Bluetooth ile İnternete Bağlanma ( Resimli Anlatım )

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Sakın pes etmeyin bu bağlanatı 7610, 6600, 3230 da denenmiştir. sonuç %100 olumlu. olazsa tekrar deneyin. Hadi basit gele. Şimdi beraber resimli olarak anlattığım ayarları yapalım...
İşe telefonun eşlemesiniz pcsuite programından kaldırmakla başlayalım. Telefondaki bluetooth ayarlarındayken sağ oka basıp eşlemelerin hepsini silelim.

13kq.gif

Saat simgesi yanındaki Bluetooth simgesine sağ tıklayıp, açılan pencerede Advanced Configuration u tıklayalım.

23jx.gif

Açılan pencereden Local Services sekmesini tıklayalım.

corel0014ve.gif

Bluetooth Serial Port yazan yeri seçip Properties butonunu tıklayalım. açılan pencerede

corel0021du.gif

Resimde gördüğümüz ayarların aynısını yapıp tamam butonuna tıklayalım.

corel0036al.gif

Listeden Network Access i seçip properties... butonunu tıklayalım.

corel0049ta.gif

Açılan pencereden "Allow other devices to access the internet/lan via this computer." seçeneğini seçip "configure connection sharing" butonunu tıklayalım. karşınıza Ağ Bağlantılarım sayfası çıkacak.

corel0057wg.gif

Kullandığımız internet bağlantısının üzerine sağ tıklayıp açılan menüden özellikler sekmesini tıklayalım.

corel0067wd.gif

İnternet bağlantımızı yukarıdaki resimde olduğu gibi gelişmiş sekmesinden paylaşıma açıp "Bluetooth network" u seçelim. ve tamam dedikten sonra Bizi buraya yönlerndiren bluetooth ayarlarını uyguladıktan sonra kapatalım.

corel0084nm.gif

Ağ bağlanatılarımı açıp ağ görevleri menüsünden yeni bağlantı oluştur u tıklayalım.

corel0090zu.gif

yukarıdaki resimde olduğu gibi gelişmiş bir bağlantı kur seçeneğini seçip ileri diyelim.

llanıcı isminide seçebilirsiniz. ben hepsini seçmiştim.
alıntı

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar