Beyaz eşya seçimimde sizlerden yardım istiyorum

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
Mrb hanımlar,
Sizlerin fikirlerine ve tecrübelerine ihtiyacım var. Düğün hazırlığı ile uğraşıyorum yavaş yavaş da eksiklerimi almaya başlıyorum beyaz eşya almak istiyorum fakat bir türlü karar veremiyorum marka konusu kafama çok takılıyor herkesin söylediği klasikleşmiş cümle beyaz eşya şanş işi evet belki öyle ama ben yine de iyisi olsun istiyorum SAMSUNG MU? yoksa HOTPOİNT ARİSTON MU?
Karar veremiyorum yardımcı olursanır çok sevinirim bu markaları kullananların yorumlarını istiyorum

OP
ebrulii

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
3917270.jpeg

Marka :SAMSUNG
GARANTİ SÜRESİ :3 Yıl
Model :WF1802WPC
Devir Hızı :1200 d/dk
Renk :BEYAZ
Su Tüketimi56 lt.
Yıkama Kapasitesi :8 kg
Enerji Sınıfı :A++

OP
ebrulii

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
3837073.jpeg

Ekran : Dijital
Enerji verimlilik sınıfı :A+++
YıKama Kapasitesi :9 kg
Enerji Tüketimi :1.05 kWh
Maksimum sıkma hızı (rpm) :1200 Devir
Renk :Beyaz
GARANTİ SÜRESİ :3 Yıl
Model:AQ93F 29 EU

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ebruli'cim herkesin söylediğine benden aynen katılıyorum canım.Ancak şunu da eklemeliyimki pahalı bir beyaz eşya almak demek iyisini aldım demek anlamına inan gelmiyor..
Samsung konusunda bir yorum yapamıyacağım.Etrafımdaki ailemde dahil Bosh kullanıyorlar ancak geçen yıl ben çamaşır makinemi değiştirdim ve eşim ile birlikte Hoover Marka çamaşır ve kurutma makinesi aldık..İnanılmaz memnunum hatta kız kardeşimde benim tavsiyem ile kurutma ve çamaşır mak.bir arada aldı ve kendiside çok memnun kaldı..
darty_hoover_camasir_makina_kampanyalari.jpg

Çamaşır Makines.
YIKAMA KAPASİTE (KG) 9.0(KG)
DEVİR SAYISI 1200
YIKAMA ZAMANLAYICI ELEKTRONİK
KALAN SÜRE GÖSTERME EVET
GECİKMELİ BAŞLATMA EVET
EKRAN TİPİ DİJİTAL

Çamaşır Kurutma Mak.
FB,53556,32,hoover-dyc8913bx-kurutma-makinesi-18-program-standart-hoover.jpg

o Yoğunlaştırmalı sistem
o B enerji verimlilik sınıfı
o Aquavision teknolojisi
o 18 program:
o 4 sensörlü kurutma pogramları
o 8 zaman programı
o 6 özel program
o Akrilik/Sentetik seçeneği
o 24 saate kadar gecikmeli başlatma
o Geri sayım göstergesi
Bakmanı öneririm canım-ayse

OP
ebrulii

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
Ebruli'cim herkesin söylediğine benden aynen katılıyorum canım.Ancak şunu da eklemeliyimki pahalı bir beyaz eşya almak demek iyisini aldım demek anlamına inan gelmiyor..
Samsung konusunda bir yorum yapamıyacağım.Etrafımdaki ailemde dahil Bosh kullanıyorlar ancak geçen yıl ben çamaşır makinemi değiştirdim ve eşim ile birlikte Hoover Marka çamaşır ve kurutma makinesi aldık..İnanılmaz memnunum hatta kız kardeşimde benim tavsiyem ile kurutma ve çamaşır mak.bir arada aldı ve kendiside çok memnun kaldı..
darty_hoover_camasir_makina_kampanyalari.jpg

Çamaşır Makines.
YIKAMA KAPASİTE (KG) 9.0(KG)
DEVİR SAYISI 1200
KALAN SÜRE GÖSTERME EVET
GECİKMELİ BAŞLATMA EVET
EKRAN TİPİ DİJİTAL

Çamaşır Kurutma Mak.
FB,53556,32,hoover-dyc8913bx-kurutma-makinesi-18-program-standart-hoover.jpg

o Yoğunlaştırmalı sistem
o B enerji verimlilik sınıfı
o Aquavision teknolojisi
o 18 program:
o 4 sensörlü kurutma pogramları
o 8 zaman programı
o 6 özel program
o Akrilik/Sentetik seçeneği
o 24 saate kadar gecikmeli başlatma
o Geri sayım göstergesi
Bakmanı öneririm canım-ayse
Şahmaran öcelikle çok tşk ederim ilgilendiğin için canım ama ben küçük bir yerde yaşıyorum benm için serviste çok önemli gerçekten iyi bir makine olabilir önerdiğin ama burda ne şatışı mevcut nede servisi canım benm için bunlarda önemli bu ikisi arasıda kararsız kalıyorum bunlardan birini alıcam ama hangisi onu bilemiyorum bu konuda fikri olan bir yakının varsa bana yazarsan çok memnun olurum tatlım

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Şahmaran öcelikle çok tşk ederim ilgilendiğin için canım ama ben küçük bir yerde yaşıyorum benm için serviste çok önemli gerçekten iyi bir makine olabilir önerdiğin ama burda ne şatışı mevcut nede servisi canım benm için bunlarda önemli bu ikisi arasıda kararsız kalıyorum bunlardan birini alıcam ama hangisi onu bilemiyorum bu konuda fikri olan bir yakının varsa bana yazarsan çok memnun olurum tatlım

Evet canım haklısın servis olayı makine kadar önemli bir olay canım..
Sen araştırmalarına devam et bakalım hakkında en hayırlı olan kararı verirsin inşallah.

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Hotpoint Aristo'ndan uzak dur derim.
Benim setustu ocağım bu marka ve asla memnun degilim.
Arkadaşımın çamaşır makinası yine bu marka ve oda memnun değil. Defalarca servisi aradı ama oralı olan olmadı.
Almanya'ya üreticiye bile yazıldı tık yok.
Çıkan çamaşırların temizliğini geçtim iğrenç kokudan durulmuyor.
Ben arçelikden şaşmıyorum artık.

OP
ebrulii

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
Hotpoint Aristo'ndan uzak dur derim.
Benim setustu ocağım bu marka ve asla memnun degilim.
Arkadaşımın çamaşır makinası yine bu marka ve oda memnun değil. Defalarca servisi aradı ama oralı olan olmadı.
Almanya'ya üreticiye bile yazıldı tık yok.
Çıkan çamaşırların temizliğini geçtim iğrenç kokudan durulmuyor.
Ben arçelikden şaşmıyorum artık.

Kedijik annemde hep öyle dio arçelik diyor ama ben istemiyorum arçelik hotpoint hep süper diyorlar o yüzden düşünüyordum onuda ama burdaki arkadaşların fikirleri önemli benm için

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Kedijik annemde hep öyle dio arçelik diyor ama ben istemiyorum arçelik hotpoint hep süper diyorlar o yüzden düşünüyordum onuda ama burdaki arkadaşların fikirleri önemli benm için
Arçelik yedek parça bakımından da yetkili servis bakımından da kolay ulaşılabilir bir marka.
Arçelik alıp almaman sorun değil ama hotpoint den uzak dur derim.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Şuaralar hangi markalar rovaçta inan bilmiyorum canım.Ben 5-6 yıl önce Arçelik almıştım.Memnunmuyum :acep: Çamaşır makinemin ayarı bikaç kez bozuldu.Garanti dahilinde servis gelip tamirini yaptı.Diğerlerinden şükürler olsun bir sorunum olmadı.Bosh da güzel bir marka.Önemli olan senin kafana yatması.Özelliklerini araştır ve sana en uygun olanını al canım

OP
ebrulii

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
Şuaralar hangi markalar rovaçta inan bilmiyorum canım.Ben 5-6 yıl önce Arçelik almıştım.Memnunmuyum :acep: Çamaşır makinemin ayarı bikaç kez bozuldu.Garanti dahilinde servis gelip tamirini yaptı.Diğerlerinden şükürler olsun bir sorunum olmadı.Bosh da güzel bir marka.Önemli olan senin kafana yatması.Özelliklerini araştır ve sana en uygun olanını al canım

canım annem yıllardır arcelik kullanıyor o yüzden istemiyorum artk arçelik görmek :)
arçeliğin bütün modelleri birbirine çok benziyor değişiklik istiyor insan ne yapıcam bilemedim kimse birseyde yazmamış bu markalar hakkında :(

Tepki
70
of of düğün hazırlıkları ne kadar zor bende dugun hazırlıkları yapıyorım beyaz esya araştırıyorum bosch ve arcelık tavsiye ettiler bilemeiyorum hangısını alacağımı banada aristonun iyi olmadığını söylediler diğerini al istersen düğün ne zaman yakınmı:tıktık

OP
ebrulii

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
of of düğün hazırlıkları ne kadar zor bende dugun hazırlıkları yapıyorım beyaz esya araştırıyorum bosch ve arcelık tavsiye ettiler bilemeiyorum hangısını alacağımı banada aristonun iyi olmadığını söylediler diğerini al istersen düğün ne zaman yakınmı:tıktık

Düğün daha eylülde Allah nasip ederse tatlım senin ne zaman çok zormuş Allah yuva kuranların yar ve yardımcısı olsun inşallah ben samsungu aldım inşallah iyi çıkar

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Bosch harika bir marka kalite ekonomi istiyorsanız vazgeçmeyin derim bu işlerin içerisinde biri olarak kesinlikle söylüyorum alacağınız 2 marka olsun

siemens yahut bosch...

Al ömürlük kullan.

Tepki
70
Bosch harika bir marka kalite ekonomi istiyorsanız vazgeçmeyin derim bu işlerin içerisinde biri olarak kesinlikle söylüyorum alacağınız 2 marka olsun

siemens yahut bosch...

Al ömürlük kullan.

bende bosch dusunuyorum herkes tavsıye edıyor bu işlerin içerisinde oldugunuza gore sızde bılıyosunuzdur ben bosch alayım en ıyısı

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar