Birkaç Makyaj Sırrı

D

daniella777

Misafir
Ben daha sade ve nispeten fark edilmeyen bir uygulama tercih ediyorum. Önce yüzümü tonikle temizliyorum. Daha sonra bazımı sürüyorum. Kapatıcı ile kızarıklıkları ve gözaltımı kapatıyorum. Daha sonra krem fondöten ile yüzümü ve boynumu pürüzsüzleştiriyorum ve trasparan pudra ile daha doğal, ipek gibi bir doku kazandırıyorum. Gözkalemimi sürüp elimle rengi hafifletiyorum. Elmacık kemiklerime açık pembe allıkla renk veriyorum ve kirpikleri çok kalınlaştırmayan bir rimel ile son dokunuşu yapıyorum. Dudağıma da en fazla parlatıcı ya da nude bir renk üzerine parlatıcı uyguluyorum. Bana sorarsanız oldukça doğal bir görünüme kavuşuyorum. Ekstra olarak ton veren bir pudra ya da far kullanmıyorum. oje olarak da kırmızı rengi tercih ediyorum.

Özellikle kafama takılan konu eyeliner ve göz farı kullanımı. Farklı düşünenler ya da farklı teknikler geliştirenler olabilir. Bi de maskara ile ilgili olarak ne yapılabilir? Bunları paylaşırsanız sevinirim. Bu konuda beğendiğiniz makyaj videoları varsa onları da paylaşın lütfen.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar