Boy uzatma formülü kitabı

Tepki
25
Ablalarım internette bir kitap buldum. Adı Boy uzatma formülü. ''Boy uzatma formülü kitabı ile 6 Haftada 7 cm Uzayabilirsiniz!'' demişler. Anladığım kadarıyla kitap Boy Nasıl Uzar - Boy Uzatma Yöntemleri sitesinden alınıyor ve bilgisayara pdf olarak iniyor. Kullananınız veye kullanan tanıdığınız varsa işe yarıyor mu, almalı mıyım boyumun uzamasını istiyorum bu sene 15 yaşıma gireceğim yardımcı olursanız çok sevinirim :ask:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
canım ben inanmıyorum böyle şeylere boy yüzde 80 genetik yüzde 20 si senin çabalarınla belki olabilir beslenmeyle sporla ...en etkilisi spor tabi,ben kızlarımı üniversite hast.ne götürdüm boyları biraz daha uzasın diye, dr''anne kısa baba kısa onlar da en fazla 160 cm olur'' dedi,yani yapıcak fazla birşey yok manken olamıycaklar

OP
B
Tepki
25
BU sene 15ime gireceğim temmuzda.Çok şükür ama arkadaşlarım falan benden uzunlar ben kısa kalıyorum yanlarında ayrıca fiziğiminde düzelmesini istiyorum biraz boy atmam lazım :dusun:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
BU sene 15ime gireceğim temmuzda.Çok şükür ama arkadaşlarım falan benden uzunlar ben kısa kalıyorum yanlarında ayrıca fiziğiminde düzelmesini istiyorum biraz boy atmam lazım :dusun:
ay sen benim kızımdan küçüksün kıyamam kızım lise 3 te ve kimse inanmıyor lise 3 te olduğuna:D

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
çünkü minyon ve yaşıtlarından küçük gözüküyor,böyle olmanın faydasını yıllar sonra anlayacaksınız aslında

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Ufak tefek insanlar özellikle kadınlar diğerlerine göre daha genç gözükür derler hatta söz bile var "bodur tavuk her daim piliç" diye :D

Bu arada link vermek yasak olduğu için mesajından yönlendirmeyi kaldırdım canım :sirin:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bende inanmıyorum hele internet üzeri böyle alışverişler yapma para tuzağı sadece Ferahcımında söylediği gibi genlerle alakalı boy uzaması :eek:

OP
B
Tepki
25
Zaten annem izin vermiyor :aglayan: Ben internetten baska egzersizler buldum onlarla idare edicem artık :gul:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
aferin sanabol bol süt yoğurt tüket ,ayrıca kafana herşeyi takma stres de ekiliyor boy uzamasını diye düşünüyorum ..ailemin ilk çocuğuyum en kısa benim annemlerin sıkıntı zamanlarında büyüdüm çünkü ,kardeşlerim rahat zamanlara geldi belki de ondan daha uzunlar benden...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar