen gün temizledim valla eskileri. hoş halen bitmiş değil ama :ates: dağıtayım bari çevremdekilere :eller:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Onların da belli bir kullanma tarihleri var biliyorsund eğil mi İlknurcum, ben geçen gün temizledim valla eskileri. hoş halen bitmiş değil ama :ates: dağıtayım bari çevremdekilere :eller:

biliyorum ama üzerlerinde yazmıyo:) zaten bozulan belli olur:eller:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Aslinda yesil hos durur evet, ben pembe, kahve ve siyah gri tonlari kullaniyorum. Arada da mavi :eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar