Bu ahlaki çöküşü protesto ediyorum ...

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
The Sun gazetesinin haberine göre görücü usulüyle 21 yaşındaki Guddu ile evlenen Rajo Verma'nın kaderi daha sonra damadın dört kardeşiyle birleşti. Eşi ve dört kardeşiyle ilişki yaşamaya başlayan genç kadının şimdi tek odalı bir evde 5 kocası ve bir oğluyla beraber yaşıyor.

Rajo Verma ‘’Çocuğun babasının kim olduğunu bilmiyorum, ancak bunun bir önemi de yok’’ diyor. Verma, cinsel hayatlarını bir program dahilinde sürdürdüklerini ve her gece kocalarından biriyle birlikte olduğunu söylüyor. Kocası Guddu ‘’Hepimiz onunla seks yapıyoruz ancak ben kıskanmıyorum. Biz mutlu büyük bir aileyiz’’ diyor.

Verma kocalarına olan sevgisinin eşit olduğunu söylerken 32 yaşındaki Bajju ‘’Kardeşlerim gibi ben de onu karım olarak görüyorum ve cinsel ilişkiye giriyorum. Bu bizim hayatımız. Garip olduğunu düşünmüyorum’’ diyor. Bajju evlerinde zaten yatak bulunmadığını, yere serdikleri battaniyeler üzerinde uyuduklarını da belirterek ‘’Hepimiz onunla olmak için sıramızı bekliyoruz’’ diyor.

Rajo Vermo beş kocası ile yaşadığı hayattan oldukça memnun, 1.5 yaşında Jay adında bir oğlu olan kadın ‘’Bir çok evli kadından daha çok ilgi görüyor, daha çok seviliyorum. Hayatımdan çok memnunum’’ diyor.

29031_510151192364552_234261233_n.jpg

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
bu ne arkadas bu nasıl bır genıslık mıde mı o-kizgin
ay benım mıdem kalktı okurken bunlar yasarken nasıl mıdesı bulanmıyor -kizgin-kizgin
bırde memnunum dıyor :bayil:

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
bu nasıl ahlak bu nasıl mide ya kadında gülmüş kaderine çoktan teslim olup sırıtmışlar bide afyonlu gibi ne gülüyonuz acaba nede normal anlatmışlar...:ne:

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
mideleri geniş,

gerçekten benim içim kalktı okuduğumda.

başımıza taş yağacak

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
marifet yapmışlar gibi sırıtmışlar birde Allah ıslah etsin diyeyim ama onlara normal geliyor baksanıza ıslah olacağa benzemiyorlar:sinirli:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar