Biominera kullananlar ..

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Canım ben doğumdan 20 gün sonra tüm kiloları vermiştim,daha doğrusu şişlikmiş hepsi kaybolmuştu eski halime dönmüştüm.

Dilerim sende istediğin kiloya ulaşırsın.

Biominera zayıflama ürünü mü,ilaç mı?

Süt veriyosun hala değil mi bebeğe?

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
evet kızlar halen emzırıyorum....bu bıtkısel bır urunmus ozellıkle yaglı bollgeye masaj yapark surunce haftada 1 kılo verdırıyormus..tabı bunun yannda az yıyeceksın ::)) yok canım ılac deıl....ve hamıle ve emzren annelerde kullanabılırmıs :)

zeynep957

Yeni Üye
Tepki
3
Arkadaslar slm...dogum kılolarımın gıtmesı ıcın bı arkadasm bıomınera urunlerını onerıyor ?
aramızda kullanan varmı hıc acaba ?:dertli:

ben kullandım.sonuç hüsran.hem de bıkıp usanmadan tam 4 kutu.400tl civarı giden parama mı yanayım.1 kilo bile veremediğime mi?tam anlamıyla bir kandırmaca..

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ben hic kullanmadim emziriyorsan doktoruna sormadan birsey yapma derim.

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
hiç tavsiye etmem hemde hiç..tam bir kandırmaca kullandım hiçbir faydasını görmedim..-kizgin
ayrıca kremleri ve maskeside işe yaramıyo...param çöpe gitti..:uzgun:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ah kızlar zamanında bu zayıflamayla ilgili bitkisel ilaçlara nekadar param gitti inanamazsınız sonuç ne hüsran kesinlikle bu yalanlara inanıp paranızı çöpe atmayın hepsi kandırmaca hele internet üzerinden satılanlar tamamen düzmece paranıza yazık sakın inanıp almayın bunun yerine iyi bir diyetisyen dr bulup onun gözetimiyle verin kilonuzu en doğrusu bu bence:huhuu::huhuu:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
Ah kızlar zamanında bu zayıflamayla ilgili bitkisel ilaçlara nekadar param gitti inanamazsınız sonuç ne hüsran kesinlikle bu yalanlara inanıp paranızı çöpe atmayın hepsi kandırmaca hele internet üzerinden satılanlar tamamen düzmece paranıza yazık sakın inanıp almayın bunun yerine iyi bir diyetisyen dr bulup onun gözetimiyle verin kilonuzu en doğrusu bu bence:huhuu::huhuu:

aynen canım katılıyorum sana..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar