Benim eşim bir odun çünkü......?:)

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
E misilleme yaptık heralde baksana gozlerıme sen benım :eller:

Bende onun dogum gununde oda spreyı aldım.Artık ucuncude tak etmısdı.Actı cok da şık bı kutudaydı.Icındekı spreyı gorunce guldu yanlıs almıssın ama bu oda spreyı dedı.Benım ıcın olmamıs oda ıcın olmus ama saol yıne de dedı.

Bende yokk yanlıslık olmadı senın en son dogum gunumde aldıgın vok u gıymeye cok ugrastım uzerıme olmadı.Kafama takmaya calısdım sapı şık durmadı en ıyısı ıcınde yemek yapıyım dedım.E artık sende bunu kendıne sıkmayı dene olmazsa odaya sıkarsın dedım :sigara:

ERKEKLER KALEME BENZER NE KADAR İNCE VE NARİN OLURLARSA OLSUN HAM MADDESİ ODUNDUR!!!!!!!!!!!!!!!:kptmya:

Ne cevher hatunlar varmış :kptmya::kptmya:

valeire

Daimi Üye
Tepki
784
benimkide odun cünkü özel günlerde hediye almayı unutup bahanesini amaaaaaan para tuzağı hristiyan işi günah diye işin icinden sıyrılmaya calıştıgı için
yoruldum dediğimde amaaaaannn ne yaptınki evin içinde sabahtan akşama kadar oturuyon dediği için
araba öğrenmek istiyorum dediğimde ama arbanın parçası cok pahalı sabret sana araba alıcam diyip 3 senedir beni oyaladığı için
kendi grip olduğunda dünyanın sonu gibi yataktan hiç kalkmayıp ben grip oldugumda sende cok abartıyon dediği için
ve .....................buna benzer okadar cok olay yasattığı için:kptmya::kptmya::kptmya:

valeire

Daimi Üye
Tepki
784
en önemlisi onun için hazırlanıp süslenip kapıyı actığımda hayırdır nerey gidiyon diye sordugu için
çarşıya cıktıgımızda bize kazayla kafasını dönüp bakan her gencin üstüne yürüdüğü için
alışveriş gittiğimizde üstüme denediğim ilk kıyafeti cok güzel olmus hadi gidelim dediği için
züccaciye dükkana gidiyoz diye cıkıp her seferinde ben sıkılıyom ordadiyip dükkanın önüne gelincede hadi ben burda bekliyim alıver gel dediği için sanki bakkala giriyom.....................:kptmya::kptmya::kptmya:

ecrinnn

Daimi Üye
Tepki
1.861
ozel gunumuzde onçeden program yapmak yerine gitmesek de ben sana parasini versem nasil olur deyip, hediyesini bile kendi secmedigi icin,

kumandayi bi eline, cerezini bi eline alip spor kanali seyrettigi icin,

surekli kilomu vb elestirdigi icin,

sik sik sap arkadaslariyla bir araya gelmeye calistigi halde benimle bi program yapmadigi icin,

hic supriz yapmadigi icin,

icin icin icin yanii. kutukle yasiyorum resmen ben-kizgin

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Cunku;devamli arkadaslariyla beraber disariya cikmaya calisiyor.Bugun bosver evde olalim dedim.Tamam soz ben aramiyacam disari cikalim diye,ama onlar beni ararsa cikarim dedi.Bakti saat ilerledi arayan yok,gizlice arkadasina mesaj cekiyo,Ortak beni ara,diye.Ardindan arkadasi arayinca bana;Bak ben degil arkadas beni aradi cikayim mi?diyor.Mesajini gordum dedim.Guldu ve sana mesaj atmiycam demedim ki,aramiycam dedim,ikisi farkli sey diyor.Eee tabiiki disari cikamiyor yakalandi.Gul gibi gecinip gidiyoruz iste.

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Ah ah ne balayi,evlendigimizin ertesi gunu ailesi bizle dugunde takilan altinlarin kavgasini etti.Yazarken bile suan gicik oldum.Evliligimin ilk haftasi berbatti ):

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Özel gün vs sıkıntımız yok canım sıkıldığında alır gezdirir beni..Ama bazen kalaslığı tutmuyor değil dünyada sadece o haklıdır.Sorgulayamazsınız.Ve erkeklerle kadınları asla kıyaslamaz..Empati kurmaz kıskançtır ama ne kadar odunda olsa bende sarmaşık gibi sarıyorum onu :utandim:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
devamlı herseye bahenesı var her sakarlıgına bır kulbu var :mad:
ayrıca cok kararsız bu kararsızlıgı yavas yavas benı olduren bır vırus gıbı :bayil:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar