Beyaz eşya

gülo

Aktif Üye
Tepki
221
arkadaşlar yıllardır hep arçelik kullandım yeni beyaz eşya alac agım samsung ve bosch üzerinde duruyorum sizlerinde fikrine ihtayacım var memnun oldugunuz markaları kodu ile yazarsınız sevinirim hepinize teşekkürler

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
vallaha ben 3 gün önce bosh aldım çamaşır makinesi klimayıda bosh aldım bakalım nasıl çıkacak
aldığım mağazada satıcı çok övdü

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Benim beyaz eşyalarımın markası arçelik.Çok memnunum.Arçelikten bıktım başka bir marka alacağım diyorsan kesinlikle bosch'u tercih etmeni öneririm.Etrafımda bosch kullanıp memnun olanların sayısı çoğunlukta

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
25 Nisan 2012 Çarşamba, 09:33:41
En nefret edilen ev işleri listesinde ilk sırada yer alan 'ütü' tarihe karışıyor. İngiltere'de Displaysense adlı bir şirket, 35 parça giysiyi sadece 9 dakikada 'ütüleyen' bir makine geliştirdi. "SteamRail" adlı buharlı makine şöyle çalışıyor: Kıyafetleri bez gardırobun içine asıyorsunuz. Daha sonra buhar veren makinenin hortumunu gardıroba bağlıyorsunuz. 35 parça giysi yoğun buhar sayesinde 9 dakikada ütülü gibi oluyor. Size ise sadece beklemek düşüyor. Katlanabilir özelliği sayesinde her yere kolayca sığan makinenin fiyatı 234 sterline (681 TL). İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre bir aile yılda 160 saatini, yaşam boyu 1.5 yılını ütüye harcıyor. Ütü yapmak ev işleri arasında tuvalet-banyo temizliği ve ocağın temizlenmesiyle birlikte en sevilmeyen işlerin başında geliyor.

Gazete Habertürk

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar