Benden Msn İstemeyin : )

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Benden msn istemeyin.. Bu sözü "artistliğine" ya da "benim msnimi istemek bana evlenme teklifi etmek gibidir!" demek istediğimden demiyorum. Msnim kıymetli falan değil öyle. Ya da msn vermem sizden hoşlanıyorum anlamına geleceğini düşündüğümden de vermiyor değilim. Neden başka.

Benden msn istemeyin çünkü ben burdaki mesajlaşmayı seviyorum. Bir şey yazıp gönderdiğinde ondan gelecek cevabı beklemeyi seviyorum. msndeki gibi "instant messaging" olayını sevmiyorum ben. Bir şey yazıyorsun karşıdaki anında görüyor. Heyecan meyecan kalmıyor..

Eski zamanlardaki gibi mektup gibi bir şey istiyorum. demek istediklerini iyice düşünceksin sonra yazıp gönderceksin mesaj kutunda sarı sinyal çıktı mı sevineceksin. O anda başka birileriyle daha mesajlaşıyosan inşallah o cevap atmıştır diyeceksin.

Sonra bakacaksın ki evet cevap ondan! Ne yazmış acaba diye bakacaksın.Konuya göre bi cevap atıp gönderceksin yine aynı döngü gerçekleşecek. Her bi mesajı açarken gülümseyeceksin. Ta ki şu mesaja kadar. İşte o an her şey bitecek. Heyecan ölecek.Alıntııı

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Eski zamanlardaki gibi mektup gibi bir şey istiyorum. demek istediklerini iyice düşünceksin sonra yazıp gönderceksin mesaj kutunda sarı sinyal çıktı mı sevineceksin. O anda başka birileriyle daha mesajlaşıyosan inşallah o cevap atmıştır diyeceksin.

Aslında madem mektuplasmıyoruz mektup heyecanı ıcın harıka...
Ellerıne saglık:gulcicek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar