Bir başkadır bizim akrabaların halleri :D

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Dün akşamdan beri nasıl gülüyorum kızlar anlatamam bizim akrabaların halleri bir başka oluyor ben İzmirdeyken hele bir araya gelelim çene kemiklerimiz ağırır gülmekten yine bizimkilerin bir hali canım kuzenim bir resim paylaştı facede çocuk caz paylaşıp paylaşıcağına pişman oldu resim birtane ama herkes kendinde olduğunu iddia ediyor şimdi sizlerle bu yazıları paylaşıyorum bakın bakalım siz çıkabilcekmisiniz işin içinden:ko:ko

Hülya Zengin Cüneyt beni kaç sene öncesine götürdün ablacım canım dedem ruhu şad olsun mekanı cennet olsun
teyzelerim ve kuzenlerim teyzemin ilk evi nerden buldun bu resmi canım sen yaaa hazır eklemişken yiğenlerimin resimlerinide eklesen diyorum hiç değilse burdan görebileyim yiğenlerimin resimlerini ablacım
10 Ekim 2010, 14:41 · Beğen

Deniz Memiş Akbay vay be ben daha 9 yaşındayım burda
12 Ağustos 2011, 14:31 · Beğen

Deniz Memiş Akbay yıllar nasılda su gibi geçmiş
21 Ekim 2011, 00:26 · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş teyzecim teşşekürler .seni çok seviyorum.
15 Kasım 2011, 20:13 · Beğenmekten Vazgeç · 1

Hakan Gerçek cocukluğumun coğu zamanını bu evde geçirmiştim ne günlerdi be canan orda elif deniz rahmetli dedem teyzelerim ve halamız ya kuzen nerden buldun akşam akşam ic cektirdin akşam akşam bize
4 Aralık, 16:46 · Beğenmekten Vazgeç · 1

T.c. Ünal Arık demekki bu resmi türkan hanım bizden almış
4 Aralık, 16:57 · Beğenmekten Vazgeç · 2

Deniz Memiş Akbay hayır bu resmi annemden çalıp fotosunuda çekip ben attım bilemediniz.cüneyte de kesin ben etiketlemişimdir :))
4 Aralık, 17:04 · Beğenmekten Vazgeç · 1

T.c. Ünal Arık vay vay bizdeki resim nerelere gitmiş böyle zira bu resmi ben çekmiştim
4 Aralık, 17:09 · Beğenmekten Vazgeç · 2

TC Alev Arık evtt bu resım bendeydı kım aldı
4 Aralık, 17:31 · Beğenmekten Vazgeç · 3

Deniz Memiş Akbay enisteden sana senden anneme annemden de bana he he he
4 Aralık, 18:27 · Beğenmekten Vazgeç · 1

Hakan Gerçek ya deniz alemsin
4 Aralık, 19:45 · Beğenmekten Vazgeç · 3

Deniz Memiş Akbay öleyimdir huyumu seveyim :))
4 Aralık, 20:02 · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Tayfun Memiş o resim ilkönce bendeydi bi kerem hırkızın biri açldı dönüp dolaşıp bana geldi yine
4 Aralık, 21:09 · Beğenmekten Vazgeç · 3

TC Tayfun Memiş
4 Aralık, 21:09 · Beğenmekten Vazgeç · 2

Enver Gerçek hahahaha
Dün, 00:37 · Beğenmekten Vazgeç · 2

Enver Gerçek işte bizim akrabaların huyu
Dün, 00:37 · Beğenmekten Vazgeç · 3

Enver Gerçek kim kime gidiyosa eski resimler albümden kayboluyo :))
Dün, 00:37 · Beğenmekten Vazgeç · 4

Ahmet Gürkan Gerçek :D:D
Dün, 01:51 · Beğenmekten Vazgeç · 1

Deniz Memiş Akbay babam dogru söylüyo bi kerem resim bize aittir
Dün, 06:25 · Beğenmekten Vazgeç · 1

Hülya Zengin hahahhaha ayy ne güldüm suçlular yıllar sonra ifşa oldu
23 saat önce · Beğen · 1

Cuneyt Paloluoglu :))
22 saat önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Cüneyt bir resim paylastin beikide pişman oldun
18 saat önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 2

TC Semra Yıldız Memiş İnsanin yemin ederim bu resmi ben hic bir yerden almadim hep bizdeydi diye hatirliyorum

TC Semra Yıldız Memiş Unal Abim nen çektim diyorsa doğrudur ama neden bizdeydi anlamis degilim

Hülya Zengin Benden de bir itiraf bende bu resmi hep Dıldızımda gördüm
18 saat önce · Beğen · 1

TC Alev Arık ben annemde calmsııdm ama
17 saat önce · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Bence bu resim iki tane
17 saat önce, mobil ile · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Başka bir aciklamasi yok
17 saat önce, mobil ile · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Çünkü ben gercekten calmadim
17 saat önce, mobil ile · Beğen · 1

TC Semra Yıldız Memiş Calsam caldim derim uleeeeennn
17 saat önce, mobil ile · Beğen · 1

TC Alev Arık hahahah
17 saat önce · Beğen

TC Alev Arık dıldızımmm sana kurban olrum benyaa
17 saat önce · Beğen

TC Alev Arık tamam calmadın aglama
17 saat önce · Beğen

Cuneyt Paloluoglu Iyde abla teyze bu resımden bızdede var:)
16 saat önce, mobil ile · Beğen · 1

TC Semra Yıldız Memiş O zaman o resimden uç tane var

TC Semra Yıldız Memiş Aysucum sendekini bir ara bakiyim
16 saat önce, mobil ile · Beğen

TC Alev Arık Hahaha ozaman basdan ilk sahinie dondu yada hala herkez kendinde saniyo çalındığı ndan haberleri yoj )))

TC Semra Yıldız Memiş Oylemidir Acep sastim walla

Cuneyt Paloluoglu Belkıde resım bıtane elden ele deıstı herkez de var sanıyo bence resım bıtane ama cok yer deısmıs:)

Hülya Zengin İste buyilin itirafidir herkes kendinde sansin resim asil bende hahaha ayyyyyyy aksam alsam ne guldumyaaaaaaaaaaaa
15 saat önce · Beğen · 1

TC Alev Arık Jahahahahaa ayyy catloucam gulcem diye
15 saat önce, mobil ile · Beğen

Elif Memiş Türel Herkes buradakini fotoğrafçıdan çoğaltsın kendine olsun bitsin ne resimmiş anam memleket ay pardon akraba meselesi oldu bu arada evet herkeste resim çalma huyu var bizde ben hariç:))
15 saat önce, mobil ile · Beğen · 1

Deniz Memiş Akbay genetik kızım begendigin bir resim olsa sen de dayanamaz alırdın eminim
14 saat önce · Beğenmekten Vazgeç · 1

Elif Memiş Türel Benim genimde yooook.buhaaaa ama sende var;)
14 saat önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 2

Deniz Memiş Akbay kız izmire geldiginde gösterdigim eski resimlerden mi çaldın hırhız hülya abla
14 saat önce · Beğen

Deniz Memiş Akbay uleyn sen kimin genisin yuh
14 saat önce · Beğen

Elif Memiş Türel Gen aynı gen de huy bu ben recep esprisi yapayım dedim ama anlamadın gerüü;)
14 saat önce, mobil ile · Düzenlendi · Beğen

Deniz Memiş Akbay yórü get uleyn buhuhuoo
14 saat önce · Beğen

Elif Memiş Türel Starbucks neresi la
14 saat önce, mobil ile · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Ulen o resmi bir bulsam var ya büyütüp çerçeve yaptirip asicam altinada bu paylasimlari yazdirip asicam
14 saat önce, mobil ile · Beğen · 1

Elif Memiş Türel Bu resmi paylaşan kimse resim onda çünkü telefondan çekilmiş veya tarayıcıdan taranmış.
14 saat önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Bence bu resim denizde arayisa geceyim hemen onda çok resim var biliyorum

TC Semra Yıldız Memiş Bir daha baktimda herkez ne güzel cikmis hele ben

TC Alev Arık

Deniz Memiş Akbay ulen başları okusanıza cüneyte ben attım duvarına çok oluyo fotosunu çekip kim atar kim ugraşır benden başka mantıklı olun azcık

Elif Memiş Türel Ben hala sorumun cevabını alamadim yaw
14 saat önce, mobil ile · Düzenlendi · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Sorunun cevabini deniz biliyordur oyazdi bir isim gibi

TC Semra Yıldız Memiş Yada cuneyte sor

Elif Memiş Türel Starburcs neresi o zaman

Hülya Zengin YOK KIZIM ASIL BENİM GENİMDE VAR BEN RESİM ÇALMAM ŞAKA ETTİM BENDE RESİM YOK VALLA BAKTIM RESMİN KİMDE OLDUĞU BELLİ DEĞİL DUR DEDİM BEN EAKILLARI BİRAZ DAHA KARIŞTIRAYIM DEDİM BUARADA DENİZİM BANA RESİMLERİ GÖSTERDİĞİNDE ÇALSAYDIM ÇİĞDEM ABLANLA OLAN RESMİMİZİ ÇALARDIM YANİİİ NEYMİŞ BEN RESİM ÇALMAZMIŞIM
13 saat önce · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Boşver nerdeyse nerde paylaşan paylasa nerdeyse 100 tane oldu ne guzel
13 saat önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Hülya Zengin VALLA TEYZEM ŞİMDİ BENDE PAYLAŞIYORDUM RESİM MEMLEKET MESELESİ OLDU ACABA RESİM NERDE CÜNEYTİN DDİĞİNE GÖRE RESİM TEYZEMLERDE YANİ BU DURUMDA SUÇLU TÜRKAN TEYZEM
13 saat önce · Beğen · 1

TC Semra Yıldız Memiş Valla erzuruma gidersen iste ozaman calarim
12 saat önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 2

Hülya Zengin :D:D hahaha cüneyt bu yazılanlardan teyzeme bahsederse sen o resimlerin yüzünü zor görürsün teyzem yılların emeği var yani oresimlerde
12 saat önce · Beğen · 1

TC Semra Yıldız Memiş Ablam zaten verir bana herhalde verir inşallah verir verir verir canim niye vermesin vermezse calarim hehehehehe
12 saat önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 2

Hülya Zengin hıhıhı verir teyzem verir sen isete teyzecim vermezse yerdıma gelirim teyzecim
12 saat önce · Beğen · 2

Canan Kadayifci Ayy cocuklugum ne kadar cirkinmisim ;)) sacima bi bakin ya...bu resmin aynisindan annemde var ..;)) ah eski günler. ........
4 saat önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 3

Hülya Zengin hahahahhaa Aramıza hoşgeldin Canan demek bu resim sizdede var şimdi iyice işler karıştı işte resim herkeste anlaşıldı
3 saat önce · Beğen · 1

Deniz Memiş Akbay resim ben de diyorum kimse anlamıyo yaw
3 saat önce · Beğenmekten Vazgeç · 2

Deniz Memiş Akbay canan abla edremitte ne güzel günlerimiz geçmisti.ne denize girerdik hatırlıyor musun bilmem.rahmetli dedem elifi enveri beni derine götürür atardı çıkarırdı.sonra da çıkarır çalardı sırtımıza yogurdu aysu ablam atilla abim hülya ablam çigdem ablam enver ben tarladaki yer elmalarından toplar o kösedeki jetonlu telefon klubesine giderdik.hiç unutmam annemle şükran teyzemin bir büyük jetonu vardı arama yapacaklardı yetmez diye ûzûlúrken klübedeki telefon klubesine

Canan Kadayifci Hosbuldukkk ;))Bu resim valla bendee annem verdi ....orjinal hemde...
3 saat önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Deniz Memiş Akbay bir vurmuştum bir avuç jeton düşmüştü.sonra da onları yalvartmış jetonları vermemiştim.denizin karşısındaki o kûçük parka girmemiz yasak oldugu halde gizlice girer enver elif ve ben uçardık o salıncaklarda sanki denize uçacak gibi.hey gidi günler hey

Canan Kadayifci Tatlimmm o resim bizde;)) inann ...

Deniz Memiş Akbay bende de var ama aynısı

Canan Kadayifci Ayyy hatirlamazmiyim canim ne gunlerdi keske o gunlere donsek...rahmetli sirri amcamin semaverdeki cayi ne guzel olurdu...ahh ...her gittimdee dedenin evin ordan mutlaka geçer duami yaparim...ahhh denizzz valla ozledim...ama resimm bende;))

Canan Kadayifci Canim benim o zaman şükran yengem size verdi kesinnnn;))
3 saat önce, mobil ile · Beğen

Canan Kadayifci Cool iyi hatirliyorummm

Canan Kadayifci Islerr karistiii hahaha....valla var bizde....

Hülya Zengin Ayyy denizim yaa o küçükuyu günlerimiz negüzeldi hatırası okadar çokki bende atilla abimin bizi denizde boğduğu günleri anlatırım çocuklarıma aysu ablamla birlikte iğde ağacından topladığımız iğdeler komşu bahçenin bahçesinden denize giderken çaldığımı...Daha Fazlasını Gör
3 saat önce · Beğen

Hülya Zengin bu arada resim kimde ben hala çözebilmiş değilim canan sen bizde de var diyorsan ozaman ünal eniştemin dediği gibi resmi o çekmiş herkeste bende var diyorsa ozaman bu resim çoğaltılmış ve herkeste var ben hariç
3 saat önce · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Yasa ben demedimmi bu resimden bir kaç tane vardır diye iste budur en sonunda canan da katildi Cüneyt bilmeden çok güzel duygular yasatti herkese simdi bu mübarek günü ona hepimiz dua edelim Allah ona helal sut emmis birini nasip etsin Rabbim islerini rast getirsin hepinizi çok seviyorum hepinizin Allahim uzun saglikliomur cocuklarinizla omur boyu mutlu etsin bu Cuma günü dualarimiz kabul olsun insallah
34 dakika önce, mobil ile · Beğen

TC Alev Arık hahahhaha varya bu resmmı ebn ılka nnemden caldım ama benden kım caldı bılmıyorum
26 dakika önce · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Alev Arık demek canan calmıss
26 dakika önce · Beğenmekten Vazgeç · 1

Hülya Zengin hahahahhaha resmi çalan çalana ama ablacım resim halandaymış demekki resmi halan çalmış ayyy akşamdan beri çatladım gülmekten
13 dakika önce · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Gülün gülün Cüneyt sende bir şeyler yazsana
10 dakika önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Hülya Zengin cüneyt resmi paylaşıp paylaşacağına pişman oldu bence evet cüneytim seninde fikirlerini ve görüşlerini alalım

Evet kızlar fikirlerinizi alayım :ko:ko

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Ay abla bizimde başımıza gelir albüm açılır ve bazı resimler kaybolur :D
ama yazdıklarına çok güldüm ya haha :D
Doğru söyleyin kim kimden çaldı :D

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
:sevindirikasli::confetti:
siz topluca ne içtiniz yahu:acep:
çok komik
çözüm süreci bile bu kadar güzdemde olmamıştı:laklak:

Hahahaha çözüm süreci halt etmiş yanımızda canımbenim :kotopluca gece gece neiçmiştik bilmiyorum ama geceden beri çatlıyorum gülmekten mesaj trafiği hala devam ediyor :ko:ko:ko:ko

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ay abla bizimde başımıza gelir albüm açılır ve bazı resimler kaybolur :D
ama yazdıklarına çok güldüm ya haha :D
Doğru söyleyin kim kimden çaldı :D

Bizim sülalede de çok olur bu bir diğeri resmini diğerinde gördüğünde bunu nezaman çaldın muhabbeti döner hiçbiride kabul etmez bende vardı der ihale şuan Denizde :ko:ko:koteyzemler gördüğü yerde onu mıhliycaklar onu bliyorum:ko:ko:ko

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Evet kızlar şimdide sonradan olan konuşmaları ekliyorum:nazo::nazo::nazo::nazo::nazo:sonunda hırsız yakalandı olayı ben çözdüm:nazo::nazo::nazo::nazo::nazo::nazo::nazo::nazo::ko:ko:ko

Cuneyt Paloluoglu Yenı gordum valla abla teyzee ınan bende o gunlere gıttım hayal mayal hatırlıyorım teyze dualrın ıcınde cok saoll
2 saat önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Cuneyt Paloluoglu Iykıde paylasmısım ablaa herkez burdaa muaabet edet olduk ınan hepınızı kocaman sevıyorum:)

Cuneyt Paloluoglu Aksam eve gıdım albume falan bakacam resım bızdeyse eyer tekrar yayınlıcam resmını ama benım de kafam karıstı cıdden bu resım yoksa cogaltılmıs mı yadaa herkez bırbırınde calmısta evde mı sanıyo

Cuneyt Paloluoglu Ya bu arada canan ablaa senı tanıyom amaa bı yerıne getıremedım ??

Cuneyt Paloluoglu Resım deıl sır kapısı:))

Cuneyt Paloluoglu Yıldızz teyzee senı cokkkk sevıyorumm

Cuneyt Paloluoglu Hulyaa ablaaa armıt agacu vardı kucuk kuyuda hatırlıyomusun kocamandı o benım aklımda bıdr enverle seftalı caldımız aklımaa gelıo amq hepte yakalanırsık :))
2 saat önce, mobil ile · Beğen

Hülya Zengin Cüneytim akşam evde bak resimlere ama mutlka burda yazılanları teyzemede oku onun yorumlarınıda merak ediyorum resim harbi sırlar kapısı gibi oldu hahahhaayy
2 saat önce · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Valla ne olduğunu hala cozemedik bosviiiiir nasil olduysa oldu kim aldiysa cani sağ olsun

Cuneyt Paloluoglu Aksam anneme okutacam bunları bıde annemın yorumlarını alak

Hülya Zengin Bencede alak teyzem hepimizi topa dikicek şimdiden diyim
2 saat önce · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Hiiiiiim yandik vallaama ben masumum yanliz su an kimde gorursem calacam

Cuneyt Paloluoglu Eyer annemdeyse bıde resmın gıttıgını farkettıyse :))) resıme cok onem verıo

Hülya Zengin Eyvahki ne eyvah ozaman yandığımızın resmidir ama ben sıyırdım çünküm bende deeel denizde olan denize olcak
2 saat önce · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş İste ozaman pohu yedik yandik ki neyandik
2 saat önce, mobil ile · Beğen · 1

Hülya Zengin hahahahhahahaha krrriiiiizzzz ayyy çatladım gülmekten
2 saat önce · Beğen · 1

Cuneyt Paloluoglu Teyzee alemsen vallaaa :))))

Cuneyt Paloluoglu Hulya ablaa harbı kırız masası /:)))

Cuneyt Paloluoglu Iananın bu resmı ben nerden buldum yayınladım o bıle tam aklıma gelmıo valla ortalık karıscak :)))

TC Semra Yıldız Memiş Cüneyt gel etme eyleme söyleme aneyne valla çoğunun kellesi tehlikede

Cuneyt Paloluoglu Kımın teyze kellesı tehlıkede :))

Hülya Zengin kimin olşcak denizin itirafın enbüyüğünü yaptı denizin kellesi nanay ayyy çatladımmmmm karnım ağırdı gülmekten
2 saat önce · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Valla denizin aysunun hulyanin belki bende ama ben im bu resim hep vardi benden deniz calmis

Hülya Zengin yok teyzem araya beni kaynatma bu resim bende yok ben hep sende gördüm bu resmi yani senin kellede tehlikede
2 saat önce · Beğen · 1

TC Semra Yıldız Memiş Kizsende demedim.i bendede var yukariyA bir bak seni seni
2 saat önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 2

Cuneyt Paloluoglu Bu resım oylese sımdı denız abladamı teyze rkadas resım deıl gezı turu mubarek :))

TC Semra Yıldız Memiş Aynenoyle yav alalal
2 saat önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 2

Cuneyt Paloluoglu Yıne karıstı ortalıkk :)))

Hülya Zengin yok teyzem sonra altına yazdım koca koca harflerle görmedinmi bende değil resim baktım herkes bende diyo bende şaka yapayım bende diyim diye yazdım ya aaaa benim kelleyi tehlikeye atmayın şimdi hem vallah hem billah bende değil
2 saat önce · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Valla bizi Türkan ablam güzel karistiricak

Hülya Zengin Cüneytim valla yine karıştı ortalık nemoşudamı katsak araya o hepimizi kurtarır
2 saat önce · Beğen

Hülya Zengin aynen teyzecim
2 saat önce · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Su namazumi kilayim sizi kopricam gulmekten

Cuneyt Paloluoglu Katak ablaa:))

Cuneyt Paloluoglu Anneme aksam gıder gıtmexz eve yorumları oktcam bakım duygu ve dusuncelerı nasıll :)))

Hülya Zengin okut cüneytim okut görsün bakalım hırğızlar kimlermiş ben arada masum bi masumum valla onu özellikle okut Allah kabul etsin teyzem kıl gelde bakalım ondan sonra kopar bizi Ahh annemde faceye gireydi bak işte ozaman neler olurdu seyreylerdik cümbüşü
2 saat önce · Beğen · 1

Cuneyt Paloluoglu Ayenn oyle abla nemıde teyzem de gıreydı cıddrn cumbus olur dı :))

TC Semra Yıldız Memiş Siz cümbüşü ozaman gorursunuzkiz hulya öyle masumum diyip durma bizlere gaz vererek masumiyetin kalmadi senin evine elbet gelirim bir gun
yaklaşık bir saat önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Hülya Zengin cümbüşün alası olurdu hemde ne cümbüş Dııldızım valla masumum yaaa bende resim neyim yok yeminle bak ahhh teyzem keşke gelsen gelsende görsen bak bakalım annem bende bitane resim bırakmışmı çocuklşuğuma dair btanecik resimim varmı yok zavallı ben
yaklaşık bir saat önce · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Şükran ablAmA Telefonda anllattim oda hemen bu havaya girdi ya o resim bendeydi kim aldi ya diyor

TC Semra Yıldız Memiş Hah suçlu belli oldu suçlu nemos hirhiz duyurulur
yaklaşık bir saat önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 2

Hülya Zengin anaaaaaaaa kız teyzoş hemencikde annemi hırhız olarak annemi suçladın ben benim küçülüğümdeki resimlerden bahsettim valla anneme söylerim annemde seni yer hemide çiğçiğ hahahaa teyzeler çoğaldı türkanda şükranda sizi kıtır kıtır yicek
yaklaşık bir saat önce · Beğen · 1

Cuneyt Paloluoglu :))))))

TC Semra Yıldız Memiş Ben gerçeği öğrendim insanin ama söylemem artik bana ne hediye alirsiniz ona gore hiii

Cuneyt Paloluoglu Kımkı teyZe

TC Semra Yıldız Memiş İpgrendim insanin demek istedim
59 dakika önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Hirhizi deqil bu olayin nasil gelistigini
45 dakika önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Hirhiz belli hirhiz DENİZ
43 dakika önce, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Hülya Zengin Evet hırhız DENİZ
11 dakika önce · Beğen

T.c. Ünal Arık HEPİNİZİ MAHKEMELERDE SÜRÜNDÜRÜCEM SİZİ HIRSIZLAR O RESİMDEN YALNIZ BİR TANE BEN ÇEKTİM VE BİZDE YOK
3 dakika önce · Beğenmekten Vazgeç · 1

Hülya Zengin aaaayyyyyyyyyy çatladım gülmekten eniştem baktınmı yokmu sende resim hırsız deni,z enişte o çalmış yok yanlış deniz s,ze hiç gelmediki dıldız geldiğinde sizden çalmış denizde dıldızdan çalmış olay böylelikle çözülmüştür yaşasıııııınnnnnnn ben çözdüm

:ko:ko:ko:ko:ko:nazo::nazo::nazo::nazo::nazo:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.517
Bu ilk mesaj için şimdi diğer diyaloğu okuyacağım :D

Sılam o resimden bir kopyada bana gönder merak ettim

Alttakilere çok güldüm he :ko

TC Semra Yıldız Memiş Calsam caldim derim uleeeeennn

Elif Memiş Türel Benim genimde yooook.buhaaaa ama sende var;)
Deniz Memiş Akbay uleyn sen kimin genisin yuh
:kahkaha:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.517
2.yi de okudum :D araya bir de şeftali çalma olayı karışmış :nazo:keşke Müge Anlı'yı faceden dürtseydiniz o çözerdi iki dakikada tam onluk işmiş bu

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/39642_141444022554407_8012327_n.jpg?lvh=1[/IMG]

Olay olan resim bu canım ve hala sır kapısı aralanmış değil herkes herkesi hala suçluyor yeni resimler çıktı ortaya :ko:ko:koherkes resmi kendinde bilirken albümü bir karıştırıyolar aaaa resim yok gırgır şamata kaç gündür hat safhada yani:ko:ko:ko:ko
teyzem bu konuda mimli olduğu için bütün kuzenler teyzeme üşüştük teyzem Halil Sezai den isyan şarkısını söylemeye hala devam ediyo:ko:ko:ko

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/39642_141444022554407_8012327_n.jpg?lvh=1[/IMG]

Olay olan resim bu canım ve hala sır kapısı aralanmış değil herkes herkesi hala suçluyor yeni resimler çıktı ortaya :ko:ko:koherkes resmi kendinde bilirken albümü bir karıştırıyolar aaaa resim yok gırgır şamata kaç gündür hat safhada yani:ko:ko:ko:ko
teyzem bu konuda mimli olduğu için bütün kuzenler teyzeme üşüştük teyzem Halil Sezai den isyan şarkısını söylemeye hala devam ediyo:ko:ko:ko

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ne mutlu sana canim, böyle samimi akrabalarin var. :)

Biz anne tarafımdan olan akrabalarımla birbirimize çok bağlıyızdır canım mesafeler bizim armıza hiç girmemiştir hele birde bir araya geldiğimzde bizi görsen varya aramızda çene kemiklerin ağırır gülmekten yemin ederim :ko:ko:ko:ko

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bunlarda enson olan yorumlar bu yorumların sonunda bizimkiler bir grup kurdu aslında geç kalınılmış bir guruptu Kuzikiler şimdi yeni resimler ekleniyo eklendikce resimler kimdeymi su yüzüne çıkıyo:ko:ko:ko:ko:ko

TC Semra Yıldız Memiş Kiz bak seni gebertecem ben ne diyorum sen diyorsun o resim oldu bitti bizdeydi ben calmadiiiiiim
7 Aralık, 20:38, mobil ile · Beğen

Hülya Zengin Pres ne teyzeeee hahaha kiiiiiim hemde bei onem vermiyorum hatiraya ben cok onem veririm teyzosum bunu sende biliyosn yani
7 Aralık, 20:39 · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Hem benim Türkan anlamdan aldigim resmi ben genç kizken Türkan ablam zaten bizden almisti ben geri almis oldum anladinmi
7 Aralık, 20:41, mobil ile · Beğen

Hülya Zengin Tuh ya turknteyzeme didinmi oresmi aldigini bende nasiiiiiiii sevinmistim teyzem buitirafi okuyunca didldizi kesin furur dedimdi
7 Aralık, 20:41 · Beğen

Elif Memiş Türel Türkçe katlediliyor valla.he anne haritalar hangi harita Türkiye haritası mı;) yazarken sana yardımcı oluyor telefon ama :())
7 Aralık, 20:41, mobil ile · Beğen

Elif Memiş Türel Hülya abla annem seni solmicak İzmire;) sen de başladın annem gibi garip kelimeler türetmeye
7 Aralık, 20:43, mobil ile · Beğen

Elif Memiş Türel Türkan anlaaa
7 Aralık, 20:43, mobil ile · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Kiz elif ne haritasi
7 Aralık, 20:44, mobil ile · Beğen

Elif Memiş Türel Yukarı dön yorumlarına hatıra diyeceğine harita demişsin hızlı yazıp okumadan paylaşıyorsunuz Türk Dil Kurumundan ceza yiyeceğiz sayenizde ;))
7 Aralık, 20:47, mobil ile · Beğen

Hülya Zengin Turkceyi annen katlediyo elifim ben suan telden yaziyorum oyuzden bazi harfler farkli

oluyo i ve u harfleri sen resme iadeyi ziyaret yaptirmisin teyzosum ayrica beni istedigin gibi gebertebulursun teyzem senin geberttihin yerlerde gulbiter
7 Aralık, 20:48 · Beğen

Hülya Zengin Elif kizim sende yorumlari okuyup okuyup kimne hata yapmis onun incelemesinimi yapmaya baskadin kizzzzz telden yaziyorum dedimya zaten suclar bini asmis sayfada bide turk dil kurumunu karistirma ordan pacayi siyaramayiz alimallah
7 Aralık, 20:55 · Beğen

Elif Memiş Türel Ben de telefondan yazıyorum
7 Aralık, 21:40, mobil ile · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Biz senin gibi aksama kadar bilgisar basinda değiliz sen tabiki güzel yazarsin
7 Aralık, 21:51, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Hem bende telden yaziyorum canim
7 Aralık, 21:51, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Koz hulya nerdesin Cüneyt sen nerdesin
7 Aralık, 21:56, mobil ile · Beğen

Elif Memiş Türel Koz hadi ben kaçar ders çalışacağım yarın erken gel
7 Aralık, 21:58, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Yarin gelicem donucem biiyon demi Hazalin arkadaşları gelecekler benim evde olmam lazim
7 Aralık, 22:15, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Kiz hulya Cüneyt nerdesiniz
7 Aralık, 22:16, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Enver Gerçek hahahahaha koptumm yerlere yattım gülmekten :)))) ne resimmiş beee yıllar sonra bile nasıl konu oluyo :))))) benim bu evle ilgili hatırladığım eniştemin fenerbahçe köşesi vardı bizim takımın fotoğrafı duvarda asılıydı kupalar felan vb.. bende ogün fenerbahçeli olmuştum ve çokşükür hala doğru takımı tuttuğum için övünüyorum kendimle,bunuda nedenmi anlattım:))) konu değişsin biraz,yoksa ben yerlerde sürünmeye devam edicem gülmekten :))
7 Aralık, 22:52 · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Oğlum enver sporla hic isim olmaz hele fenerbahceyle hic Eniştem derken tayfunmu oda önüne geleni fenerli yapıyordu bir dindiremedi fenere
7 Aralık, 22:59, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Enver Gerçek evet tayfun eniştemmmmmmmmm,işte sende oyüzden hep bunalımdasın ya teyze fenerbahçeli olsan iş değişirdi
7 Aralık, 23:01 · Beğenmekten Vazgeç · 1

Enver Gerçek ama şuna eminimki eniştem inat etmemiştir seni fenerbahçeli yapmak için,inadın yüzünden
7 Aralık, 23:02 · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Hadi len olurumde fenerli olmam yuri git
7 Aralık, 23:02, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Enver Gerçek zaten olsanda biz kabul etmeyiz nireee gideyim süle
7 Aralık, 23:03 · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş İnatla ilgisi yok ben feneri oldu bitti ben feneri sev. mi. yo. rum
7 Aralık, 23:05, mobil ile · Beğen · 1

Enver Gerçek aman fenerbahçe sana bayılıyodu teyze
7 Aralık, 23:05 · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Hem konumuz resim o resim nerden nereye geldi
7 Aralık, 23:06, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Enver Gerçek bak sporla işim olmaz diyodun nasıl değiştirdim konuyu gördünmü
7 Aralık, 23:06 · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Hiih isterse bayilsin çokta TiN yani
7 Aralık, 23:07, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Su hulya elime bir geçse geberticem dayaktan
7 Aralık, 23:08, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Enver Gerçek neden geberticen yalnışlıkla üstüne oturursa görrsün
7 Aralık, 23:15 · Beğenmekten Vazgeç · 1

Enver Gerçek
7 Aralık, 23:22 · Beğenmekten Vazgeç · 1

Enver Gerçek teyze annem diyoki bu resim bendeeee şuan onlara nereden gitmiş diyo :)))))))))))))))))))
7 Aralık, 23:22 · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Hadi canim ondaki resimleri biliyorum onda yok oresim denizdeymis çünkü telefonla çekip faceye atmis cuneytde çekmiş ondan sonra herkes bende var bendede var diyorlar yanliz fotoğraf sadece ünal abimlerde imiş anlamadim gitti
7 Aralık, 23:27, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Ne o gencler pilinizmi bitti sessizkaldiginiz surece hepinizden şüphe edicem uleeeen
7 Aralık, 23:46, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Deniz Memiş Akbay ben de oğlum son verin yorumlarınıza rekor oldu lann
8 Aralık, 01:45 · Beğenmekten Vazgeç · 1

Cuneyt Paloluoglu Herkeze mutlu pazarlar
8 Aralık, 12:30, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Elif Memiş Türel Sana da canım
8 Aralık, 12:45, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Alev Arık ayy basladık
8 Aralık, 12:53 · Beğenmekten Vazgeç · 2

TC Semra Yıldız Memiş Eveeet sizi uyuzlar beni yanliz biraktiniZ
8 Aralık, 12:55, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 2

T.c. Ünal Arık
T.c. Ünal Arık'ın fotoğrafı.
8 Aralık, 12:59 · Beğen · 2

TC Alev Arık eee naparsınzı bakalım ben kahve ıcıyorum
8 Aralık, 13:12 · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Yani ünal Abim öyle. bir mesaj gondermiski sanki hesap sorar gibi
8 Aralık, 13:25, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 2

TC Semra Yıldız Memiş Evet aysucum basladik
8 Aralık, 13:27, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 2

TC Semra Yıldız Memiş Bir hirhiz da sensin zaten
8 Aralık, 13:27, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 2

TC Semra Yıldız Memiş Kiz hya sesin soluğun yok naparsin be yaav
8 Aralık, 13:39, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Hülya Zengin Geldim teyzem geldim çokmu özledin beni aramıza bir hırhız daha katılmış annneeeeemmmmm hahahahha çok güldüm hee bir annem bende dememişti annemde dedi ya tamam artık annem hepücüğümüzü hakkından gelir yalnız eniştemin resminden çok tırrrrstım
8 Aralık, 14:20 · Beğen

Hülya Zengin hem teyzoş niye beni gebertecem ben naaaptımki
8 Aralık, 14:20 · Beğen

Hülya Zengin enveeeeeeeeer uleyn sen bana nededin şimdi teyzemin üstüne oturursam felan yani heeee
8 Aralık, 14:21 · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Neden geç kaldin diye
8 Aralık, 14:21, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Evet siz ypktunuz enver benimle çok ugrasti
8 Aralık, 14:22, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Hülya Zengin ee ancak teyzem evi topla çocukların dersşer,yle ilgilen anca yanii aklım hep sizdeydi geldim baktım arkamdan ne çok konuşmuşunuz öyle hiii
8 Aralık, 14:22 · Beğen

Hülya Zengin kıyamaaaam enver çokmu üstüne geldi enver anneme okudunmu yorumları gerçi zor olmuştur 200 yorum felan oldu yani
8 Aralık, 14:23 · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Ya benimle nazil ugrasiyonuz hele elif Cüneyt napti acaba ablama gosterdimi merak ettim bak simdi
8 Aralık, 14:26, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Denizde telefon problemi var birde ders calisiyordur aynen elifde ders calisiyor bende su metrodoyim elife gidiyorum birazdan gorusuruz
8 Aralık, 14:29, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Unal Abim de hic pas vermiyor bize kesin çok kiziyor
8 Aralık, 14:30, mobil ile · Beğen

Hülya Zengin elife gidiyorsun demek hazır metrodayken durumlar nasıl kontrol edieyim de hemde benimle nasıl uğraşıyonuz de aceba kimkiminle uğraşıyo asıl senbenle uğraşıyosun beni geberticeni felan söylüyosun bende korkuyorum oyüzden gelmeye
8 Aralık, 14:32 · Beğen

Hülya Zengin kesiiiiiin zati oresmi gördüm yaa beni çok korkutturdu
8 Aralık, 14:33 · Beğen

Hülya Zengin teyzeeeeee yorumlar 280 olmuş rekora gidiyoruz rekora kesin yılın çözümlenemeyn akraba soronu konusunda birincilik ödülü alırız
8 Aralık, 14:34 · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Ben az sora yazicam evet ünal Abim çok korkuttuyor
8 Aralık, 14:36, mobil ile · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Unal abi sesin niye cikmiyor ya bi konuş yalniz kaldin napiyin ne e ediyin abl AA mi ozledinmi hele bi anlat
8 Aralık, 14:51, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Hülya Zengin ni,ye şükü teyzem nerde ki teyzem
8 Aralık, 14:52 · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Kiz Aysu napiyon Cüneyt de Bi selam verdi kayboldu bence onda havadisler fazla hulya sikistir onu
8 Aralık, 14:53, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Hülya Zengin dur bakim nerde cüneyt yalnız teyzem resimlerine baktıysa haliniz harap diyim ben havadisleri almaya uçuyom
8 Aralık, 14:54 · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş İstsnbulda yesimin yaninda gezmeye gitti
8 Aralık, 14:54, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Hülya Zengin vaaayyy gelinin yanına gitti demek eniştecim şimdi hasret çekiyordur oyüzden yorum yapamıyordur öylemi enştem yalnız dıldızım cüneyt piyasada yok
8 Aralık, 14:55 · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Aysu Cüneyt enver canan hulya deniz elif hadinin sizi bekliyorum yoruldunuz kesin ünal abimiin sessizliği pek hâyir degil gibi
8 Aralık, 14:59, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Hülya Zengin ben burdayım teyzem bende laf bitmez yorulmam yani sen diğerlerine de onu
8 Aralık, 15:00 · Beğen

Hülya Zengin nerdesiniz diye ünal Eniştemin sessizliği benide korkutmuyo değil hani sessizliğim aseletimdendir der amaaaaaa yinede insan korkuyo yani elde değil
8 Aralık, 15:01 · Beğen · 1

TC Semra Yıldız Memiş Ben su an elifdeyim ona biraz yardim ediyorum bi ara baslariz optum hepinizi
8 Aralık, 16:22, mobil ile · Beğen

Hülya Zengin bende seni öptüm teyzem selam söyle elife ve alpere
8 Aralık, 16:50 · Beğen

Hülya Zengin berensuyumuda benim için öp biliyorum bunu seve seve yapıcaksın
8 Aralık, 16:50 · Beğen

Cuneyt Paloluoglu Dukanda tekım yenı gırebıldım gaceyee
8 Aralık, 18:03, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Cuneyt Paloluoglu Napıonuz teyzee ablaa:))
8 Aralık, 18:03, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Napak dedektiflik yapiyok hala bir iz yok
8 Aralık, 18:05, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Enver Gerçek hadi az kaldı 300 olmasına yorumların hadi nice 300lere
8 Aralık, 18:36 · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Enver annene şöyle resim ondada varsa cikarsin da görelim bakalim bize blöf yapmasin adami hasta etmesin
8 Aralık, 19:18, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Kiz hulya hadi annenede atip tutsana bakiim
8 Aralık, 19:19, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Nerdesiniz uleeeen
8 Aralık, 19:19, mobil ile · Beğen

Elif Memiş Türel İ harflerini ı diye yazsanız iyi olur bazen kötü okunuyor :))
8 Aralık, 19:37, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Onlami ugracagim anlayan anliyordur alala
8 Aralık, 19:39, mobil ile · Beğen

Elif Memiş Türel Bence devamlı bildirim gidiyor diye artık muhabbeti bitirmek istiyor olabilirler sadece tahmin bence bir grup kuralım akraba grubu herkes orada toplansın oraya herkes eski resimlerden koysun ne foyalar çıkar ortaya bize de muhabbet
8 Aralık, 19:40, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Alev Arık aa evtt yapalım
8 Aralık, 19:40 · Beğenmekten Vazgeç · 2

TC Semra Yıldız Memiş İyi siz acin ben varim
8 Aralık, 19:41, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Elif Memiş Türel Bak Aysu ablam bana cevap verdi he he

Elif Memiş Türel Tamam ben kurup hepinize davet yollarım

Elif Memiş Türel Adı ne olsun
8 Aralık, 19:42, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Hadi ozaman

Elif Memiş Türel Hırhız akrabalar ;))

TC Semra Yıldız Memiş Hulya duydunmu hadi kollari siva
8 Aralık, 19:42, mobil ile · Beğen

Deniz Memiş Akbay Salak bacilar olsun he he
8 Aralık, 19:43 · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Ne yani adi bunu olucak
8 Aralık, 19:44, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

Deniz Memiş Akbay Hirhiz akrabalar olmaz
8 Aralık, 19:44 · Beğenmekten Vazgeç · 1

Deniz Memiş Akbay Ben gelmem o isime
8 Aralık, 19:44 · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Kiz deniz kactane baci var sende gidersin
8 Aralık, 19:44, mobil ile · Beğen

Elif Memiş Türel Kuruyorum ama isme karar veremedim
8 Aralık, 19:45, mobil ile · Beğen

TC Semra Yıldız Memiş Hepimizin aoyadindan karistir neye benzerse benzeşim soyadından demek istedim
8 Aralık, 19:47, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Hulya Cüneyt canan Aysu nerdesiniz
8 Aralık, 19:48, mobil ile · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Semra Yıldız Memiş Deniz ben elifdeyim he he he
8 Aralık, 19:49, mobil ile · Beğen

TC Alev Arık teyzemm bak grup kurdum bı bakın yaa
8 Aralık, 19:56 · Beğenmekten Vazgeç · 1

TC Alev Arık ben kurdum bıle kuzıkılerrr
8 Aralık, 19:56 · Beğenmekten Vazgeç · 2

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar