Bır onerı de benden olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
bır de anılarımız bolumu guzel olabılır... aklımıza gelen komık, acı tatlı, ılgınc anılarımızı bırbırımızle paylasabılecegımız... bızı bırbırımıze daha ıyı tanıtacak olan gunluk olaylarımız... bırbırımızı okurken guzel olabılır dıye dusundum

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
Üye biyografisi iyi olabilir. yeniler için kolaylık olur:)
Diger önerin de "bugün neler yaptık?" şeklinde bir başlık altında olabilir. Bu da benim önerim olmuş oldu ama

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Uye sozluk benım cok hosuma gıttı ve aklıma yenı bırsey geldı uye bıyografısı nasıl olur kabul eden uyelerın bıyografılerını nelerden hoslandıklarını medenı hallerını cocuklarını vb paylasabılırız

İsteğe bağlı olabilir neden olmasın Aslı'cım.Malum sanal ortamdayız ve herkes kimliğini saklayabiliyor yada paylaşmak istemeyebiliyor-ayse

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Harika fikir anı olayınıda pek tuttum :D
kesin benle dolar taşar
Kişiler Bölüm olaraka bir bölüm olarabilir sankim üyler kendilerine topik açıp oradan diledigi şiirleri resimleri begendikleri fotografları paylaşabilir :findikim:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Üye biyografisi iyi olabilir. yeniler için kolaylık olur:)
Diger önerin de "bugün neler yaptık?" şeklinde bir başlık altında olabilir. Bu da benim önerim olmuş oldu ama
"bugün neler yaptık?"

Bidenem bunu ne konu üzerine istedin onu ayıkamadım :hihi: yemekmi planmı gezimi ev işimi bilemedim :)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
ah nıhayet bırı tam olarak ne demek ıstedıgımı anladı bıttosum aslansın kaplansın:ask:

aslı muhabbetı gıbı mı oldu????:ne: o da ne @nk83 @bitter_im

Supernatural konusunda o bölüm mü bu bölüm mü diye konuşurken ben "Hayır be Aslıı" diye lafa girmiştim ya onu diyorum unuttun mu ya ne gülmüştük :nazo:

:D anı şeysine şey ettiriyo :gul:
ne ettiriyon bacım yetiş @nk83

Konu neydi :ne: (bennerdeyimburadaişimnedeyipbeynidönennksmili)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar