bitter_im

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
bıttosum capkınım derttasım ıyı gunde kotu gunde can arkadasım ıyı kı varsın bıtanem cok sevıyorum senı :ask:

datlu sapuk

Daimi Üye
Tepki
618
Bitom seni nasıl anlatayim yavrim bidenesin cok tatli ve sevgi dolusun cnm bazen bakonun altinda bekletmesen daha iyi olcak yavrimm

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
İlk üye olduğum zamanlarda görüyordum önceleri bu kız ne kadar çapkın diyordum ve tanıdım yine hala öyle diyorum yahu bir çapkınlık bir insana yakısıyorsa o da sensindir yüzde bir milyon hemde..Sempatiksin düşüncelisin hırs sinir yok..Anlayış sahibisin..Cansın valla..Ayrıca çokta güzelsin..Daha ne olsun ki çok seviliyorsun çok..:lilav:

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
bitter_im'in sözlük anlamı : Simgesi bito :)hihi:) Bir ortamda bulunan ışık pırıltısı :) hoşuna ya da tuhafına giden olaylar, durumlar karşısında, genellikle sesli bir biçimde duygusunu açığa vuran kişilik :ko

Geç bunları ya :D bitter kapı gibi bacım bea nk'nin diğer yarısı anlamına da gelir

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
:kayris: bayıldım buna haaaaaaa :gul: keşke baştan düşüneydim :D
popişim havalandı yorumlarınıza saglık :gul:
Sizleri pek çok seviyorumkiiiiiiiiiiiiiiii
Çapkınlıgım meşurdur yaa ne edem :D yakışıyor bana -gozluk
Teşekkür ederim bitaneciklerim @Deokman yerim seni ben kııııız @flamingo ooyy canım benim seviliyorsun :eek: @datlu sapuk yeni cartiyer al bana :gul: ozaman bekletmem balkon altında
çok teşekkür ederim bitanem :ask: @nk83 ouuu kuzum benim biricik bacım bacının dbisin sen yaaa kazan dibi gibi sevmeye doyamam :1: (not;en sevdigim tatlıdır.):eek: @yoruldum71 oyy ablam gelmiş yorum yazmış kurban olurum :ask: çok tesekkür ederim @Fındık Kurdu canım benim seviliyorsun bitanem :1: nuri alçom benim :1: @Aslı Oktay ayy minnoşum gelinimizin anası :D yavrim yerim seni :D
çok kopacan seviyom gıy :1: :eek: @gül JİYAN iyiki dogdum laaa sagol melegim fıstıklı çukületam

datlu sapuk

Daimi Üye
Tepki
618
Jartiyerin hazir yavrim hemde kirmizi bu gece sendeyim findik duymasin ama ona sozum vardi yavru kusum:tskler::sevindirikasli:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar