Bu da Benim Doğum Hikayem...

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Senin geldiğini tam 1,5 ay sonra öğrendim canım oğlum.
Nasıl bir duygudur, mutluluktur ki varlığını düşünmek... Anlatılmaz yaşanır o cinstenmiş, ömrümce bu duyguyu ilk sende yaşadım HaliliM...
Karnımdaki haraketlerini hisettiğim günden beri, tekmelerini yediğim zamanları, hık hık hıçkırıklarını hemen hemen hergün duyduğum zamanları... Sanki seni kucağıma almıyacakmışım hep içimde kalacakmışsın gibi geliyordu bebeğim o halinede alışmıştım ama seni kucağıma almak kokunu içime çekmek, emzirmek senin her halini görebilmek en büyük hayalim ve arzumdu aşkımm...

Doğum tarihim belliydi 14 Mayıs....
11 Mayıs cuma günü hastaneye yatışım yapılacaktı testler girişler falan sonrasında 12-13 mayıs yani hafta sonu da izinli olarak çıkacaktım.
11 Mayıs günü sabah eşimi işe uğurlamak için 06,30 da kalktım.
Hafif adet sancım vardı geçer diye pek önemsemedim. Hastaneye testler için gittim akşam 5 gibide işlemlerim bitti ve eve geri döndüm.
Tabi adet sancılarım biraz biraz arttı ama korktuğum başıma gelmesin diye hiç kondurmadım 3-4saatte sancılar baya baya arttı artık dayanılmaz sancılar başladı saat 21,00-22,00 arası... Eşim gidelim dedi ben akıllı pazartesiye kadar çekicem sanki sancıları hayır pazartesi gidelim doktorum şehir dışında belki geçer dedim... Eşim uyudu ben gece 03,00a kadar sancıları çektim artık dayanacak gücüm kalmamıştı ne olursa olsun doktor bile gözümde değildi.3-5 dakikada bir geliyordu üstelik sancılarım... Banyoya girdim.... Sonra eltimi aradım, eşimi uyandırdım hastaneye gittik...
Eşimi içeriye almadılar beni nst bağladılar bir kaç defa saat 07,00 a kadar nst di oydu buydu ben yine dayanılamaz sancıları çektim...En son nst ye bağlandığımda sancılarımın çok şiddetlendiği gözüktü... 4cm de açıklığım olmuşş ooo sen hazırsın dediler odama gönderdiler hazırlan doğuma gideceksin birazdan doktor seni bekliyor dediler... Ben odama geldim soyunup geceliğimi giydim ve ameliyathaneye yürüyerek girdim.

İşte gerçek hikayem şimdi başlıyooor...

Öyle cesaretliydim ki bebeğim korksam da hiç belli etmedim kendime bile... Sana kavuşmak için sabırsızdım çünkü... içerde doğum yapan birçok taze anne vardı kimilerinin çok canı yanmış ki bağrış çığrış cesaretimi kırdılar biran kendime korktuğumu hissettirdim işte sonrası içimde zordu ama dışımda da bir o kadar kolay oldu...

Çünkü ucunda SEN vardın...

Giydiğim geceliği çıkarttırdılar sonra ameliyat önlüğü verdiler... Giydim.. Son kez tuvalete gittim. Hani heyecandan gelir yaa işte öyle bir şey... Heyecanlandırdın beni tatlı oğlum.
İçimde kimseye anlatamadığım ya yolunda gitmezde kavuşamazsak endişesi var... Kimseye hissettirmedim de sanırım sen hissettin oğlum.
Sedyeyle Sana kavuşacağım mekana geldik canım oğlum. Etraf çok kalabalıktı ama şen şakraktı sevdim onları muhabbet ettik aynı esnada beni ameliyata hazırladılar. Adın ile Göbek adını da koydular Halilim... Hatta biri yanaklarımı sıktırıp sevdi beni çok tatlı bir oğlan doğuracağımı anlamış gibi...Sonra narkozun verildiğini fark ettim 3-5 saniye geçti.Ben gözlerimi kapadım canım sana tekrar açabilmek için.
Uyandığımda canım çok acıyor ve üşüyordum ama yinede ilk sözüm SEN oldun...
Oğlum Nerede...
Baş ucumdaydın kuzum...
Bu Çirkin Oğlan benim Mi? Demişim:)
Çirkinimm...
İyiki varsın... iyiki benim oğlumsun...
Sen benim yaşama sevincimsin...
HoşGeldin Canım Oğlum...
Çektiğim tüm acılara değersin...
Çünkü SEN benim değerlimsin...
Canım Oğlum...HaLiLiM...

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
canım o zor günler geldi geçti şimdi bebeğin kollarında onu öpüp koklamaya sevmeye bak.Çok hızlı büyüyorlar...zaman su gibi akıyo..benimkide hep kucak istiyo,bende Rabbime hep şükrediyorum banada anneliği yaşattığı için..Rabbim olmayanlarada versin inşallah.

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
canım o zor günler geldi geçti şimdi bebeğin kollarında onu öpüp koklamaya sevmeye bak.Çok hızlı büyüyorlar...zaman su gibi akıyo..benimkide hep kucak istiyo,bende Rabbime hep şükrediyorum banada anneliği yaşattığı için..Rabbim olmayanlarada versin inşallah.
Haklısın canım inşallah rabbim isteyen herkese tatdırır bu duyguyu tarifi yok yaşamak lazım...

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Canım benim, Rabbim oğluşunu anneli babalı büyütmeyi nasip etsin inşallahh

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Hohhh!!!Nasıl içimi okşadı hikayen tobem:sarilma:
İnan narkozla ilk doğumumu yaptım ve seni çok iyi anlıyorum..
Heyecanına o anlara bizleride ortak ettiğin için teşekkür ederim.
Rabbim ikinizi hiç bir zaman ayırmasın inşallah.
Şansı bahtı her zaman açık olsun Halil'imimizin (bu arada çocukluk aşkım Halil geldi aklıma,bak sen nerden nereye:1: )
Ailesine,vatanına,milletine hayırlı evlat olur inşallah

İnşallah evlat hasreti çeken tüm arkadaşlarımız bu duyguyu yaşarlar,Rabbim onlarında hem gönüllerini hem de kollarını böylesine tatlı meleklerle doldurur inşallah:eek:

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
maşallah, rabbim nazarlardan korusun. minik meleğinle mükemmel bir ömür dilerim ikinize de :)

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Anneli babalı sağlıklı huzurlu büyüsün
hayırlı evlat olur inşallah
İnşallah canım cümlemizinki...Amin.
Canım benim, Rabbim oğluşunu anneli babalı büyütmeyi nasip etsin inşallahh
Amin canım inş.
Hohhh!!!Nasıl içimi okşadı hikayen tobem:sarilma:
İnan narkozla ilk doğumumu yaptım ve seni çok iyi anlıyorum..
Heyecanına o anlara bizleride ortak ettiğin için teşekkür ederim.
Rabbim ikinizi hiç bir zaman ayırmasın inşallah.
Şansı bahtı her zaman açık olsun Halil'imimizin (bu arada çocukluk aşkım Halil geldi aklıma,bak sen nerden nereye:1: )
Ailesine,vatanına,milletine hayırlı evlat olur inşallah

İnşallah evlat hasreti çeken tüm arkadaşlarımız bu duyguyu yaşarlar,Rabbim onlarında hem gönüllerini hem de kollarını böylesine tatlı meleklerle doldurur inşallah:eek:
Şahmarancım öyle böyle bir duygu değil anlatmakla olmaz yaşamak lazım ben işte anlatabildiğim kadarıyla... Bu arada ilk defa narkoz aldım iyi ki nasıl bişey olduğunu bilmiyormuşum:) Resmen ölüm anıymış... Neyseki atllattık bebeğimle inş.. İsteyen herkes yaşar bu duyguyu...
Bende yaşarmıyım ki diyordum Rabbim nasip etti çok şükür...
Sizlerde bu anı benimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim.
maşallah, rabbim nazarlardan korusun. minik meleğinle mükemmel bir ömür dilerim ikinize de :)

Sağol canım arkadaşım hiç biriniz eksik olmayın....
Cümlemizi ayırmasın Rabbim Bütün anneleri ayırmaın inşallah...

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Annelik sana güzellik katmış tobe minik Halil'de çok tatlı kendi güzel adı güzel.-ciko
Dilerim mutluluğunuz Halil'le birlikte büyüsün.:huhuu:
çok duygulanarak okudum paylaştığın için sağol-:utan:

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Teşekkür ederim kızlarr...

Ayser ablaa ayrıca iltifatın için ve temennin için çok teşekkür ederim.
Şekerparem kucağımdayken bile doyamıyorum yavruma uyurken deli gibi özlüyorum. O yüzden doyasıya yaşamaya çalışıyorum onunla...
Rabbim inş. uzun ömürler verirde cümlemizinkiyle birlikte daha çok doyabilirim yavruma...

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ay çok heyecanlı yaaa bi tuhaf oldum...Allah hayırlı ömürler versin inşallah:utan:

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
ay çok heyecanlı yaaa bi tuhaf oldum...Allah hayırlı ömürler versin inşallah:utan:

canım sende hamileymişsin sanırım heyecanlı olman normal daha dün gibi hamileliğimi öğrendiğimdeki heyecanım seni çok iyi anlıyorum.
Umarım sende sağ salim kucağına aalıp dolu dolu bir ömür geçirirsin iinşallah.
Amin.
<cümlemize hayırlı ömürler versin inş...

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ay amin inşallah o zamanlar gelir bir an önce...daha çoook başındayım:tskler:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
canim daha yeni gordum konunu cok guzel anlatmissin
Rabbim minigine ve sana saglikli uzun bir omur nasip etsin hayirli evlat olur insallah :utan:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Tobecim gözlerim dolu dolu okudum hikayeni,
Ne kadar güzel anlatmissin kendi dogumlarim geldi biran aklima:gulbis:
Aallahim yavrunun acisini göstermesin canim benim:ninni:
Yalniz benim dikkatimi ceken madem 4cm aciklik vardi neden sezeryanla dogum yaptin?

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
ay amin inşallah o zamanlar gelir bir an önce...daha çoook başındayım:tskler:
O kadar hızlı akıp gider ki anlamazsın cnmm...
canim daha yeni gordum konunu cok guzel anlatmissin
Rabbim minigine ve sana saglikli uzun bir omur nasip etsin hayirli evlat olur insallah :utan:
Cümlemize nasip etsin inşşş. canım benim.
Hepimizinki hayırlı evlat olsun inş...
Tobecim gözlerim dolu dolu okudum hikayeni,
Ne kadar güzel anlatmissin kendi dogumlarim geldi biran aklima:gulbis:
Aallahim yavrunun acisini göstermesin canim benim:ninni:
Yalniz benim dikkatimi ceken madem 4cm aciklik vardi neden sezeryanla dogum yaptin?
Amin canım Allah razı olsun.
Bebeğim hiç aşağıya dönmedi hamileliğim süresince hep terstik o yüzden mecburi sezeryan oldum canım. Yoksa normal doğum olacaktı ters olmasaydı.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar