Bergüzar Korel 2 ayda 14 kilo verdi! İşte formülü!

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
i.php

Bergüzar Korel 2 ayda 14 kilo verdi! İşte formülü!
Altı ay önce oğlu Ali'yi dünyaya getiren Bergüzar Korel, 2 ayda 14 kilo verdi.
6 ay önce oğlu Ali'yi dünyaya getiren Bergüzar Korel, 2 ayda 14 kilo verdi. Haftanın 7 günü her sabah birer saat pilates yapan Korel, sebze-meyve ağırlıklı beslendi.

BERGÜZAR KOREL'İN YENİ DİZİSİ İÇİN TIKLAYIN

Binbir Gece'deki Şehrazat rolüyle şöhreti yakalayan Bergüzar Korel, bu akşam atv'de başlayacak "Bitmeyen Şarkı" dizisinde pavyon şarkıcısı Feraye'yi oynuyor. 6 ay önce oğlu Ali'yi dünyaya getiren Korel, Feraye rolü için 2 ayda 14 kilo verdi. Posta gazetesinin haberine göre; haftanın 7 günü her sabah birer saat pilates yapan Korel, sebze-meyve ağırlıklı beslendi; günde 2.5 litre su içti, tuz ve şekeri kesti. Hamur işinden uzak duran güzel oyuncu, yağ yaktığı için ananas yiyip günde 3 bardak yeşil çay içti

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
ben hiç inanmıyorum pantişim gidip yağ aldırıp sonra diyetle kilo verdik diyetle diyolar benimde evde platesim var bende hersabah (ramazana girdiğimizden beri aksıyo ama)saat 8den başalyıp 9buçuğa kadar spor yapıyorum platesti mekik aletiydi kondisyon bisikletiydi hergün yapıyorum ama yinede öyle 2ayda 14 kilo falan verilmiyo valla kilo veriyorum ama yavaş yavaş veriyorum ve en sağlıklısıda bu sanıyorum değilmi kızlar

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
ben hiç inanmıyorum pantişim gidip yağ aldırıp sonra diyetle kilo verdik diyetle diyolar benimde evde platesim var bende hersabah (ramazana girdiğimizden beri aksıyo ama)saat 8den başalyıp 9buçuğa kadar spor yapıyorum platesti mekik aletiydi kondisyon bisikletiydi hergün yapıyorum ama yinede öyle 2ayda 14 kilo falan verilmiyo valla kilo veriyorum ama yavaş yavaş veriyorum ve en sağlıklısıda bu sanıyorum değilmi kızlar
ewt canım benım aynen ole gıdıp aldırıyolar sona werdım dıyolar:alsana:
masallah sılam en saglıklısı yawas werılen kılo zaten
kac kılosun bebegım ne kadar wermeyı dusunuyosun:dertli:

G

guzelcem

Misafir
bunlar ancak kendilerini kandırıyorlar:alsana: parayı verip düdüğü çaldırıyorlar:alsana:ama sağlıklarını kaybediyorlar yazık diyorum yazık :alsana:

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
bizim evde plates yok ama patates var acaba çokmu patates yiyoruz :kptmya:şaka bir yanada arkadaşlar bende 3;ncü doğumumdan sonra 15 kiloyu çok kısa bir sürede verdim benimki günlük spor içinde(bütün ev işleri 3 afacan sevimli bir koca )ister istemez veriyi insan

birgul

Üye
Tepki
30
yaw bende verebiliom ama hemencik geri alıom yaw tam sıkı bi rejim yapıom istediğim kiloya düşüom sonra nasılsa kilo verdim diyee sardırıyom yemeyee :kptmya: eee gerisin geri geliolar kilolarr bi ara bende sarmıştım ebru şallıya ama kısa sürdü ne yazıkki

arzuco

Daimi Üye
Tepki
311
Ya bizde burda bir kilo verme etkinliğimi düzenlesek acepp?? Ben zaten pilatesle kilo verildiğine inanmıyorum ebru şallı haricinde bakın genelde pilates hocaları etli görünür :) Ama bir uzmanla beraber yapmanın evde kendi başına yapmak arasında cok fark olduğunu da biliyorum. Bende spor salonuna başlamadan önce evde spor yaptığımı sanıyordum ama öyle değilmiş cokk farkediyor

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar