Biricik Annemi Kaybettim

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
Arkadaşlar biricik annemi bayramın ilk günü sabah kaybettik... Onu çok seviyordum. Nasıl yapacağım onsuz bilemiyorum. Hep arefe günü veya bayramda vefat etmek istediğini söylemişti... Allah dualarını kabul etti. Annem bayramı meleklerle geçirmek istedi...

Çok üzgünüm......:aglayan::aglayan::aglayan:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım, çok; ama çok üzüldüm ve de inan şuan ne diyeceğimi bilmiyorum. Allah'ın sevgili kuluymuş ki anneciğin çok çekmedi canım. Bir de bu tarafından bak :gitme:

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun canım. Sizlere de sabır versin Allah

G

Gülden Gül

Misafir
Allah annenize rahmetiyle muamele etsin, mekanı cennet, komşusu Hz.Muhammed (sav), dostları veliullahlar olsun inşallah.

Şimdi annenizin ihtiyacı olan tek şey DUA
Başsağlığı dileyen herkes 1 Fatiha-i Şerif ile 3 İhlas-ı Şerif okuyup ruhuna bağışlasın lütfen.

Sizide dost misali sevgiyle kucaklarım, başınız sağolsun.

OP
rüzgar gülü

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
Canım, çok; ama çok üzüldüm ve de inan şuan ne diyeceğimi bilmiyorum. Allah'ın sevgili kuluymuş ki anneciğin çok çekmedi canım. Bir de bu tarafından bak :gitme:

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun canım. Sizlere de sabır versin Allah

Allah razı olsun canım.... Çok teşekkür ederim...

OP
rüzgar gülü

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
Allah annenize rahmetiyle muamele etsin, mekanı cennet, komşusu Hz.Muhammed (sav), dostları veliullahlar olsun inşallah.

Şimdi annenizin ihtiyacı olan tek şey DUA
Başsağlığı dileyen herkes 1 Fatiha-i Şerif ile 3 İhlas-ı Şerif okuyup ruhuna bağışlasın lütfen.

Sizide dost misali sevgiyle kucaklarım, başınız sağolsun.

Allah razı olsun.... Çok tşekkürler canım...

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
canım çok üzüldüm başınız sağ olsun allah rahmet eylesin sizlerede sabırlar ihsan eylesin şu anki durumunu tahmin edebiliyorum ama napacaksın elden birşey gelmiyor dua etmekten başka allah başka acı vermesin mekanı cennet olsun:aglayan::aglayan::aglayan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar