Biricik Melegime

meleğim

Daimi Üye
Tepki
457
Tanistigimiz günü hatirlarmisinTelefonda ilk konustugumuzda icim bir hos olmustu. Telefonu kapatirken sana sormustum
Numarani veriyormusun bana! Yok vermem demistin. Bir hafta sen beni aramistin Melegim ( gizli numara ile ). 3 ay böyle konustuk, bulusmaya karar verdik. Bulusacagimiz gün uyuyamamistim heyacandan. Ertesi Gün Kalktim yataktan, Giyindim Parfümümü sürdüm yolla ciktim. Seni beklerken belki 10 tane Sigara ictim Melegim. Karsidan geliyordun, Kalbim o an duracakti sanki.
Yanima geldin Merhaba dedin. O An kitlendim sanki konusamadim dudaklarimin arasindan Sadece Merhaba diye bilmistim. Bi Sigara ictik orda ama ben ölecegim sandim.... Birsey icmeye gidelim dedim, tamam ama benim cok vaktim yok Annem Babam kizar demistin. Bi Cola ictik, gideyim artik dedin. Birazcik daha dedim masum bi sekilde Tamam dedin. Seni evinizin biraz ilersinde birakip giderkene Ah Keske, Keske hep yanimda dursan demistim icimden. Ellini verdin ve Gittin. Böyle bulusmaya devam ederken, evlenme karari aldik, hersey cok güzeldi tozpembeydi hayaller kurardik, Evimizi konusurduk. Evet olan o Gün oldu ve Annen Telefon konusurken yakaladi. Telefonu kapatti. 1 Hafta ulasamadim Kafayi yemek üzereydim. Uzaktin bana melegim. Birgün Arkadasindan Telefon geldi, Arkadasina mektup yolladi bugün sabah 5'e kadar gelmese yemin ederimki canima kiyarim diye. Ben o An ölümü göze almisim ama bir yandan'da Kizi düsünüyorum. Ya ailesi bizi bulursa ne olur o kizin hali diye! Kiz Arkadasina Telefon'da dedim; Sen git söyle, sakin öyle birsey yapmasin. Biraz sabretsin Evlenecegiz biz, Söz veriyorum ona demistim. Cok dayak yedi Kizcagiz benim yüzümden. Telefonlari alindi, Babasi dövdü, Abisi dövdü, Annesi dövdü. Dayanamadim daha fazla ve Annem gile anlatip Istemeye gittik. Annesi ilk bas'da bi Terz tepki verdi bize ... Nedenini bilmiyorum. Annesi pek verme taraftari degildi belliydi. Ama son söz babada biter. Babasi Annesini Rüyasinda görüyor, ve "Oglum Torunumu Sakin Üzme, Seviyorsa Uzatmayin Verin Demis"(rahmetli Mekanni Cennet olsun).Ilk gittigimizde baba verdi. Cok Mutluyduk. Söz Kesildi, Nisan oldu derken zaman böyle gecip gitti....zaman geldi catti Izine gidiyorsunuz Ailecek, Arabaya binerken bana Masumca bakman hala gözümün önünde Bebegim. Hoscakal diyecektim ki; Bogazima bisey düyümlendi konusamadim, göz yaslari döküldü Gözlerimden, Hatirlarmisin Seni kizdirirdim bana küserdin, Sana Masum Masum baktigimda sarilirdin. Kiyamam bebegime derdin. Cok temiz Kalp'lisin Bebegim.
IYI'KI HAYATIM'DASIN MELEGIM.
Eger birini seviyorsaniz, Asla sevginizden vazgecmeyin. Her ne paasina olursa olsun ölümü dahi göze alin.
Bekliyorum Seni Bitanem,
Seni Cok Ama Cok Seviyorum....

:aglayan::aglayan::aglayan::aglayan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar