Bilgisi olan varmı?

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
slm canlarım yıne ben :D
hamişlik bıttı sımdıde dogum sonrasına basladım :D

sezeryan yerımde kokulu yesılımsı hafıf ıltıhap gıbı bıseyler var...hastanemı arayıp sordum 2 gun batticon sur gecmesse gelın dedıler...
sıkarak ıltıhabı patlatıyolarmışş?ayy ne korkunc..cok can yanııyomus dogrumu kızlar :gitme:ya kurumassa ıltıhap napcamm ya.bıde ya yenıden amelıyat derlerse:gitme: ..zorgunler bıttı derken yınemı :gitme:

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
kiyamam sana
gecmis olsun canim
insallah gecer
ben normal dogum yaptigim icin yardiimci olamicam bu konudada malesef :(

gurbetkusu

Daimi Üye
Tepki
1.309
ayyy canim sana cok yardimci olmak isterdim bukonuda...bende sezeryanla dogum yaptim 12 sene once ama cok sukur oyle bi sorunla karsilasmadim sadece bir hafta dogru durust ayaga kalkamadim dikislerim cok kotu aciyordu:(
okadar dert etme bence kendine pek kolay kolay tekrar ameliyat diyeceklerini pek zannetmiyorum...opuyorum seni

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
zaten gecmıs gıbı :D sadece bıraz sulu gıbı orası sanırım terlıyor benım koca gobek yaranın ustunu kapatıyorda bıraz:utandim::utandim:

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
kızlar dıkıs yerımde akıntı felan yokta kotu bı koku var sızdede olmusmuydu ?

k.a.y.r.a.

Daimi Üye
Tepki
3.917
iltihap kaynaklı bi koku olabilir baticonla geçicek bişi değildir ki annemde olmuştu antibiyotik iğne verdiler bence dr tekrar danışın
geçmiş olsun sağlıkla büyütün miniğinizi

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
geçmiş olsun canım yaa,yıllar önce ilk doğumda başıma gelmişti aynısı ...evet iltihap yerini sıkıyorlar biraz ama merak etme dayanılmayacak bir acı değil,sezeryan sonrası antibiyotik vermedikleri için olmuştu bende kendi hataları yani .sen yinede bekleme baticon la olmuyor doktora danış antibiyotik verecektir.tekrar geçmiş olsun tatlım :hhhhhh:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
VALLA KOKU OLMASI NORMAL DEĞİL CANIM SANIRIM İLTİHAP FALAN OLDU DR DANIŞ TEKRARDAN NE KOKU NE AKINTI OLMADI BENDE GEÇMİŞ OLSUN:dusun:

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
geçmiş olsun canım 2008 de sezaryan oldum ama şükür hiç böyle birşey bendeolmadı sanada geçmiş olsun bilgimde yok maalesef

beyazinci

Aktif Üye
Tepki
207
gecmiş olsn bende 2 sezeryam oldum ama bendede malesef öle bişe olmadı bence dr git kesin iltihab war koku ondandır kesinnnn

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
gecmis olsun kiyamam canim.ama bence koku iltihab elameti.doktorunla bir konus sen.opdum canim kendine iyy bak

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
hehee :D kızlar dogum yapalı 6 ay oldu nerdeyse :D ve ozaman dr gıtmıstım batıcconla sılıyordum anıtıbıyotık krem vermıstı ıkı tane karıstırıp suruyordum bıde antıbıyotık ılac kullandım gectı cok sukur ne korkmustum amaa hehe :D:D

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
canım oncelıkle gecmıs olsun ben dogum yapmadım ama bolumum cocuk gelısımı oldugu ıcın az cok bu konulara yabancı degılım. oncelıkle dıkıslerın normal mı yoksa yapıstırma mı oldu onu sorucam sana . gercı her ıkısı de olsada temızlık ve hıjjen cok onemlı tahmınen enfeksıyon kapmıs gıbı geldı bana dıkıslerın kapanmadan eger suyla fazla temas fılan ettırdıysen ondan kaynaklanmıs olabılır akıntı olması genelde sorun yaratmaz ama koku olması benıde endıslendırdı acıkcası :dusun: bence kremı fılan bosverde hemen kendı doktorunla bı gorus derım en ıyı acıklamayı ve tanıyı onlar koyacaktır tekrar gecmıs olsun :eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar