Benim filmim :)

OP
gülsemin

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bence süperdi canım ses senin demek seslendirme süper olmuş hele müziğe ayrıca bayıldım severim özgün müzik dinlemeyi bence harika sen bu işi kıvırırsın canım ilerinin iddali yönetmenlerinden olacağın kesin senaristlik yönetmenlik ooooooo süpersin canım:huhuu::huhuu:

OP
gülsemin

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Bence süperdi canım ses senin demek seslendirme süper olmuş hele müziğe ayrıca bayıldım severim özgün müzik dinlemeyi bence harika sen bu işi kıvırırsın canım ilerinin iddali yönetmenlerinden olacağın kesin senaristlik yönetmenlik ooooooo süpersin canım:huhuu::huhuu:

Sağol canım inşallah düşündüğün gibi olur :hihi: Özgün çalışmalarım oldukça sizlerle paylaşırım bana destek olur fikir verirsiniz :panter:

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
Videoyu izledim yorumumu sonraya bıraktım canım
ben çok beğendim amatör bir çekim olmasına rağmen gayet başarılı bence.
Allah yolunu açık etsin başarılarının devamını getirsin inşallah

OP
gülsemin

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Videoyu izledim yorumumu sonraya bıraktım canım
ben çok beğendim amatör bir çekim olmasına rağmen gayet başarılı bence.
Allah yolunu açık etsin başarılarının devamını getirsin inşallah

Çok teşekkür ederim canım beğenmene çok sevindim İşlerimi yoluna koyarsam yeni projelere dahil olmayı düşünüyorum ama şu an çok sıkıntılı bir dönem :dertli:

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
Hakikaten sesin ve yorumun şiir okumaya da çok müsaitmiş.
bu arada ben tekrar izledim. kısa filmleri de severim zaten.
Bu filmi bir kasabada mı çektiniz? Orası neresi ve özellikle kızın yaşadığı bina çok güzelmiş. Gerçekte pansiyon olarak kullanılan bir bina mıydı?
öyle olabilir diye düşündüm :)

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
gülsemin tebrik ederim
aklıma tv de bir yarışma vardı
filmini çek mi tam hatırlamıyorum
keşke katılsaydın:foto:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim gercekten diyecek kelime bulamiyorum süper olmus emegine saglik basarilarinin devamini diliyorum arkadasim:huhuu:

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
siz bu gruptan birisiniz yani ************ biliyorum link vermek yasak ama filmi biraz araştırınca bu siteyle karşılaştım.olayı açıklar mısınız ?

film selçuk üniversitesinde kısa film galası adlı gecede yayınlanmış.ve bununla ilgili röpörtaj yayınlanımış..

State Universitesi Fredonia İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi ve Proje Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Nefin Dinç ise projenin 2008 yılında başladığını belirterek, şunları kaydetti:
”Edirne, Konya, Antakya, Sivas, Mardin ve Artvin’den lise ve üniversitelerde eğitim gören 72 öğrenci seçtik. Film çekimleri öncesi öğrencilerimize Türkiye ve ABD’de senaryo yazımı, kamera, ses, ışık, montaj konularında eğitimler verdik. Filmlerle ilgili son düzenlemeleri ise ABD’de yaptık.”

OP
gülsemin

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Hakikaten sesin ve yorumun şiir okumaya da çok müsaitmiş.
bu arada ben tekrar izledim. kısa filmleri de severim zaten.
Bu filmi bir kasabada mı çektiniz? Orası neresi ve özellikle kızın yaşadığı bina çok güzelmiş. Gerçekte pansiyon olarak kullanılan bir bina mıydı?
öyle olabilir diye düşündüm :)

Teşekkür ederim canım Yorumunu okudum daha önce ama cevap yazamadım işteyken. Konya'nın Sille köyü tatlım orası. Tarihi açıdan çok zengin bir köydür. Antik kent desem yeridir eminim. Yurdumun gezilesi yerlerinden.. O bina da muhtarlığa ait konuk evi tarzı biyerdi yanlış hatırlamıyorsam.

gülsemin tebrik ederim
aklıma tv de bir yarışma vardı
filmini çek mi tam hatırlamıyorum
keşke katılsaydın:foto:

Tatlım düşündüm ama 4 yönetmeniz biri yurt dışında, biri konya'da halen öğrenci. diğeri istanbul'daydı ama birlik kuramadım maalesef :uzgun:

canim gercekten diyecek kelime bulamiyorum süper olmus emegine saglik basarilarinin devamini diliyorum arkadasim:huhuu:

Canım çok teşekkür ederim inş. gelecek açısından bir şeyler yapabileceğimin göstergesi olur birileri için yoksa çok zor. :uzgun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar