Bobbi Brown'ın yeni cilt bakım serisi Hydrating Skincare

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bobbi Brown`ın yeni cilt bakım serisi Hydrating Skincare, nemsiz ciltler için bir yudum su gibi işe yarıyor.

attachment.php

Cildinizi hem nemlendiren hem dengeleyen hem de canlandıran tam bir bakım serisi arıyorsanız; Bobbi Brown’ın yeni cilt bakım serisi Hydrating Skincare tam size göre. Mineral içerikli suyla zenginleştirilmiş karışım, nemlendirici cilt bakım serisindeki her ürünün cildin doğal yapısındaki besleyici yapı maddelerinin güçlendirilmesinde aktif rol oynamış.

Hydrating Face Tonic, cildin yapılandırma sürecini anında başlatıp, cilt dengesini sağlayıp forma sokarken Hydrating Gel Cream, muhteşem bir nem patlaması yaratarak cildi ferahlatıyor ve sağlık kazandırırken gençleştiriyor. Seri içinde bulunan diğer ürünlere ve özelliklerine gelince…

Hydrating Face Cream, cildi besleyen ve yapısını düzenleyen maddeleri harekete geçirirken, Hydrating Eye Cream, göz bölgesinin 24 saat boyunca taze görünmesini sağlıyor. Serinin son ürünü olan Hydrating Intense Night Cream ise gece boyunca cildin kendini yenileme ve nemlendirme kabiliyetini arttırıyor.

Alıntıdır!

Ekli dosyalar

• nemsiz-cilt-icin-bir-yudum-su_16092010111624.jpg
    nemsiz-cilt-icin-bir-yudum-su_16092010111624.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 64
OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Evet güzel bir ürüne benziyor :eek: