Bir sorunum var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
ben birşey isticektim hani yukarda rose hoşgeldiniz son ziyaret.. özel mesajlarınız.... diyor birde altına mesajlarınıza cevalar diye yazıp tıkladıgımızda açılsa çünkü site büyüdü artık hangi konumuza cevap verildi bilmiyoruz onun için gerekli bence admin ve şahmaran saygılarımla

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ben birşey isticektim hani yukarda rose hoşgeldiniz son ziyaret.. özel mesajlarınız.... diyor birde altına mesajlarınıza cevalar diye yazıp tıkladıgımızda açılsa çünkü site büyüdü artık hangi konumuza cevap verildi bilmiyoruz onun için gerekli bence admin ve şahmaran saygılarımla

Rose canım bu teknik açıdan bakıldığı zaman mümkün olmayabilir.Şöyle bir kolaylık sağlaması açısından açtığın konulara abone olursun ve açtığın konulara cevap yazılıp yazılmadığınıda profilene girerek https://www.hanimefendi.com/subscription.php?do=viewsubscription Abone olduğum tüm konular dediğin zaman senin açtığın konulara bütün yazılan son mesajları görebilirsin.

chatlack

Daimi Üye
Tepki
807
Bence de canım takip etmek istediğin konulara abone olursan bu işi de kolaylaştırmış olursun.Bizler de bu şekil de siteyi takip ediyoruz.Denemeni tavsiye ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar