Bu saatten sonra napmam gerekir :(

tuba_21

Yeni Üye
Tepki
0
birisi var hoşlanıyor sanıyordum aramzıda geçenler çok uzun kısaca 1 sene boyunca ara ara hediyeler buluşmalar oldu ama teklif yok neyse bir ara işyerinden izin alarak tatile çıktım beyfendi arayıp sormalar mesaj atmalar nerededesin dikkat et yolda filan döndüm ne mesaj ne birşey ben merak ettim mesaj atım kısa bir konuşmadan sonra keyfim yok sonra konussak nedenini sorduğumda kafasının karışık olduğunu söyledi bu ne demek şimdi yaaaa :(

OP
T

tuba_21

Yeni Üye
Tepki
0
geri geldikten sonra bi önemi kalırmıki pekii yaaa :( zaen bende ondan sonra konusmadım konuşmuyoruzda :(

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Kafasının ne açıdan karışık olduğu önemli :findikim:yani seninle mi alakalı yoksa iş güç vs gibi olan hayatsal bir karışıklık mı...

OP
T

tuba_21

Yeni Üye
Tepki
0
sordum hayırdır ne oldukı diye şşimdi müsit değilim sonra ben yazarım sana dedi hala birşey yazmadı :(

nk83

Admin
Tepki
83.528
Ay afedersin sana bir hoşgeldin bile demeden konuya girmişim :eek:ys: aramıza hoşgeldin umarım kalıcı arkadaşlarımızdan olursun

Konuya tekrar dönersem açıkcası yaptığı şey hoşuma gitmedi. En azından küçük bir açıklama yapabilirmiş böyle kafam karışık deyip muallakta bırakmak hoş değil açık birşey söylese sende ona göre bir yol izlerdin. Bence artık sen arama ararsa konuşmak isterse kendi arasın eğer makul bir açıklaması varsa bu kafa karışıklığı mazur görülebilir ama diğer türlü peşinden koşturacak değilsin Allah herkesin yolunu açık etsin der çekilirsin kenara tadını da kaçırmış biraz bu arkadaş...

OP
T

tuba_21

Yeni Üye
Tepki
0
teşekkür ederimmm hoşbuldum şimdidenn :) yeni keşfettim burayı hemende derdimi açtımmm çokk haklısın yaaa biraz kendimi kötü hissediyorum ama yapcakta birşey yok allah hakkımızda hayırlsını versin eğer bi dha yazmazsa bende yazmam bayağı zaman geçti zaten aradan ama boyle yapması çok çoçukça üzüldüm açıkçası :(

nk83

Admin
Tepki
83.528
İyi yapmışsın arkadaşlardan gelenler oldukça onlarda yorumlarda bulunurlar sana :teselli:

Kendisini kötü hissetmesi gereken sen değilsin ki sonuçta tuhaf bir harekette bulunan o dediğin gibi çok çocukça bir davranış bu :tskler: belki de yüzleşmeyi bilmediği için bu şekilde görüşmek istemediğini belli etmeye çalışıyordur da karşındaki de müneccim değil ki be mübarek :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar