Bi ışık yakın bana=)

Güℓümse

Daimi Üye
Tepki
477
Meraba hanımlar=)
Değerli Fikirlerinize ihtiyacım var..ben üniveriste öğrencisiyim..bi hocam ilgi çekici bi konu hakkında 15 dakıkalık bi sunum yapmamı istedi..ama ben hala konu seçemiorumm..yapan arkadaşlarım var..Örneğin sübliminal mesajlar, siyam ikizleri,mumyalama, kız kulesi, burçlar-astroloji, değerli taşlar,renklerin bizler üzerindeki etkisi,hocalı katliamı..vs.. vs gbi konularda bilgi verdiler..
banada ilginizi çeken veya bilgilenmek istediğiniz konuları söylerseniz çok sevinirim..şimdiden fikirleriniz için teşekkürler:ask:

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
Biraz geçmiş üstünden konuyu açmanın ama bulabildin mi merak ettim o kadar genel ki ilgi çekici bir çok konu olabilir düşündüm bende birden ama aklıma hemen gelen birşey olmadı :tskler: hangi bölüm okuyorsun bu arada bunu da merak ettim :leo: :evet:

OP
G

Güℓümse

Daimi Üye
Tepki
477
hayır hala güncelliğini koruyo aslında vizelerden sonra sunumu yapıcam.araştırmalara devam..okul öncesi öğrt okuyorum..her türlü fikre açığım..konu kapsamı çok geniş ne gelirse aklına..bu haftakiler altın oran,japonların özellikler,biride memleketi aydını anlatmıştı..
ayrıca yorumun için teşekkürler=):utandim:

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
hayır hala güncelliğini koruyo aslında vizelerden sonra sunumu yapıcam.araştırmalara devam..okul öncesi öğrt okuyorum..her türlü fikre açığım..konu kapsamı çok geniş ne gelirse aklına..bu haftakiler altın oran,japonların özellikler,biride memleketi afyonu anlatmıştı..
ayrıca yorumun için teşekkürler=):utandim:

Rica ederim ne demek :) bilmem ilgini çeker mi ama bana göre ilgi çekici iki konu var sırrı hala çözülemeyen nesneler ve gizemi çözülemeyen yerler bunlara internette bir bak derim :findikim: ben okudum ilgimi çekti :) açıkçası sen anlatırken diğer arkadaşlarda ilgilenir diye düşündüm -ciko umarım yardımcı olmuştur:)
bu arada memnun oldum güzel bölüm hangi üniversite

OP
G

Güℓümse

Daimi Üye
Tepki
477
ahh teşekkürler canımm hemn bi araştırcam sölediğin konuyu..ilginç dikkat çekici bir şeye benziyo..bende bi ara seri katilleri araştırmayı düşündm..onların özellikleri yaşam tarzları feln deişiti ilgimi çekmişti ama birz ürpertici bi konu olduğundan askıya aldım düşüncemi:dusun::dusun:

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
ahh teşekkürler canımm hemn bi araştırcam sölediğin konuyu..ilginç dikkat çekici bir şeye benziyo..bende bi ara seri katilleri araştırmayı düşündm..onların özellikleri yaşam tarzları feln deişiti ilgimi çekmişti ama birz ürpertici bi konu olduğundan askıya aldım düşüncemi:dusun::dusun:

neee deeemeek :) bnm sunum yapasım geldi okulda konuştukça böyle :bitter: :kahkaha: ''biraz ürpertici'' :lululu: bence de askıya al sen o düşünceni canım :tskler: :kahkaha:

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
Meraba hanımlar=)
Değerli Fikirlerinize ihtiyacım var..ben üniveriste öğrencisiyim..bi hocam ilgi çekici bi konu hakkında 15 dakıkalık bi sunum yapmamı istedi..ama ben hala konu seçemiorumm..yapan arkadaşlarım var..Örneğin sübliminal mesajlar, siyam ikizleri,mumyalama, kız kulesi, burçlar-astroloji, değerli taşlar,renklerin bizler üzerindeki etkisi,hocalı katliamı..vs.. vs gbi konularda bilgi verdiler..
banada ilginizi çeken veya bilgilenmek istediğiniz konuları söylerseniz çok sevinirim..şimdiden fikirleriniz için teşekkürler:ask:

Gülümse daha şimdi gördüm .umarım bir konu bulmuşsundur şıklar çok ilgi çekici ama benim en çok dikkatimi çeken "Altın oran" şıklar arasında yok ama hani ilgilenirsin diye yazmak istedim .Astronomi ve kuantum inan araştırma yapıp link versem çok daha iyi olacaktı ama çok yorgunum istersen bu konuları araştır bende zaman zaman araştırma yapıyorum hobi olarak :)
kolay gelsin yavrum başarılar diilerim ...

OP
G

Güℓümse

Daimi Üye
Tepki
477
Gülümse daha şimdi gördüm .umarım bir konu bulmuşsundur şıklar çok ilgi çekici ama benim en çok dikkatimi çeken "Altın oran" şıklar arasında yok ama hani ilgilenirsin diye yazmak istedim .Astronomi ve kuantum inan araştırma yapıp link versem çok daha iyi olacaktı ama çok yorgunum istersen bu konuları araştır bende zaman zaman araştırma yapıyorum hobi olarak :)
kolay gelsin yavrum başarılar diilerim ...

altın oran ikinci hafta yapıldı canım diğer mesajımda yazıyodu..güzel bi konuydu arkadşta çok güzel anlattı..astronomi ve kuantuma bakıcam umarım işe yarar bişeler çıkar canım..İlgilendiğin içinde ayrıca teşekkür ederim..uygun olunca linkde atarsan sevinirimm:ask:

OP
G

Güℓümse

Daimi Üye
Tepki
477
neee deeemeek :) bnm sunum yapasım geldi okulda konuştukça böyle :bitter: :kahkaha: ''biraz ürpertici'' :lululu: bence de askıya al sen o düşünceni canım :tskler: :kahkaha:

gel benim yerime yap valla kıramam senin bu isteğini..:kahkaha:..bende hiç istek yok mecburiyetten yapacam artık:uzgun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar