Bu da nedir ?

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
slm canlarım :D

dogum yapalı 46 gun oldu kanamam cok uzun zaman once bıtmıstı..yaklasık bı 15 20 gun oncede lekelenme bıtmstı..lekelenme yerını sarı akıntıya bırakmıstı... fakat dunden oncekı gun farkettımkı lekelenme olmus dun yoktu bugun yıne gelmıs ...bu nedır bılgısı olan varmı yada yasayan aynı durumu ?
bıkac gun once kontrolumede gttım zaten..cok sukur hersey yolunda dedı dr ..ama dr dan gelınce lekelenme olmustu cok ılgın c:S.:S

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
hımm anladım bebemm sendedemı bole olmustu ::D

Lahusalığımda ben 40 gün dolu dolu kanama yaşamadım hiç canım..20 gün sonrası akıntı gibi lekelenmeler oluyordu..40 gün sonrası aynen bendede böyle oldu,zamanla oturuyor hepsi,vücut kendini yeniledi yeniden bir düzene oturacağından bunlar gayet normal bebem:eek:

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
Lahusalığımda ben 40 gün dolu dolu kanama yaşamadım hiç canım..20 gün sonrası akıntı gibi lekelenmeler oluyordu..40 gün sonrası aynen bendede böyle oldu,zamanla oturuyor hepsi,vücut kendini yeniledi yeniden bir düzene oturacağından bunlar gayet normal bebem:eek:

saol danam:D
bu tırsagın ıcını rahatlattın D:D:D:D

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
çok normal zaten 40gün gelmiyoki dolu dolu 15-20 gün sonra azalmıştı benimkide ve 40ım bittiğinde 41.gün hastalanmıştım:eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar