Böceklerden Nasıl Kurtulacağım :(

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Dükkana böcek giriyor ama nereden bilmiyorum ?
Çok fena korkuyorum böyle tiksintimi derler ne derler aynen o hesap..Valla böyle kanım çekilir gibi oluyor böcek dediğimede bakmayın fena fena böyle uzun uzun şeyleri var böceklerin girmemesi için yapılabilecek birşey varmı yoksa da ne gibi yol izleyeyim :(

Profillerinize ata ata başıma geldi :(
@nk83 @Teysoş

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
İceri nasıl girmezler diyorsan bilgim yok ama sadece birsey duymuştum. Sinyaller yayarak böcekleri kaçıran bir cihaz varmış, ben de nefret ederim, surekli raid bocek yemi kapsulleri koyarim kıyılara köşelere,tedbir olsun diye

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
İceri nasıl girmezler diyorsan bilgim yok ama sadece birsey duymuştum. Sinyaller yayarak böcekleri kaçıran bir cihaz varmış, ben de nefret ederim, surekli raid bocek yemi kapsulleri koyarim kıyılara köşelere,tedbir olsun diye

Valla fena birşey ya tedbir için acaba geceleri çıkmadan ilaçlansamı ?

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.513
Bence şansa bırakma ilaçla canım bu tipler çok çabuk çoğalır diye biliyorum bir anda sarmasın etrafı:derdimcok:

firkete1

Daimi Üye
Tepki
257
onlar kapıların 1-2 mm lik açıklığından bile içeri girebiliyor lavoba deliklerinden pis su giderlerinden geliyorlar.her yerei tıkayamayız ki.bak ben sana yeni aldığım kitabı yazayım orada çok etkili yöntemler var. hatta kene mevsimi açıldı ya onlar için de etkili yöntemler var.ben de karıncalar banyoya doluşuyordu yaptım saniye de tamam.
erkan şamcı ekolojik temizliğin el kitabı
ben d.r. aldım.bir bak istersen.

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
canım bende sana su ılacı onerıyorum ben de arabıstanda sıcaklar yuzunden cekmıstım turkıyeden gıderken alıp gıtmısım Allahtan hem bıtkısel kendın dukkandayken de sıkabılıyorsun hem de gercekten cok etkılı
insektisit500ml1.png

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar