Brezilya Fönü

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Brezilya fönümüymüş o ilk defa duydum düzleştirme biliyordum da isim olarak yeni duydum netten baktım yaptırıp beğenende var pişman olanda o yüzden bilemedim şimdi....

BREZİLYA FÖNÜ

Şekil almayan uçuşan dağınık ve bakımsız görünümlü saçlara

son veren brezilya keratin fönü uygulamsı ile şekil alan

bakımlı ışıltılı saçlara kavuşabilirsiniz.

Özellikle hollowood starları ile adını duyuran brezilya

fönü uygulaması çalışan bayanların hayatını kurtaran çok

kullanışlı bir uygulamadır. her sabah saçınızı şekillendirmek

için saaatlerce uyraşmanıza gerek kalmadan rahatşlıkla
kullanabilirsiniz.

İstanbulda ilk uygulamacılarından olan salonumuz % 100 müşteri

memnuniyeti ile çalışmaktadır.

Uygulama saç uzama hızına saçın kalınlığına bağlı olarak
değişmekle
beraber takribi 3- 6 ay kullanılır.

Size zaman ve para tasarrufu sağlayan bir uygulamadır.

Saçınıza her gün fön çektirmeze gerk kalmayacak.

İster düz ister iri dalgalı saç seçeneklerini size sunmaktadır.

Salonumuzda uygulamanın fiyatı saç uzunluğuna göre 500-750 TL arası değişmektedir.

Nano Keratin in kıvırcık saçlarda devrim yaratan formülüyle, saç modasına bomba gibi düşen popüler düz föndür. Daha çok bilinen adıyla kalıcı düz fön, kalıcı fön olarak isimlendirilir. Hollywood ünlülerinin büyük kısmının yaptırdığı brezilya fönü, sadece yetkili kuaförler tarafından uygulanabilmekte, Türkiye’de de oldukça rağbet görmektedir.

Brezilya fönü, 4 ile 6 ay arasında değişen bir ömre sahiptir. Uzmanların verdiği bilgiyle, saçların yıkama sonrasında kurumasıyla birlikte fönlü görünüme geçeceği ve asla kabarma, kıvırcıklaşma veya dalgalanma olmayacağı aktarılıyor.

Ancak Brezilya fönü için bazı şartlar var. Saç tamamen doğal olmalı, saç renginin herhangi bir madde, kimyasal kullanılarak açılmamış olması, baleyaj ve röflenin kullanılmamış olması gerekiyor. Boyanmış saçlarda başarıyla uygulanan brezilya fönü, doğal bir görüntü verdiği için ve kuaför masraflarından, kuaföre zaman ayırma ritüellerinden kadınları kurtardığı için oldukça popüler bir alternatif.

Alıntıdır...

----------------------

Nanokeratin Sistemi (Brezilya Fönü) Saç düzleştirme, onarım ve bakım alanında Son Yüz yılda Yapılan En Büyük Devrimdir

Nanokeratin Sistemi Tüm saç tipleri için% 100 başarı garantisi!

Nanokeratin Sistemi Bu tedavi yöntemi Salonunuza memnun ve sadık müşterilerileri Garanti Eder

Nanokeratin Sistemi saç onarımında, kaplama ve düzleştirme"de Tüm saç Tipleri İçin Uygundur

Nanokeratin Sistemi Ürün özellikle pazarlamacılar ve salonlar için Çok karlıdır.

Nanokeratin Sistemi Yıpranmış saçlar ciddi etkileyici sonuçlar için.

Nanokeratin Sistemi Brezilya Fönü

Brezilyalı Doktorun Geliştirdiği Ürünü Dünyada Özellikle A.B.D Yeni Zelanda İngiltere ve türkiyede de kullanan kadınların sayısı artıyor.

NANOKERATIN Brezilya'da icat edilmiştir Dr Fausto Silva Kanser Araştırma Enstitüsü Brezilya'da cilt kanseri için bir çare bulmaya çalışırken nano keratinin saç üzerindeki etkilerini keşfetti .6 yıl içerisinde Nanoteknoloji , insan saçlarında kullanılabilecek bir ürün haline getirdi 1998 Sonlarında bu Çalışmanın ürünü piyasaya sunuldu Taksim Kozmetik Tarafından Türkiyeye Fix Nano keratin Adı altında sunulan Ürün Kısa Süre İçerisinde ünlüler için vazgeçilmez hale gelen kalıcı fön, saçların 5 ay boyunca fönlü gibi görünmesini sağlıyor.

Brezilyalı süpermodel Gisele Bündchen ve Amerikalı televizyon yıldızı Tekniği Nicole Ritchie gibi ünlüler kullanıyor. Uygulama sırasında saça Fix keratini sürülüp saçlar ütüleniyor. Kalıcı fön 4 aşamada yapılıyor ve işlem 2 saat sürüyor. Saça Nemlendirici etkide de bulunan Brezilya fönü sayesinde saç yumuşaklık ve Parlaklık kazanıyor ve elektriklenme önleniyor,
İçeriğinde Bulunan Nano Moleküller Saça Derinlemesine Nufuz Edip Aylarca Saçlarda Kalması sağlanıyor Nano teknoloji sayesinde özellikle röfleden ve açıcılardan yıpranan saçların tekrar parlak ve çelik gibi olması sağlanıyor. brezilya fönü yapılırken iyi teşhis iyi tecrübe Kaliteli Nano keratinle yıpranmış Saçlara Artık Son

Nanokeratin Sistemi Avantajları

Nanokeratin Sistemi saç onarımında, kaplama ve düzleştirme"de Kaliteli Hızlı bir Sonuç Verir

Nanokeratin Sistemi Saçları tamir eder Sağlıklı Ve Parlak Yapar

Nanokeratin Sistemi Yıpranmış saçlar ciddi etkileyici sonuçlar için.

Nanokeratin Sistemi kadın ve erkekler Kullanabilir

Alıntıdır...

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Ancak Brezilya fönü için bazı şartlar var. Saç tamamen doğal olmalı, saç renginin herhangi bir madde, kimyasal kullanılarak açılmamış olması, baleyaj ve röflenin kullanılmamış olması gerekiyor. Boyanmış saçlarda başarıyla uygulanan brezilya fönü, doğal bir görüntü verdiği için ve kuaför masraflarından, kuaföre zaman ayırma ritüellerinden kadınları kurtardığı için oldukça popüler bir alternatif.

ünlüler yaptırıyorda,çoğunun saçı boyalı.boyasız saçı olan bir hollywood ünlüsü düşünemiyorum bile..
film içinde saçlarını boyatırlar oynadıkları role göre...
bu durumda ünlülerin bu fönü
yaptırması pekte gerçek gelmedi bana...

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Kalıcı fönün Brezilya fönü olduğunu ilk defa duydum ama ben saçları yıpratır diye düşünüyorum okynide dediği gibi Hollywod'da saçı röflesiz boyasız oyuncu yok onlarda nasıl yapılmış annemadım:sila::sila:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
ne gerek var ki...artık herkesin evinde saç düzleştirici yada bukle yapmak için maşalar var

Düz saçlı olmayanlar yada saçları kolay şekil almayanlar için maşanın ve saç düzleştiricinin çok anlamı yok , zaten hergün maşa yapmak yada saç düzleştirmek saça zarar veriyor malum.
Brezilya fönü denilen işlem keratin takviyesi bir nevi bakım , düzleştirmenin yanında bakım da yaptırmış oluyorsun.

Kalıcı fönün Brezilya fönü olduğunu ilk defa duydum ama ben saçları yıpratır diye düşünüyorum okynide dediği gibi Hollywod'da saçı röflesiz boyasız oyuncu yok onlarda nasıl yapılmış annemadım:sila::sila:

Ben güvenilir bir kuaföre bu soruları bizzat sordum , kullanılan ürüne (keratin) bağlı olarak röfle boya gibi işlem gören hertürlü saça uygulanabileceğini (emin eller tarafından) , bir bakım olduğu için saça zarar vermediğini söyledi. :sirin:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar